Printeris linux-prec

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Printeris linux-prec

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #167282
    nitro
    Participant

    samurajs wrote:

    Nitro, Tu aizmirsi – IE vs FF vs Opera :rofl:

    Kamçr pastâv IT forumi, pastâvçs arî ðie mûþîgie íîviòi :duno:

    Zinu..arii Benziins vs Diizelis vs Gaaze piemirsu bet taapeec jau pateicu u.c. 🙂

    #166483
    samurajs
    Participant

    [img]https://i.smiles2k.net/plakat_smiles/bezmata.gif[/img]

    Nu, ja esi tik drausmîgs Win aizstâvis, ej iedod Bilam buèu un nomierinies! [img]https://i.smiles2k.net/plakat_smiles/thank__you.gif[/img]

    Nesaku, ka Win bûtu baigi slikts, bet UNIX arî ir labas OS…

    #167283
    samurajs
    Participant

    [img]https://i.smiles2k.net/plakat_smiles/bezmata.gif[/img]

    Nu, ja esi tik drausmîgs Win aizstâvis, ej iedod Bilam buèu un nomierinies! [img]https://i.smiles2k.net/plakat_smiles/thank__you.gif[/img]

    Nesaku, ka Win bûtu baigi slikts, bet UNIX arî ir labas OS…

    #166484
    usins
    Participant

    shady- es tev piekriitu- katram savs viedoklis kapçc tiek lietots attieciigais OS.

    Es piem *nix lietoju, jo gribâs izmçìinât kaut ko jaunu. Man nava tas jaudîgâkais dators tâpçc izmçìinot Vistu man nepatika (dçï tâ, ka PC nevelk), nu izmçìinâju linux distributu- ubuntu. viòð RAM çd aptuveni kâ XP bet kkâ man liekas âtrâk uz mana PC skrien. Nu un kad uzliek visus tos efektus (kurus esmu izveeleejies)- RAM uz mana PC tiek patçrçts uz 240-300 MB (Max). NU un ðeit ir nedaudz lielâka brîvîba nekâ XP, es vismaz tâ domâju.

    tâpçc tagadcînos ar ðo OS :win:

    #167284
    usins
    Participant

    shady- es tev piekriitu- katram savs viedoklis kapçc tiek lietots attieciigais OS.

    Es piem *nix lietoju, jo gribâs izmçìinât kaut ko jaunu. Man nava tas jaudîgâkais dators tâpçc izmçìinot Vistu man nepatika (dçï tâ, ka PC nevelk), nu izmçìinâju linux distributu- ubuntu. viòð RAM çd aptuveni kâ XP bet kkâ man liekas âtrâk uz mana PC skrien. Nu un kad uzliek visus tos efektus (kurus esmu izveeleejies)- RAM uz mana PC tiek patçrçts uz 240-300 MB (Max). NU un ðeit ir nedaudz lielâka brîvîba nekâ XP, es vismaz tâ domâju.

    tâpçc tagadcînos ar ðo OS :win:

    #166485
    usins
    Participant

    uzstaadiit printeri man aiznjeema 40-120 sekundes ne ilgaak! Bet XP 10 min ne aatraak deelj daudzajiem driveriem un deelj stulbaa pazinjojuma new hardware found un popupiem :win:

    #167285
    usins
    Participant

    uzstaadiit printeri man aiznjeema 40-120 sekundes ne ilgaak! Bet XP 10 min ne aatraak deelj daudzajiem driveriem un deelj stulbaa pazinjojuma new hardware found un popupiem :win:

    #166486
    Mr.Death
    Participant

    shady tieði to paðu

    “*es varu mierîgi strâdat ar jebkuru multimçdiju (audio/video)..nekur nav problçmu.

    *es varu strâdât pilnvçrtîgi ar internetu

    *es varu izdarît jebkuru darbu, kas man ir vajadzîgs

    *es spçju izmantot gan alternatîvâs opensource programmas, gan noemulçt citu OS softus.

    *es jûtos arî droðâk, jo man piemît paranoja

    *nix rij mazâk resursus un var izdarît konfoðanâ peteikoði – pat radikâli uzmest jebkuru grafisko vidi. Nç, man ir spçcîgs pc, tâpçc man ta sneuztrauc, bet pieminu to kâ faktu, jo jebkuram dator speciâlistam kâ TU – ir jâbût svarîgi..mâcçt uzmest os pat uz visðvakâkâ pc un lai tas darbotos mûsdienu standartiem. Dators nav priekð os resursiem, bet gan ir OS, lai padarîtu âtrâku/pilnvçrtîgâku darbu ar PC resursiem.

    *Neesmu saskâries ar problçmâm, ka man kaut kas neiet..man viss iet un varu izdarît pilnîgi visu. “

    es arî saku par Windows. Tâpçc paliekam kur esam OK? Un viss.

    CLOSE TOPIC!

    #167286
    Mr.Death
    Participant

    shady tieði to paðu

    “*es varu mierîgi strâdat ar jebkuru multimçdiju (audio/video)..nekur nav problçmu.

    *es varu strâdât pilnvçrtîgi ar internetu

    *es varu izdarît jebkuru darbu, kas man ir vajadzîgs

    *es spçju izmantot gan alternatîvâs opensource programmas, gan noemulçt citu OS softus.

    *es jûtos arî droðâk, jo man piemît paranoja

    *nix rij mazâk resursus un var izdarît konfoðanâ peteikoði – pat radikâli uzmest jebkuru grafisko vidi. Nç, man ir spçcîgs pc, tâpçc man ta sneuztrauc, bet pieminu to kâ faktu, jo jebkuram dator speciâlistam kâ TU – ir jâbût svarîgi..mâcçt uzmest os pat uz visðvakâkâ pc un lai tas darbotos mûsdienu standartiem. Dators nav priekð os resursiem, bet gan ir OS, lai padarîtu âtrâku/pilnvçrtîgâku darbu ar PC resursiem.

    *Neesmu saskâries ar problçmâm, ka man kaut kas neiet..man viss iet un varu izdarît pilnîgi visu. “

    es arî saku par Windows. Tâpçc paliekam kur esam OK? Un viss.

    CLOSE TOPIC!

    #166487
    shady
    Participant

    Edgars – Vai es tev spieþu lietot Linuxu? Pasarg Dievs!

    Es zinu kâds ir win un pçc visiem ðiem gadiem varu pateikt – jâ, var visu sataisît un strâdas labi!

    Bet! Kâpçv tev ir jâapleik *nix? Jo tieði tu teici, ka tas nekur neder un spçri laukâ visâdus argumentus, kuri ir tikai nemâcçðana..

    Protams, linux prasa laiku un labu pacietîbu apgûðanâ..

    Bet es neesmu redzçjis nevienu cilvçku, kurð pçc laba laiak sçþot uz *nix (nejau mçnesi, bet nopeitni izrakòâjot to sys) pârietu atpakaï pie win!

    Arî es vairs atpakal neeju..

    Tâpçc fleimot, ka linux neder vai uz tâ kaut ko nevar izdarît – ir muïíîgi.

    P.S. – ðis forums tomçr ir orientçts uz freeware, tâpçc lûdzu pieòem to, ka ieteikt vispirsm vajag ko no tâdam leitâm – arî priekð win os, bet orientçties uz free.

    Bet tas neaizliedz ieteikt un runât pat shareware softiem, protams, ka nç!

    #167287
    shady
    Participant

    Edgars – Vai es tev spieþu lietot Linuxu? Pasarg Dievs!

    Es zinu kâds ir win un pçc visiem ðiem gadiem varu pateikt – jâ, var visu sataisît un strâdas labi!

    Bet! Kâpçv tev ir jâapleik *nix? Jo tieði tu teici, ka tas nekur neder un spçri laukâ visâdus argumentus, kuri ir tikai nemâcçðana..

    Protams, linux prasa laiku un labu pacietîbu apgûðanâ..

    Bet es neesmu redzçjis nevienu cilvçku, kurð pçc laba laiak sçþot uz *nix (nejau mçnesi, bet nopeitni izrakòâjot to sys) pârietu atpakaï pie win!

    Arî es vairs atpakal neeju..

    Tâpçc fleimot, ka linux neder vai uz tâ kaut ko nevar izdarît – ir muïíîgi.

    P.S. – ðis forums tomçr ir orientçts uz freeware, tâpçc lûdzu pieòem to, ka ieteikt vispirsm vajag ko no tâdam leitâm – arî priekð win os, bet orientçties uz free.

    Bet tas neaizliedz ieteikt un runât pat shareware softiem, protams, ka nç!

    #166488
    usins
    Participant

    Viss! Pietiks! Problçma atrisinâta. Beidziet ðos muïíîgos strîdus!

    #167288
    usins
    Participant

    Viss! Pietiks! Problçma atrisinâta. Beidziet ðos muïíîgos strîdus!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Tēma ‘Printeris linux-prec’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā