Punktains ekrans!

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Punktains ekrans!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146267
    Stiivais
    Participant

    Caw!

    Man radās milziga probleema 😥

    noņēmu vadu mellajam ventilatoram uz video kartes, jo baigi gaudoja. un tagad man uz ekraana paraadijushies punktinji kurus nevaru dabuut nost. kaa viņus var dabuut nost? konterstraiku nespeleju, tikai draugos biishku seedeju. help :wtf:

    #172807
    Stiivais
    Participant

    ÄŒoms teica ka karte laikam nosvilusi 😥 bet man ir vēl šitāda karte https://www.metaleks.lv/cenas/25/20178_xfx_768mb_gddr3_pcie16_8800ult_384bit_2dvi_pv_t80u_shf9_xfx.php

    tikai viņa neder iekšā, nu wot un čoms teic ka tās kājas galā varot atlocīt jo viņas tāpat nevajag, tas esot tika priekš interneta kompjiem. Tad man jautājums, vai tās kājas var locīt nost?

    #172808
    ssutkaks
    Participant

    Vecīt, ka tu neritīgs! neko neloci, ja neko no dzelžiem nesaproti, tad labāk neķeries klāt. sadedzināsi vēl kauko. nesaki, ka tu to karti nopirki, tā tak maksā drausmīgu naudu un tu pat nezini, vai vinja tev der. būtu atsūtījis pa pastu man savu veco, pirms viņa sadaega un es tev buutu uzlodējis modu un būtu tev daudz ātrāka.

    #172809
    Stiivais
    Participant

    Nu mans draugs ieteica to ņemt un mamma nopirka. Tikai es nezinaju ka nederēs.

    a kaa to modu lodē? varbūt es pats varu?

    #172810
    ssutkaks
    Participant

    vai nu nes atpakaļ uz veikalu, vai pārdod. ja vecā vēl nav beigta varu palīdzēt tev ar to lodēšanu. Tas jau nav tik vienkārši, tur ir jābūt skillam, tu jau toč nevarētu. 😀

    #172811
    Stiivais
    Participant

    O! Redzu ka tu šo to arī saproti no dzelžiem. :win:

    ta jau kadreiz būs jāsatiekās. a salodēt tur var ātri?

    #172812
    ssutkaks
    Participant

    A tā tava karte nav beikta? ātri nē, tur vajag kādas trīs stundas. pirms tam vēl jānopērk īstos potus. Tu zini, cik lielus tavai kartei vajag? Kur tu dzīvo?

    #172813
    Stiivais
    Participant

    Es nākošnedēl uz rīgu brauks. varu nopirkt potus, tikai pasaki kur un kādus. un tad e svarētu pie tevi aizlaist.

    un es jau nezinu vai tā karte nav beikta, man uz ekrāna kautkādi punktiņi vis laiku :wtf:

    moš to otru karti arī varēs salodēt?

    #172814
    ssutkaks
    Participant

    To otru labāk pārdod, jo no tās tev jēga nav! Pie manis gan nebrauc labāk.

    Varbūt labāk pats nopērc lodāmuru un tos potus un pielodē. googlē ir daudz info par to, kā kartes jālodē. Es tikai nezinu, vai tas vienmēr nostrādā, jo man liekas, ka mana karte tāpat strādā (ja neskaita skaņas pieaugumu). taču rakstīts ir, ka vajag strādāt kartei ātrāk pēc modošanas.

    es pats tagad meklēju, kā mātesplati nomodot, lai procesors ir ātrāks, šeit laikam neviens nezin.

    #172815
    Stiivais
    Participant

    Ok. Man skiet ka pat lodamurs kautkur bija mājā.

    šitie ir tie poti? kādā krāsā man vajag ?

    [img]https://img144.imageshack.us/img144/9217/res2db7.jpg[/img]

    bruunais i lielaaks, tad viņš ir jaudīgāks?

    #172816
    ssutkaks
    Participant

    Es jau nezinu, kādus vajag tavai videokartei. Manliekas, ka $itie nav poti nemaz, kaukādi tranzītori vai kas… viņiem jāizskatās savādāk. ja neko nesaproti, tad labāk neķeries klāt nodedzināsi ka nosmirdēs vien.

    #172817
    Stiivais
    Participant

    ÄŒoms saka ka viens no šiem varētu būt pots:

    [img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/de/Condensators.JPG[/img]

    Es akal domāju ka pēdējais, man tādi daži ir es varētu tos pielodēt. Vienā lapā par lodēšanu bij līdzīgs ta jau šito var ņemt. ne?

    #172818
    ssutkaks
    Participant

    Manuprāt pēdējais ir lineāls :rofl: 😀 :rofl: 😀 :rofl: 😀

    Eu, es tok nezin. Labāk neko nedari, ja nē teiksi vēl, ka es tev kauko nodedzināju.

    #172819
    Stiivais
    Participant

    Ok es ta iedos čomam izdarīt, viš jau ar kautko saprot no dzelžiem.

    #172820
    ssutkaks
    Participant

    labāk pagaidi samuraju, foxsk8, vai kādu citu adminu. gan viņi zinās, kā tev palīdzēt un ko un kur lodēt.

    #172821
    vieplsi
    Participant

    To ssutkaks, izskatās jau ka pats nesaproti, ka no sākuma piesolies piesolies a tad viss nē es neko nedarīšu pie mani nebrauc utt!!

    un tam čomam kas tik iesaka jaudīgaku karti, nevis apskatās kura derētu vispār sūti dillēs un aiznes to video uz kādu servisu kurš liekas normāls un tur veči salodēs ko vajag! 🙂

    #172822
    Stiivais
    Participant

    Mums jau te tuvumā tikai metinātāji. 😀

    Ok, būs jameklē kāds zinošais. gribās jau šodien salodēt.

    #172823
    ssutkaks
    Participant

    vieplsi wrote:

    To ssutkaks, izskatās jau ka pats nesaproti, ka no sākuma piesolies piesolies a tad viss nē es neko nedarīšu pie mani nebrauc utt!!


    kaut ko jau saprotu. Vienkārši domāju, ka šeit ir gudrāki cilvēki, kas saprot vairāk par mani un palīdzēs ar padomu.

    #172824
    Stiivais
    Participant

    ssutkaks kur tu lasīji par potiem?

    #172825
    preddetor
    Participant

    Vai nu esmu debīls, vai nu nan liekas, ka te viens un tas pats ģēnijs sarunājas ar sevi… :hmz: Baigi vienādi rakstīšanas stili un zibenīgas atbildes… :ooo:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Tēma ‘Punktains ekrans!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā