Sacensības?

Sākumlapa Forumi Software Windows Sacensības?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148677
    Andron MacBeton
    Participant

    Windu instalēšanas sacensības? Kādi būtu noteikumi?

    Uzinstalēt pilvērtīgu windu. Lietot lai varētu standarta lietas (pdf.doc.xls.u.t.t.)

    Š…emam vērā ātrumu. + līdz drīkstētu ņemt noteiktu daudzumu drivārus (usb 0,5-1Gb vai CD 700Mb?)

    Katrs nāk ar savu portabli, mainamies, instalējam, atpalicējs 1. kārtā savāc portabli un iet prom? Vai kādas idejas?

    Ar esoša klienta datu saglābšanu nesanāks uz ātrumu jko viens otru mēģinās iegāzt ar sagandētiem mailu folderiem. Bet sacensības vajag.

    Ja mainās ar portjikiem tad piejams wireless nets, hotspot vai secure?

    Samurajs, Fox, piekrīt?

    #197795
    elvisburdajs
    Participant

    Kādas vēl sacensības, kas par kārtām un galu galā kas par porķikiem? 😀

    #197796
    samurajs
    Participant

    Es atkrītu, jo nelietoju laptopu, bet stacionāru sistēmu 🙂

    Bet nu ideja kādu konkursu sarīkot nav slikta. Š…emot vērā, ka te ļauži no visas Eiropas, visgudrākais būtu rīkot konkursu neklātienē: jāveic kaut kāds uzdevums ar PC. Kurš pirmais ievieto pareizu ekrānattēlu – tas uzvarējis. Protams, tas viss vēl jāizdomā.

    Uzlikt windu- tas par prastu.

    #197797
    ob1
    Participant

    Atbalstu un labprāt piedalītos, bet ir jāizstrādā korekti vērtēšanas kritēriji.

    Es nedomēju, ka instalēšanas ātrums būtu noteicošais kritērijs. Vajadzētu testēt kompja ātrumu.

    #197798
    Loading
    Participant

    Mums skolā pusotru gadu mācīja Windows XP instalēt. Tā kā… Fox`u nepārspēsiet 😀

    #197799
    Wallaby
    Participant

    Protams, ka visi Windows ir oficiāli? Arī piereģistrēt tātad vajag pēc uzinstalēšanas. Piezvanīt, pateikt reģistrācijas datus, utt.

    #197800
    Foxsk8
    Participant

    7 – 10 min un uzmetīšu arī uz to samuraja laptopu, ka var lietot tās tavas elementārās lietas. 🙂 😀

    Nav jau teikts, kādu paku lietot, paņemu ar nlite, samazinu visu līdz noteiktām fīčām un gatavs. Ja pēc noteikumiem vadītos, šaubos vai tur kādus jēdzīgus secinājumus varēs izdarīt. 🙂

    Katrs nāk ar savu paku, savu PC, galvenais, būtu izpildīt to un to, tad jau nebūtu problēmas.

    Vajadzētu neatkarīgu ekspertu, kas tad noteiktu.

    Hmz, šo joku varu nokārtot, ir pieejamas salona telpas 🙂

    Atliek vien savu stacionāro PC vilkt, kaut gan ar kādu P4 man pilnīgi pietiktu. 😀

    #197801
    samurajs
    Participant

    Man 1 tāds RUS super-duper apgraizījums bija nagos. Instalācija Virtualboxā – 5 min., startēšanās -12 sek. Kāda jēga, ja pēc tam pāris h draiverus jāmeklē + lago nejēgā?

    Saucas Windows XP SP3 F-Class v1.0 Ad’s ed.

    Tagad ir jauna versija Windows XP SP3 AD’s ed. f-class v1.7 (ar LV atbalstu, vēl nav mēģināta).

    Dabūt var NNM trekerī https://nnm-club.ru/forum/tracker.php , ja kādam interesē.

    #197802
    ob1
    Participant

    Jā, kāda jēga ātrai instalācijai, ja pēc tam viss gļuko…

    #197803
    shady
    Participant

    Manuprāt, galīgi garām…

    Ja gribi rīkot konkursu, kuram arī ir kāda jēga, tad vajadzētu kaut ko šādu:

    1) Pieejamu telpu ar stacionāriem PC.

    2) Vadītāju / žūriju

    3) Visiem PC līdzvērtīgi sačakarēt sistēmu.

    4) Uzvar tas, kurš noved sistēmu līdz normālai lietošanai + atradis un salabojis visvairāk sīkos bojājumus.

    #197804
    Andron MacBeton
    Participant

    Katrā komentārā muļķības. Tad nav vērts. Uzneredzēšanos.

    #197805
    Mr.Death
    Participant

    Muļķības saki tu, jau no pirmā teikuma macbeton. Katrs atnāks ar savu portabli. Ok piemēram, es aiziešu ar savējo, kuram iekšā ir visi jaunākie, tikko iznākušie dzelži. Draiverus jau iepriekš būšu uztaisījis paštaisītā instalācijā, kuras uzstādīšana ilgs, teiksim pusminūti.

    Īsāk sakot, Tu jau no sākuma iesniedz nepareizi izplānotu ideju. Tad kāpēc vienkārši nepateikt, “Davai uzrīkojam sacensības ar windows instalēšanu?”. Savādāk, tavs teiktais dažreiz man liekās pārāk objektīvs = debīls.

    #197806
    memorex
    Participant

    macbeton, kur tev tādas idejas rodas? 😀

    Piekritišu ka intalēšanas procesa ātrums nav noteicošais. Konkurs kurš ātrāk spaidīs pogas….? Tak arī visiem nebūs vienāds configs (notebooks). Un instalēšanas metodes ir vairākas, kā arī XP edition katram savs :lala:

    #197807
    WerNeo
    Participant

    Ļoti nepraktiski viss pasniegts… Dalībnieks var apgriezt visus servisus, kas netiks pārbaudīti (bez ikdienas lietotāja normālas pārbaudes darbā). Jo ieslēgt windu un “palaist” dažas programmas, nenozīmē, ka tās strādās stabili un labi.

    Tad jau drīzāk vajadzētu 3 installus, katrs citām vajadzībām. Piemēram, ceturtais variants, ar Active Directory un 2 datoriem. Un pētīt tā visa stabilitāti (arī ātrums lai nav traucējošs).

    #197808
    KaNeiet
    Participant

    Kāds tam sakars ar praksi? Vieglatlētikas šķepa mešanai arī nav īpaši praktiska ievirze.

    Tīrs sports un jau vairākkārt pieminētā “mcbeton edition” mārketinga pasākums.

    #197809
    WerNeo
    Participant

    KaNeiet wrote:

    Kāds tam sakars ar praksi? Vieglatlētikas šķepa mešanai arī nav īpaši praktiska ievirze.

    Tīrs sports un jau vairākkārt pieminētā “mcbeton edition” mārketinga pasākums.

    Nu tad jau varbūt vienkārši izstiepjam piņčus un nomēram ar mērlentu! Svaigi instalētu windu “mērīt” neredzu iemeslu. Priekš kam tur vēl jānēsā datorus. Tad jau labāk izvelk, nomēra un zaudētājs pasaka: “bet es toties varu 8 reizes pa nakti”. 😉

    #197810
    ob1
    Participant

    Ja tā padomā, tad instalēšanā uz ātrumu man pēdējā vieta ir garantēta. Kad kompi instalēju slimnīcai, man aiziet vesela nedēļa darba… bet toties strādā ātri un stabili.

    (tas tā – tulkoju WerNeo tekstu IT valodā 😀 )

    #197811
    Andron MacBeton
    Participant

    Speciāli ******* ****** paskaidroju – instalēs izlozētu, nezināmu, CITU datoru. Bet ******* bail izgāzties, jo tad VISI zinās kurš ir lāme un vairs nevarēs apstrīdēt.

    :mod: by samurajs

    #197812
    Mr.Death
    Participant

    Domāju ka dauņi arī ies uz šīm sacensībām. Kāda starpība kādu datoru tev iedos, ja to dzelžu parametri nebūs identiski, sacensības ir negodīgas, jo atšķirsies datu caurlaides / apstrādes ātrumi, kas būtiski ietekmē windows instalācijas ātrumu.

    #197813
    linx
    Participant

    Man lasot šito visu tā vien liekas, ka vienkārši te kāds grib savu mazvērtības kompleksu izārstēt, jo redz māk windu instalēt 😀 .. neapvainojies, bet tā izskatās

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Tēma ‘Sacensības?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā