Sacensības?

Sākumlapa Forumi Software Windows Sacensības?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #197814
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Man 1 tāds RUS super-duper apgraizījums bija nagos. Instalācija Virtualboxā – 5 min., startēšanās -12 sek. Kāda jēga, ja pēc tam pāris h draiverus jāmeklē + lago nejēgā?

    Saucas Windows XP SP3 F-Class v1.0 Ad’s ed.

    Tagad ir jauna versija Windows XP SP3 AD’s ed. f-class v1.7 (ar LV atbalstu, vēl nav mēģināta).

    Dabūt var NNM trekerī https://nnm-club.ru/forum/tracker.php , ja kādam interesē.


    Pēc idejas jābūt otrādi – mazā setupā jāpaliek maz kam bremzēt sistēmu – velku un būs jāiečeko uz kādu aizvēsturisku dzelzi, piemēram, 333 Mhz celku 😀

    #197815
    aoma
    Participant

    Labāk uztaisiet pretējas sacensības – kurš ātrāk to izlozēto windu nonesīs tā, ka saimnieks nevar uzlikt atpakaļ 😀

    #197816
    Andron MacBeton
    Participant

    Edgars wrote:
    Domāju ka dauņi arī ies uz šīm sacensībām. Kāda starpība kādu datoru tev iedos, ja to dzelžu parametri nebūs identiski, sacensības ir negodīgas, jo atšķirsies datu caurlaides / apstrādes ātrumi, kas būtiski ietekmē windows instalācijas ātrumu.

    Nu uz 1,7GHz Celerona ar 256 rāmi mans instalējas 22min. Un pēc tam ir jāuzliek Office, kaukaads AV, kaukāds arhivators un pēc izvēles browseris, skype. Uz svaigā kompja 15min. Nekāda baisā starpība nav ja nelaiž SATA disku IDE emulācijā un citas perversijas.

    Bet nu tas ka netaisam nekādas sacensības ir skaidrs. Lai lameri turpina sevi uzskatīt par speciem un neizgāžas jo tad viņiem būs tie “kompleksi”.

    Es zinu ka esmu spec un daru labāk. Kā zinu? No pieredzes, esmu redzējis kāda draza ir pēc lameru uzdarbošanās.

    #197817
    samurajs
    Participant

    Nu protams… viens izlozēs 2-kodolnieku, otrs – P2 ar 64 MB RAM 😀 Varēs vismaz 6x noraut k*lakā, bet winda vēl nebūs virsū 😀

    Kā tad vērtēs sacensības?

    #197818
    drunk_lizard
    Participant

    par betona utopisko ideju pasmaidiiju :>

    es biku te offtopikaa iebrauksju… kaadreiz, sen atpakalj es domaaju, ka betons kautko arii sajeedz. peedeejaas nedeeljas lv netaa ir paraadiijusjas, ka jams ir prasts, neapteests paakjis ar izcili augstu pasjnoveerteejumu un zeva kompleksu savaas mazajaas smadzeniitees.

    ob1 wrote:

    Kad kompi instalēju slimnīcai, man aiziet vesela nedēļa darba… bet toties strādā ātri un stabili.


    nu par sjito…

    khm… tu nopietni esi idiots?

    #197819
    ob1
    Participant

    Nesapratu. Kas Tev liek tā domāt?

    #197820
    drunk_lizard
    Participant

    izstaasti man, mulkjim, ko var NEDEELJU dariit pie instalaacijas? tu ar roku ieksj asm visu paarraksti?

    protams, lai labi un pareizi visu izdariitu ar 2 stundaam nepietiek, tomeer vairaak par 6 stundaam jau liecina par absoluutu neprofesionalitaati, lai neteiktu preciizaak :>

    #197821
    ob1
    Participant

    1. diena) Uzlikt win ar draiveriem aiziet viena diena. Quick format nelietoju, tā ka disku formatēšana vien pāris stundas. Kamēr sameklē visus draiverus, izrokos pa reģistriem, notestēju – diena paiet.

    2. diena) Dzesēšanas optimizācija (draft). Piemeklēju ventilatoru vietas, dzenāju zem slodzes, skatos temperatūras, klausos troksni, domāju par to, lai putekļus rij mazāk…

    3. diena) Salieku un sakonfigurēju visādas progas – Adobe, FF, 7zip, Office. Kārtīgi notestēju.

    4. diena) Uzlieku medicīnas progas. Testēju. Konfigurēju.

    5. diena) Dzesēšana fine tune (karsēju to kasti ar sildītāju, skatos temperatūras, klausos troksni.). Izskats (tēmas, ekrāna bilde, fonti). Final win konfigurēšana.

    6. un 7. diena) Ļauju tam kompim darboties, reizi pa reizei pieeju klāt, paskatos vai viss ir ok, reizēm palaižu restartu. Ja izlien problēmas, tad tas var ievilkties uz vēl vienu nedēļu…

    Jā, var jau to visu izdarīt arī ātrāk, bet doma, ka no tā kompja stabilitātes ir atkarīgas cilvēku dzīvības liek man darīt visu lēnām un uzmanīgi. Ja kompis nav slimnīcai, tad parasti man ar 3 dienām pietiek.

    #197822
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, var jau to visu izdarīt arī ātrāk, bet doma, ka no tā kompja stabilitātes ir atkarīgas cilvēku dzīvības liek man darīt visu lēnām un uzmanīgi. Ja kompis nav slimnīcai, tad parasti man ar 3 dienām pietiek.


    neviens, veelreiz atkaartosjos -NEVIENS nelaidiis tevi klaat pie taada datora instalaacijas, kursj atbild par dziiviibas uztureesjanas iekaartaam, mhhh to dara tikai autorizeets diileris!!!

    pie kam attieciigajos dzelzjos ir vairaakkaart dubleetas, speciaalas os..

    pie kam – prieksj kam taadam dzelzim 7zip, adobe, office etc? O_O

    tam graamatvedim, kuram tu tur izveici savu instalaaciju, mhhh, ir pie kaajas visaadi siikumi… galvenais lai apvaarsnis un draugi rullee….

    es soliiju, ka neaiztiksju tevi, ja tu stulbiibas publiskaa telpaa nerakstiisi… diemzjeel bez taa tu iztikt nevari, taadeelj esmu spiests tomeer tevi uzskatiit par garaa pavaaju personu un attieciigi paskaidrot to arii paareejai publikai :>

    #197823
    ob1
    Participant

    1) Es nestrādāju pie grāmatvedības kompjiem. Es taisu kompjuus ārstiem un medmāsām, kam bez medicīnas progām ir vajadzīgas arī office progas, jo papīrus ir jāraksta daudz.

    2) Es tiešām neesmu autorizēts dīleris, es tās medicīnas progas pats rakstu un ieviešu (kopā ar palīgiem). Un ne tikai Latvijā.

    #197824
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:


    2) Es tiešām neesmu autorizēts dīleris, es tās medicīnas progas pats rakstu un ieviešu (kopā ar palīgiem). Un ne tikai Latvijā.


    muahahahaha

    piemeerus!

    mediciinas progu rakstiitaajs-pasjdarbnieks, mljin

    tu pats sev smiekliigs neizklausies?

    esi kaadreiz par iso9001/14 dzirdeejis? izstraadaataajs hrenovais…

    #197825
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Ta jau tu mums biezs 🙂 Cik esmu dzirdējis, tavi pārstāvji, kas darbojās medicīnas IT lauciņā labi nopelna :). Tā tik turpināt.

    #197826
    ob1
    Participant

    Man ir kontrakts ar firmu, kas neļauj man šeit izplūst detaļās. Varu tikai pateikt, ka manas progas ir tieši saistītas ar ārstniecības procesu un kļūdas tiešām var izsaukt pacienta nāvi.

    Latvijā tas ir pašā sākumā, civilizētās zemēs jau ar roku papīrus vairs neraksta. Vistālāk laikam ir tikusi Zviedrija. Pašreiz notiek starptautisks standartizācijas process, bet tas vilksies vēl gadiem ilgi. (google HL7, ATC).

    Pelnu es tiešām labi. 🙂

    #197827
    drunk_lizard
    Participant

    tu esi parasts dirseejs un vieniigais tavs sakars ar mediciinu ir taads, ka nesaprotamu iemeslu deelj tevi uzraugosjais sanitaars ljauj tev izmantot datoru. visai iespeejams, ka tas ir tava aarsteejosjaa aarsta noraadiijums, lai lieki nesaasinaatu tavu kaiti un tevi nebuutu jaapaarcelj uz sleegto nodalju…

    #197828
    ob1
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    tu esi parasts dirseejs un vieniigais tavs sakars ar mediciinu ir taads, ka nesaprotamu iemeslu deelj tevi uzraugosjais sanitaars ljauj tev izmantot datoru. visai iespeejams, ka tas ir tava aarsteejosjaa aarsta noraadiijums, lai lieki nesaasinaatu tavu kaiti un tevi nebuutu jaapaarcelj uz sleegto nodalju…

    Tas bija cool!. Paldies, tiešām gardi pasmējos. 😀

    #197829
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Tad jau tex X prog. valodas jāpārzin. perfektā levelī. Interesanti būtu zināt, uz ko ta viņas tiek kodētas, kādi moduļi, bāzes, etc. Mēs jau tev neprasam source kodus 😀 Tā pat pielietojums mums nebūtu tam nekāds.

    #197830
    drunk_lizard
    Participant

    khmm, tiem kuri tankaa

    https://www.meditec.lv/lv/par_uznemumu/meditec/

    vieniigais kantoris, kursj nodarbojas ar arstnieciibas datubaazeem..

    aktaa, veel mikrotik kautko bija uzcepis :>

    #197831
    ob1
    Participant

    Valodas zinu (esmu rakstījis) kādas 20, kad sāku skaitīt, vienmēr nojūku 🙂

    Datu glabāšanai tiek izmantotas datubāzes. Kā nu kurā slimnīcā. Latvijā – M$ SQL un MySQL, cik zinu. Ä€rzemēs daudz izmanto Oracle.

    Progas kodē dažādās valodās. Tagad ir populāras tās .net valodas, bet man tās īsti neder. Es šobrīd izmantoju veco labo FoxPro, jo no tā var viegli piekonektēties dažādām SQL bāzēm. (Jā, jā, zinu, tūlīt mani sāks apriet par FoxPro.)

    -> ķirzaks

    Meditec gan ir maz sakars ar medicīnu. Viņu progas vairāk ir saistītas ar uzskaiti (piem. pacientu reģistrācija uzņemšanas nodaļā). Ja vēlies mani atrast, tad meklē plašāk, es tak teicu, ka darbojos ne tikai Latvijā.

    #197832
    KaNeiet
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    vieniigais kantoris, kursj nodarbojas ar arstnieciibas datubaazeem..

    aktaa, veel mikrotik kautko bija uzcepis :>


    Tas gan nebūs tiesa:

    No pāris gadus veca raksta

    eVESELĪBA: TEMPI UN VAJADZĪBAS

    “Kopumā Latvijas medicīnas iestādēs ir diezgan daudz izolētu IS un dažāda profila DB. “

    https://anton.world.lv/sakarup/main.php3?sub=view&RID=1294

    #197833
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Man ir kontrakts ar firmu, kas neļauj man šeit izplūst detaļās. Varu tikai pateikt, ka manas progas ir tieši saistītas ar ārstniecības procesu un kļūdas tiešām var izsaukt pacienta nāvi.


    Kas tās par divām nesavienojamām lietām – kas tad tās ir par tādām iespējamām kļūdām – dakterim paslīdējis pirksts, ierakstījies ekseļa tabulā ne tāds cipars? 😀 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Tēma ‘Sacensības?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā