sos…sos….

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #179314
    doroteja
    Participant

    ui…nudien nemāku… vai man atkal būs jāiet uz servisu??? traks var palikt.. ā, un es te norakstīju ko man te datorā uzrāda par dvd driveres- windows cannot load the device driver for this hardware. the driver may be corrupted or missing (code39). nu? vai ir kas saprotamāks???

    #179315
    samurajs
    Participant

    To jau mēs zinājām… kas notiek Device menedžerī (Computer> labā peles auss ‘Manage’)? Pie DVD-CD ROM drives ir dzeltena jautājuma zīme?

    #179316
    doroteja
    Participant

    jā!!! tā ir!

    #179317
    samurajs
    Participant

    Nu tā tu vari dabūt? (Man gan ir Win XP). Un te vajadzētu noinstalēt draiveri un pēc tam no recovery partīcijas par jaunu uzlikt. Par darbu ar recovery partīciju gan kādam citam būs jāprasa, es ar Vistu nedraudzējos…

    [img]https://img99.imageshack.us/img99/6581/dvdku6.jpg[/img]

    #179318
    doroteja
    Participant

    tūlīt paskatīšos…

    #179319
    doroteja
    Participant

    jā dabūju…man ie galīgi nepareizs tas driver-optiarc dvd rw ad-7560a ata device, tad vēl neizgaismojas tas roll black driver . kur jābūt recovery patricijai?

    #179320
    samurajs
    Participant

    Roll-back neizgaismojas tāpēc, ka nav vecāka draivera uz ko downgreidot. Recovery partīcija normāli nav redzama, to vajag aktivēt disku menedžerī ar labo peles ausi. Ceru, ka tāda partīcija vispār tev ir? Nu un ar tās palīdzību var ātri salabot visu sistēmu.

    Zini – šoreiz nevarēšu palīdzēt, baidos kaut ko salaist grīstē. Vajag kādu, kas to ir darījis. Zinu, kā XP salabot, bet te citādi 😛

    Rajah varētu tev palīdzēt, viņš ar to profesionāli nodarbojas.

    #179321
    doroteja
    Participant

    paldies par to pašu! bet man jābūt arī win xp cik noprotu. tad gaidīšu atbildi no rajax, ja viņš te ielūkojas. palūkošu tagad to recovery…

    #179322
    samurajs
    Participant

    Kā XP? Kas tev dual boot dators, vai? 🙂 Ja laptops pirkts ar Vistu – nekāda XP nebūs (un uzlikšana var būt problemātiska).

    Uzraksti rajah vēstuli labāk, nav teikts, ka viņš visus postus lasīs.

    #179323
    doroteja
    Participant

    jā ir disk menedzers

    #179324
    doroteja
    Participant

    man ir dual core processor 64×2 amd ,he,he…. tiešām nezinu kas manā datorā mīt pēc servisa apciemošanas.

    #179325
    doroteja
    Participant

    ko man rakstīt viņam? nodomās ka raksta kāda padumja pusaudze…

    #179326
    samurajs
    Participant

    Ieliec saiti ( https://notepad.lv/viewtopic.php?t=1801 ) uz šo tēmu, lai izlasa visu un tad pasaka ko darīt.

    #179327
    rajah
    Participant

    mja, nu jau redzu, ka kaut kas putrā ir sagājis.

    #179328
    doroteja
    Participant

    šķiet, ka būs vien jānes uz servisu atkal instalēt, jo man bail, ka kaut ko aplamā nesadaru. tagad iešu uz citu servisu, ceru, ka tad man viss datorā būs kā jauns!!!! vai tad kad instalēs no jauna, būs atkal orģinālā webcam un dvd multimēdija centrs? ka nesanāk tā ka tas pats vien paliks. rajah!-kur atrodama tā programma kuru tu minēji vēstulē?

    #179329
    rajah
    Participant

    http://www.teamviewer.com. Vista vai XP tad īsti?

    #179330
    doroteja
    Participant

    windows vista home, kad es skatos microsofā ielādes man nez kāpēc atveras ielādes priekš xp. nav ne jausmas vairs kas tajā datorā ieperinājies. traks var palikt. tagad palūkošu to teamviewer, tad paziņošu turpmāko.

    #179331
    doroteja
    Participant

    un kad ielādēšu, kas būs tālāk jādara??? man jālādē full version?

    #179332
    rajah
    Participant

    nu raksti privātajā. vari uzstellēt.

    #179333
    doroteja
    Participant

    ok!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā