Tests: HP ElitePad 900 – vai tās ir PC ēras beigas?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: HP ElitePad 900 – vai tās ir PC ēras beigas?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #297536
    shady
    Participant

    NPK – Diemžēl precīzi nepateikšu, jo biju piefiksejis šo informāciju, bet “pazaudēju”. Atceros, kad izdzēsu filmas, tad bija vairāk kā 9 GB brīvi + aizņemtā personiskā vieta uz pārs GB. Tā situācija pašvaka (protams vēl darbojās defaultie iestatījumi – windows rezervācija).

    Vienīgais labums, ka ir iespēja šo modeli nopirkt ari ar 64 GB SSD disku un, izmantojot žaketi, papildināt ar atmiņas karti.

    —-

    Inspektors_Caps – Jā, nu virsraksts varbūt nav pareizi definēts, kā arī mazliet provokatīvs. Ideja tāda, ka nākotnē ~ 90% iedzīvotāju pietiks ar planšetveidīgu / viedtālrunim līdzīgu iekārtu. Tā jauda un iespējas apmierināts 100% viņu vajadzības. Tādiem gīkiem kā mums un vēl specializētas profesijas pārstāvjiem vajadzēs lieljaudas datorus (apmēram, mūsdienu PC izpratnē). No klasiskā testa parauga, šo esmu veidojis ar diezgan lielu subjektīvo viedokli un pārdomām par tēmu, vienkārši vēlējos, lai par to cilvēki aizdomājas. Kā redzi, ir cilvēki, kuri dzīvo ar uzskatu “kamēr nenoliek acu priekšā, tikmēr tas nav iespējams”.

    —-

    AKMS47 – Uz to arī viss iet. Mākoņservisi attīstās aizvien vairāk un ielaužas dažādās sfērās un atrod jaunus pielietojumus. Arī par šo bija (un vēl ir) strīdi “ka tas nekad nenotiks”. Personīgi es pat vairs nespēju iedomāties komfortablu darbu bez mākoņtehnoloģijas.

    —-

    aoma – Mjā…diemžel es arī neesmu par to priecīgs, ka jaunās iekārtas nav tik remontējamas kā klasiskie PC. Š aubos, ka situācija uzlabosies, diez vai ražotāji to pieļaus….

    #297537
    aoma
    Participant

    Vēl variants ir ierīces būvēt līdzīgi kā motorzāģiem aizdedzes bloku – iekausēt visu silikonā un nebūs vairs jābaidās no ārējās vides kaitīgas iedarbības u.c. neparedzētiem faktoriem. Problēma gan būs liekā siltuma novadīšana, bet tas nav neizpildāms uzdevums.

    P.S. Nav kāds ko dzirdējis, vai netiek strādāts pie kompaktām šķidrā slāpekļa vai hēlija dzesēšanas sistēmām, līdzīgi kā tagad ūdens dzese? Lūk, tas gan būtu lēciens jaudas celšanas ziņā – pirmo pentiumu ikdienā vēsi darbināt ar 6-8 GHz taktsfrekvenci 😀

    #297538
    usins
    Participant

    NEzniu, PC neizmirs vēl igli… Nu nezinu kā rūpniecībā iztiks rasētāji ar planšetēm. Nezinu kurš birojā gribēs veidt piedāvājumus, līgumus uz niecīgā planšetes ekrāna, ok var uztaisīt pāris gabalus, bet pēc nedēļas nojģsies.

    Planšete pa lielam der tikai tiem, kuri informāciju patērē un minimāli kaut ko rada, un tas tā, caur sakostiem zobiem un 101 reizi saržģījot paildzinot savu darba laiku. Datos (arī normāls laptop) biznesa vidē ir samērā svarīgs instruments. Prtams, ja planšetē spēs iestrādāt 8 kodolu CPU, kurš atbalstīs 64bit arhitektūru un 32Gb RAM un pro līmeņa grafiku, tad noteikti, ka PC kā suga izmirs. Labi, ka vēl planšete neaizstāj serverus.

    #297539
    shady
    Participant

    usins – Piedod, bet tu neko nesaprati. Tāda sajūta, ka neesi lasījis ne rakstu, ne komentārus…

    #297540
    usins
    Participant

    Nē, es sapratu. es vienkārši komentēju virsrakstu, kurš neatbilst nosaukumam. Reālāk- vidējai mājsaimniecībai PC drīz nebūs aktuāls. Tas skan tuvāk patiesībai.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā