Ušakov, varbūt brauksim par pietupieniem?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Ušakov, varbūt brauksim par pietupieniem?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158979
    samurajs
    Participant

    Š ī piektdienas tēma būs veltīta sabiedriskajam transportam. Rīgas mēra Ušakova iecere ieviest Rīgā diferencētas biļešu cenas atkarībā no dzīvesvietas jau pāraugusi politiskā cīņā starp Saeimas partijām. Bet kāpēc neizdarīt tā, kā pie “lielā brāļa”?

    No šodienas plkst. 16.00 Maskavas metro stacijā “Vistavočnaja” sāks darbu eksperimentālais biļešu automāts, kurš braukšanas dokumentu izdos pret 30 pietupieniem. Š…emot vērā biļetes cenu (30 RUB = 1 LVL), paredzams, ka sportotgribētāju netrūks. Lai automātu nevarētu apmānīt, paredzēti īpaši sensori ar mūsdienīgām tehnoloģijām, un bez tam pie tā vēl dežurēs divi Krievijas olimpiskās komitejas locekļi vai sportisti, kuri propagandēs veselīgu dzīvesveidu.

    Uzreiz nāk prātā doma, ka šādi automāti ļoti noderētu gan pie Saeimas, gan citām valsts iestādēm. Tāpat var stādīties priekšā pirmdienas rītu, kad drebošas personas stenot izpilda pietupienus, lai tiktu pie kārotā aliņa…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_index_1.jpg[/img]

    #303387
    RicoPico
    Participant

    Amerikā šādus automātus izsvilptu un pašus olimpiešus nomētātu ar čīzburgeriem. 😀

    [img]https://img.over-blog-kiwi.com/0/17/90/51/201210/1349700763.3743.jpg[/img]

    Bet par to Ušakova ieceri… Man grūti spriest, par cik pats esmu dzimis Rīdzinieks un pārvietojos ar savu, vai ne tik savu, auto. Cepās jau pārsvarā tie, kas ir nerīdzinieki. Zinkā- kamēr tas neskar konkrēti mani- sevišķi nekrata tas, ko tur viņpus žoga cilvēki bļaustās. Bet mans subjektīvais viedoklis- Vēlēšanas tuvojas un Ušakovs vāc Rīdzinieku labvēlību. Kāda viņam daļa gar “lauķiem” un citām pašvaldībām?

    [img]https://blumentals.mozello.com/files/30/sabtrans.jpg[/img]

    #303388
    deriksx
    Participant

    Laba karikatūra 🙂

    #303389
    SFiX
    Participant

    Ušakova ģeniālā ideja ir esošā pašvaldību finansēšanas moduļa sekas. Ja vienīgais kritērijs naudas ieguvē pašvaldībai ir Iedzīvotāju Ienākumu Nodoklis (80% pašvaldībai / 20 % valstij), tad tā pašvaldība par katru cenu vēlēsies piesaistīt pēc iespējas vairāk deklarētos sev. It īpaši Ušarika gadījumā, kad pašvaldības budžets ir ar lieliem mīnusiem.

    Ušakova problēma ir tajā, ka viņš uzdrošinājās aiztikt sociāli vājākos slāņus. Sabiedriskais transports tomēr ir proletariāta pārvietošanās veids. Kaut gan mūsu zemnieki nav tik karstasinīgi, kā dienvidu kolēgas, zināmi rezultāti ir jau redzami. Jaunākajā Latvijas Faktu pētījumā Saskaņas reitings ir nokrities par ~4 procentpunktiem. Ušakovam būs jācīnās ne tikai ar pretestību no Rīgas opozīcijas, Saeimas, bet arī no paša partijas.

    #303390
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nedeklarēšos principiāli, ne arī vairs braukšu ar sabiedrisko, 6 gadu laikā izmantoju RS pakalpojumus, nebiju sajūsmā, bet bij OK. Beidzot ir iemesls pirkt savu auto, jau esmu sācis meklējumus. Pieļauju ka nēesmu vienīgais tāds.

    #303391
    Jaunzems
    Participant

    Ja, paaugstinot biļešu cenu divreiz pēdējo gadu laikā, Niliņš spēj vēl radīt 70 miljonu deficītu RD budžetā, tad nu i ko, neuzskatu, ka mana nauda pienākas viņam.

    Braucu bez biļetes, kauna nav, inb4 morālfagi “kā tad tā, citi brauc un maksā a tu kā žīds bez maksas ripini”

    #303392
    aoma
    Participant

    Tas, ka ūsainis cenšas aizlāpīt caurumus pilsētas budžetā, pie kā novedusi “savu” cilvēku bīdīšana nozīmīgos amatos, pat “neeža” tipa proletariātam vajadzētu būt skaidrs.

    Pievienojos Riki-Tiki-Tavi, man tas ir pie kājas, kad pienāk tās retās reizes, kad jāpārvietojas pa Hauptstadti, ne jau ar sabiedrisko…

    #303393
    RicoPico
    Participant

    Un te man nāca apjausma, kādā veidā Ušakova lēmums varētu ietekmēt manu ikdienu… Uz Rīgas ielām parādīsies auto, kurus vadīs cilvēki, kuri ikdienā nav pārvietojušies pie stūres. Ir ar švaku pieredzi, vai vispār bez tās. Zinu vairākus cilvēkus, kuriem tiesības makā ir tikai ķeksīša pēc, un dabūtas vēl Padomijas kundzības laikā. Katrus 10 gadus tik aizstaigā līdz CSDD tās pagarināt. Būtībā šādi cilvēki ir reāls drauds satiksmei!

    #303394
    ID
    Participant

    Katru dienu Rīgā pārvietojos tikai kājām.

    Ieguvumi:

    1) nav izmaksas par transportu;

    2) ir gadījumi, kad no punkta A uz punktu B kājām aizeju ātrāk nekā sabiedriskais transports;

    3) nav jāsēž urlakova elektorāta piesmirdinātajā transportā;

    #303395
    Kon
    Participant

    Pārvietojos ar ātrāko, ērtāko un veselīgāko transporta līdzekli kāds vispār ir pieejams – velosipēds.

    #303396
    dzhonsons
    Participant

    Ja tagad man dienā “iziet” vidēji 4 braucieni, kas ir +/- 2Ls, tad pēc jaunajiem tarifiem tie jau būs gandrīz 5eur. Ar auto tik tiešām būs lētāk, ērtāk un ātrāk (kā jau ir šobrīd).

    #303397
    Stormbird
    Participant

    Un es domāju ka Liepājas sesks ir vissliktākais mērs, izrādās Rīgai neiet ne labāk. Vispār tā ušakova (viss pareizi, lielo burtu tur nevajadzēja), iecere ir tik aplama cik aplama vien var būt. Vēl nesen mudināja iebraucējus atstāt savus auto piepilsētā un izmantot sabiedrisko, kā rezultātā mazinātos korķi. Nu būs tieši otrādi un kā jau augstāk minēja būs pilnīgi nejēgas pilna pilsēta…

    #303398
    SFiX
    Participant

    Starp citu, vēl pie Ušarika grēkiem var pieskaitīt negodīgu eiro ieviešanu. Cik interesanti, ka jaunās paaugstinātās cenas (1,2 €), ir tieši apaļa summa.

    #303399
    RicoPico
    Participant

    Tas iedzīvotāju ērtībai, jo Ušakovam rūp! 😀

    #303400
    RicoPico
    Participant

    Starp citu, augšējais plaukts Ušakova ideju izbrāķēja.

    …Bet neskatoties uz to, viss tomēr notiks. Brace yourselves!!!

    #303401
    LooNeY
    Participant

    Karikatūra izcila! Moš tā arī vajag? Pārdalīt sabiedrisko ar kādu sienu un aizmugures 1/4 telpas lai tie bomži un sabiedrības ‘krējums’ kuri negrib maksāt lai riņķo smakoņā, bez durvīm, sakrāsotiem un sazīmētiem logiem u.t.m.l BET BEZ MAKSAS, bet 3/4 sabiedriskais ir normālā kārtībā, tīrs un silts un te sēž tie kas vēlas maksāt lai nebūtu jāošņā iepriekšejā pus gada smaka vai jāskatās uz to visu ‘krējuma’ sejām!

    Respektīvi kā tu attiecies tā pret tevi attiecās! Un tev ir izvēle!

    Ideja neslikta! Jāiesaka! 😀

    #303402
    Willis
    Participant

    Quote:

    Jaunākajā Latvijas Faktu pētījumā Saskaņas reitings ir nokrities par ~4 procentpunktiem.

    Pirms pagājušajām vēlēšanām bija apmēram tādi paši reitingi un tad nāca pārsteigums .

    #303403
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ehh, ja jūs zinātu, kā RS tiek izzagts! Parastos lukturīšus, ko uzmaukt galvā, kas maksā ap 4ls, viņi “pērk” pa 20ls. Tas tikai tāds mazs piemēriņs.

    #303404
    E-500
    Participant

    30 rubuļi nav lats.. uz pusi mazāk.

    #303405
    dexsters
    Participant

    Kaut laucinieks esmu es,tomēr atbalstu Ušakova plānu.Visi tie ,,neVIENOTĪBAS,, izlēcieni ir tukša vāvuļošana.Tiktu paši pie šprices,tad tik cirks sāktos.

    Kāds var pateikt kā tad īsti ir tur tai Tallinā?Vieni saka ka Tallinieši braucot pa brīvu bet citi maksājot?Ja jau tā,tad kāpēc viņi var?Arī kremlis iesaistīts?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā