Visu esošo un topošo e-žurnālistu zināšanai!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Visu esošo un topošo e-žurnālistu zināšanai!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #199520
    Foxsk8
    Participant

    Vo velnos, nedēļu neesmu bijis un tik daudz jaunumu, tagad jāiedziļinās un visas jaunās tēmas jāizlasa, huh.

    #199521
    Wallaby
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Vo velnos, nedēļu neesmu bijis un tik daudz jaunumu, tagad jāiedziļinās un visas jaunās tēmas jāizlasa, huh.


    Kopsavilkums: visi ir apņēmušies laboties un pret rakstu izvietošanu izturēsies daudz rūpīgāk.

    #199522
    Atlets
    Participant

    Kā var pievienot rakstu? Es uzrakstu ziņu, spiežu pievienot un man pasaka, ka vot “Jūsu pieprasītais Temats vai Ziņojums, diemžēl, neeksistē”

    #199523
    Evers
    Participant

    man pirmajā reizē ar bij tas nesaprotams, bet viss ir kārtībā, tavs raksts ir pieteikumos, vnk tev tā rādās, tādēļ, ka neesi e-žurnālista statusā un pieteikumu sadaļu nevari redzēt 🙂

    #199524
    Foxsk8
    Participant

    Rakts ir pievienots, tikai pēc pievienošanas tu viņu vairāk neredzi, nedz arī vari pats labot. Tas ir no sākuma, kāmēr esi reģistrēts lietotājs, pēc tam kad ir rangs, vari visu pats vēl pielabot un bez apstiprināšanas ievietot.

    #199525
    Atlets
    Participant

    Tādā gadījumā vajag attiecīgi arī paziņot to ar atbilstošu uzrakstu!

    #199526
    Foxsk8
    Participant

    Tas jau te tika kaut kad pieminēts. Iekš jaunās versijas būs labāka rakstu pievienošana, izlabos to paziņojumu, jo tagad tas viss ir viens fails, posting.php. Izmainīs vienā vietā, izmainīsies visur. 🙂 Š itais jau pie bug listes stāv pierakstīts.

    #199527
    richX
    Participant

    foxsk8: ja nav noslēpums, kad mēs varētu aptuveni sagaidīt to daudz apspriesto Notepad v 3.0?

    #199528
    Sid
    Participant

    2010. februārī :>

    #199529
    richX
    Participant

    are you serious

    #199530
    Sid
    Participant

    Nu es pat nebrīnītos, ja vēlāk…

    #199531
    Foxsk8
    Participant

    Dizains jau ir uzveidots, atliek visu salikt labi un kārtīgi. Tas viss prasa laiku. Nevajag gūt iespaidus no tiem, kas saka, izstrādāsim web lapu mēneša laikā 😀 😀

    #199532
    izredzētais
    Participant

    man būtu vieglāk dzīvot, ja neko nezinātu par topošo V3 :))

    #199533
    Sid
    Participant

    fox, attiecībā uz v3, runa ir par teju 2iem gadiem, nevis mēnesi 😀

    #199534
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā, viss jau sen ir sakodēts, jāsaliek divas daļas kopā. Dizains un engine + modi, fīčas un viss pārējais.

    Em nu jā, es no tā februāra arī sāku nopietnāk sev pelnīt iztiku, līdz ar to ir laika trūkums. Dienā man sanāk labi ja 4 stundas brīvā laika, ko tik un tā es pavadu strādājot, strādāju arī brīvdienās, 6 dien, 7 dien, 7 dienas nedēļā. Protams, es varu paņemt vienu klientu – viens mēnesis 200 – 300 Ls, man tas ir par maz, tāpēc ņemu otru, un sanāk stabili 500 Ls. Ja ņemtu vienu, būtu vairāk laika. Plus arī tad vēl mācījos skolā, kas neļāva strādāt, tad arī bija daudz brīva laika. Vienkārši laiki mainās, un ir jāsaprot, ka man arī ir jāstrādā un ar laikiem ir kā ir. Tūlīt arī būs bērns laukā. Runāt ir viegli, saprast kaut kā nevienam negribās.

    Es saprastu, ja pilnīgi nekas nebūtu izdarīts, tā būtu cita lieta, bet nu dizains jau ir, koncepcija un skatījums ir, engine ar dažiem uzlabojumiem ir. Jāatrod laiks, lai visu saliktu. Vidēji rēķinu, ka vajadzētu kādu nedeļu, divas no vietas noraut, tad arī būtu.

    P.S. Negribu v3, kā v2, kur v2 ir bazēts uz joomlas skinu, totāls murgs no koda viedokļa, kļūdu, gļuku daudz, nav piestrādāts pie pārlūku atbalsta, uttt…. Tas viss prasa laiku. Reāli jaunas versijas vai labas lapas optimāli veido pus gadu, un tas ir tikai nodototies tam darbam.

    #199535
    Loading
    Participant

    Normāla lieta bezmaksas projektam. Ja būtu reklāmas vairāk un apmeklētaji, tad v3 sen jau būtu gaisā 😉

    #199536
    aoma
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    samurajs wrote:

    Š odien kopsummā ap 150 gramatisko kļūdu rakstos izlaboju 🙂


    sjitais perfekti raksturo kopeejo situaaciju

    vairums jauniesju ir stulbi analfabeeti un pasjapmierinaati izdzimtenji (saucaas arii “indigo beerni”, mhhh)

    Tas ir točna, ja vēl to žurnaļugas statusu nemētātu pa labi un pa kreisi…

    #199537
    jonjs
    Participant

    Jautājums.

    Man iepatikās viens raksts iekš opennet.ru. Faktiski iztulkoju viens pret viens, bet ne ar google translator. Man šī tēma šķiet aktuāla un interesanta arī potenciālajiem lasītājiem.

    Kādā veidā, lai es to parādu adminiem, ja man nav tiesību publicēt ne tikai rakstus, bet pat īsziņas.

    #199538
    samurajs
    Participant

    Tāda iespēja ir, bet ļ. cien. programmētājam foxsk8 acīmredzot nepietiek zināšanu, lai iznestu linku “Pievienot rakstu” index lapā.

    Piešķiru tev avansā e-žurnālista statusu, tagad varēsi publicēt. Ja neesi pārliecināts – iemet rakstu pieteikumos – tev tā sadaļa tagad jābūt redzama. Arī bildes varēsi pievienot uz mūsu hosta.

    Sākumbilde 250×100 px jāievieto atiecīgā ailē augšā bez [img]tagiem.[/img]

    #199539
    Foxsk8
    Participant

    Š eit ir tiešais links:

    https://notepad.lv/posting.php?mode=newtopic&f=54

    Pievienošana tikai uz vienu reizi, rakstam iekšā, pēc tam pielabot vai šo to pamainīt pēc iesūtīšanas vairāk nevarēs. Moderātori, samurajs pēc tam raksta pieteikumus pārskata, pielabo un publicē.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 61 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā