Ierīces Jaunumi

Google drīz neļaus autorizētiesties ļoti vecās Android ierīcēs

Lietotājiem, kuriem joprojām ir ierīce, kurā darbojas Android 2.3.7 (Gingerbread pēdējā versija) vai vecāka, saskaņā ar atbalsta dokumentu, sākot no 27. septembra,  vairs nebūs iespējams autorizēties Google kontā šajā ierīcē.

“Kā daļa no mūsu pastāvīgajiem centieniem nodrošināt mūsu lietotāju drošību, Google vairs nepieļaus pierakstīšanos Android ierīcēs, kurās 2021. gada 27. septembrī darbojas Android 2.3.7 vai vecāka operētājsistēma,” norāda uzņēmums. “Ja autorizēsities savā ierīcē pēc 27. septembra, mēģinot izmantot tādus Google produktus un pakalpojumus kā Gmail, YouTube un Maps, varat ievērot lietotājvārda vai paroles kļūdas.”

Lai sniegtu priekšstatu par to, cik veca ierīces šīs izmaiņas ietekmēs, Android 2.3.7 tika izlaista gandrīz pirms 10 gadiem. Taču, ņemot vērā to, ka šobrīd pasaulē ir vairāk nekā trīs miljardi aktīvo Android ierīču, šīs izmaiņas, iespējams, ietekmēs vairāk nekā dažus cilvēkus, kuri joprojām ir saistīti ar vecāku tehnoloģiju.

Android 2.3.7 lietotāji arī pēc 27. septembra termiņa joprojām varēs izmantot dažus Google pakalpojumus, ja ir autorizējušies savā ierīces pārlūkprogrammā, norāda Google.

Avots: The Verge

Atbildēt

Līdzīgi raksti