Microsoft nopērk RPG veidotājus InXile un Obsidian

Ar InXile un Obsidian iegādi, kas izstrādā sarežģītas lomu spēles (RPG) datorspēļu spēlētājiem, Microsoft turpina ieguldīt savā Xbox ekosistēmā. Abas studijas pievienosies 4 citām , kuras tika iegādātas jau jūlijā, nozīmīgi uzlabojot uzņēmuma spēļu veidošanas resursus.

X018 pasākumā uzņēmums paziņoja par iegādi (jau agrāk bija baumas) kopā ar citiem interesantiem jaunumiem Xbox One un Windows spēļu platformās.

No abām studijām Obsidian ir labāk zināmā. Populārākā Obsidian spēle ir Fallout: New Vegas atvērtās pasaules šūteris un lomu spēle, un Pillars of Eternity, labs uzlabojums klasiskajām izometriskajām lomu spēlēm. InXile strādā šaurākās nišās, bet arī veiksmīgs, Torment un Bard’s Tale spēles arī ir iecienītas RPG fanu lokā. Studijas, tāpat kā citas, kas atrodas Microsoft stabilitātes programmā, saņems ievērojamu darbības neatkarību.

Microsoft paziņoja par Compulsion, Undead Labs, Ninja Theory, Playground Games iegādi jūnijā. Ieguldījumi norāda uz lielu fokusēšanos uz PC spēlētājiem. Microsoft ir diezgan jaukta misija, uzņēmums vēlas nodrošināt Xbox One un nākamo konsoļu veiksmīgumu, bet vēlas arī iegūt vairāk PC spēlētājus. PC spēlētāju iegūšana varētu palīdzēt kompensēt lielo Sony pārsvaru konsoļu karos.

Daudzu gadu garumā uzņēmums ir pūlējies un nespējis pārliecināt spēlētājus. Bet vairāku PC vispirms izstrādātāju nopirkšana, kuriem jau ir aktīvi fani, palīdzēs Xbox pasaulei gūt daļu no PC spēļu gudrībām.

Kaut arī konsoļu ekskluzīvas spēles vairs nav tik iecienītas kā agrāk, dažas ekskluzīvas spēles var iedrošināt pircēju nopirkt konsoli. Šie ieguldījumi Microsoft spēļu izstrādes platformā varētu samazināt Sony pārsvaru konsoļu karos vai atļaut sagatavot labāku nākamo konsoļu paaudzi.

Obsidian paziņo par notikumu

InXile paziņo par notikumu

Avots: techcrunch.com

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt