varianti k

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145740
    brivprac
    Participant

    sakâros ar problçmu: gribçju ielikt telefonâ flash animâciju, bet liekot orìinâlo izmçru ðjâ gdîjumâ tas ir 2,9 mb mobîlâ telefona flash playeris netabalsta atskaòoðanu nospriedu ka vajag pârseivot mazâkâ izmçrâ ðo https://yy.lv/download.php?f=44702 swf failu, bet kâ? íçros pie jau uzinstalçtajiem editoriem mcromedia flash 8, bet rezultâts nesekmîgs, nau tâda funkcija kâ pârseivot mazâkâ izmçrâ, tad vaicâju googlei, ietestçju pirmos 5us tûïus ko ði man piedâvâja visi reâli mçsli, jo neskaitot citas ahûnâs funkcijas tie man neïauj samazinât faila izmçru. ir kâdas idejas kâ samazinât animâciju?

    #167780
    awd
    Participant

    Man ar nesanâca samazinât, tipa ar macromedia .swf failu tu neko neizdarîsi, jo viòð jau ir uztaisît un labot tur vairs nav iespçjams neko. Vienîgi vari pameklçt tâ flash’a .fla failu, tad tur toè jebko varçs izmainît.

    Var ar mçìinât kâdu progu pameklçt, kas domâta, lai samazinâtu izðíirtspçju.

    #167781
    Foxsk8
    Participant

    Interesanti. Gribçju to pingavînu telefonâ iemest, bet arî neòçma pretî. Laikam vçl Flash funkcijas telefonos nav pietiekami labi izstrâdâtas.

    #167782
    Tvinky
    Participant

    awd wrote:

    Man ar nesanâca samazinât, tipa ar macromedia .swf failu tu neko neizdarîsi, jo viòð jau ir uztaisît un labot tur vairs nav iespçjams neko. Vienîgi vari pameklçt tâ flash’a .fla failu, tad tur toè jebko varçs izmainît.

    Var ar mçìinât kâdu progu pameklçt, kas domâta, lai samazinâtu izðíirtspçju.

    swf failu var atvçrt un izoperçt kâ vien gribâs. Pat var izvilkt active script ârâ, ja vajag…

    #167783
    brivprac
    Participant

    Tvinky wrote:


    swf failu var atvçrt un izoperçt kâ vien gribâs. Pat var izvilkt active script ârâ, ja vajag…

    bet kâ, precizçðu: ar kâdu progu? :hmz:

    #167784
    Tvinky
    Participant

    Google? Jâ: https://www.sothink.com/product/flashdecompiler/ aizòçma tikai pâris sekunþu daba, kuras varçju nevis es tçrçt, bet tu 🙂

    # Converts SWF to FLA completely and quickly.

    P.S Kad man vajadzçja kaut ko darît ar swf faileim es arî izmantoju kaut kâdu Sothink programmu 🙂 Parakòâjies, varbût vçl ko labâku atrodi.

    #167785
    brivprac
    Participant

    Tvinky wrote:

    Google? Jâ: https://www.sothink.com/product/flashdecompiler/ aizòçma tikai pâris sekunþu daba, kuras varçju nevis es tçrçt, bet tu 🙂

    # Converts SWF to FLA completely and quickly.

    P.S Kad man vajadzçja kaut ko darît ar swf faileim es arî izmantoju kaut kâdu Sothink programmu 🙂 Parakòâjies, varbût vçl ko labâku atrodi.

    jau izmantoju sothink decompiler pirms vispâr ðeit kko rakstîju, jâ viòa izvaro swf formâtu un var izvilk arâ visu action, sound, shape un pârçjo drazu, bet es 1nk meklçju veidu kâ pârsevot animâciju mazâkâ izðíirtspçjâ, vai arî samazînât tâs izmçru, kkâ nau vçlçðanâs visu izvilkto mest iekðâ macromedijas flasha un skrûvçt pa jaunu kopâ, mazliet dabietilpîgs proces varçtu sanâkt.. :hmz:

    #167786
    usins
    Participant

    brivprac wrote:

    kkâ nau vçlçðanâs visu izvilkto mest iekðâ macromedijas flasha un skrûvçt pa jaunu kopâ, mazliet dabietilpîgs proces varçtu sanâkt.. :hmz:


    Bez darba neko nepanâksi! Nevienmçr viss tiek pasniegts uz paplâtîtes!

    #167787
    brivprac
    Participant

    jçee, atradu variantu, izmantojot Sothink SWF Quicker, var samazinât swf faila svaru! :party:

    #167788
    Tvinky
    Participant

    Good 😉

    #167789
    brivprac
    Participant

    bet telefons tik un tâ neòem pretî, bïauj ka bojâts fails! :grr:

    #167790
    Tvinky
    Participant

    Tur atðíirîbas starp flash player’a versijâm nav? (Mç nezina tik daudz par to, telefonu bûðanu). Man mp4 player’s ir kurð atbalsta video, es mçìinâju ar programmu pârtaisît, lai der mançjam, bet tâ kârâs nost. Izmçìinâju kâdas 20 vçl programmas, itkâ visu daru pareizi (izanalizçjot to video, kurð uz player’a iet), bet fig – raksta, ka nesaprotams formâts 😀

    P.S Ja ðeit kâds ir, kas varçtu man iehelpot ar ðo probzu, es varçtu kaut kur noðarot to video, kas man iet uz player’a un tad varçtu kâds man palîdzçt tamlîdzîgus taisît (tb lai es varçtu samest tos playerî un skatîties).

    #167791
    usins
    Participant

    Tvinky kakaja mobila? Ja nokia- oriìinâlajâ cd (vismaz N73) nâca tâda proga

    #167792
    Tvinky
    Participant

    Man player’s Unity 🙂 <- piekrîtu nav laba izvçle, bet ko padarîs :)

    #167793
    usins
    Participant

    Tvinky wrote:

    Man player’s Unity 🙂 <- piekrîtu nav laba izvçle, bet ko padarîs :)


    A telefona modelis??

    #167794
    Tvinky
    Participant

    Kâds sakars ar manu mobîlo? 🙂

    #167795
    Mad182
    Participant

    Ja tas ir video, tad vai vienkârðâk nebûtu pârkonvertçt uz kâdu video formâtu? Kaut vai ar ffmpeg

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā