Izveido pats savu Google Street View

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Izveido pats savu Google Street View

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159655
    Aldis
    Participant

    Reku šeku, visiem kam ir Android sakarlīdzeklis ar fotokameru var iesaistīties dažādu Google Street View izveide. 🙂

    Google View piedāvā šādu iespēju, safotografē panorāmskatus un tos ievieto kartē. Š ādi Google var iekļūt kaut vai tavā mājā. 🙂 Vai piemēram Google pusbusiņa neizbraucamā vietā kā šī: https://ej.uz/3snj

    https://www.google.com/maps/views/home?gl=lv

    Ir kāds mēģinajis?

    #308287
    samurajs
    Participant

    Kur gūgļa spiegbusu tālāk nelaida, vietējie antiņi palīdzēs 😀

    #308288
    RicoPico
    Participant

    Oh shit…

    [img]https://notepad.lv/userpix/1481_untitled_1_3.png[/img]

    Attiecīgi, apgalvojums: “visiem kam ir Android sakarlīdzeklis ar fotokameru” nebūs īsti korekts.

    #308289
    migors
    Participant

    Nevar būt jo man arī ir tāds pats modelis un man intalējas

    #308290
    nevertell
    Participant

    Stock ROM ?

    #308291
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vienīgā ideja ka viņam ir kāda 4.1 versija jo man ir 4.4.2 cm11

    #308292
    migors
    Participant

    Jā un izskatās es zinu kā postot notepad.lv neielogojoties 🙂

    #308293
    RicoPico
    Participant

    Man ir “gandrīz” stock ROM un 4.1.2. Gandrīz tāpēc, ka ir uz stock ROM bāzēts Custom (DarkyROM). Ok, būs jāpameklē KitKat, kas nav CM bāzes.

    #308294
    migors
    Participant

    Un kas par vainu CM 11? Es jau ilgi lietoju, kādus mēnešus 8 un viss pašī smuki.

    #308295
    RicoPico
    Participant

    Par i9000 (rakstīts 2011 gadā):

    Uzliekot CM 7.1, sajūtas bija līdzīgas, kā līdz celim sūdā būtu iekāpis. Dialeris un adrešu grāmata zem katras kritikas, advancētā skaļuma kontrole- nekāda, iebūvētais failu pārlūks- tizls, SMS UI šausmīgs, drop down menu- nepatīk un nefunkcionāls… Varu arī turpināt. Ticu, ka viņš ir stabils kā trīskāju taburete, bet GUI ir briesmīgs. Liekas, ka tur sapārota Sense (no HTC wildfire) ar vēl kaut kādu LG interfeisu.

    Par i9300 (rakstīts mēnesi atpakaļ):

    Palietoju CanyogenMod (cm-10.2.0-i9300) aptuveni 4 mēnešus uz pāršuvos prom. Nu i nah- viss ROM gļukains un bagains. Noriebās random aplikāciju force-close (visbiežāk DSP Audio manager), kameras gļuki (Force close), zvanu ierakstīšanas neiespējamība, šausmīgi kluss zvana signāls un vēl tonna sīkumu kuri vienkārši kaitināja ārā. Sanāca restartēties vismaz reizi pāris dienās, jo kaut kas atkal bija nobrucis. Stable versija skaitās… Tad man nemaz negribās iedomāties, kādas viņiem izskatās Nightly. Kanjogēņi ta vispār varēja neķerties pie i9300 ROMa taisīšanas, ja nespēj uztaisīt kvalitatīvu produktu. Tāds ķap-ļap un dikti blusains sanācis. Nē nu lietojams jau ir, bet ņedoģelkas ir jūtamas gandrīz uz katra soļa.

    CM 11 ir Nightly, tāpēc nemaz pat neapsvēru ideju flašoties uz to.

    #308296
    migors
    Participant

    Principā cm 11 izskatās un arī tāds pats kā orģinālais google ražojums. Zvanu ieraksts strādā perfekti. Daži api dažreiz nokrešo, bet šobrīd ar pēdējo versiju viss strādā perfekti.

    Negribi neliec, katrs izvēlas to ko grib. Bet es pārgāju uz cm 11 jo defaultais samsung roms tiešām sūkā, lēns un bremzīgs .Cm 11 beidzot ir tāds androīds ko es gaidiju daudzus gadus.

    #308297
    RicoPico
    Participant

    Pamēģinās ka tagad uzlikt AOSP SlimKat ROM. To, ka oriģinālais ROM nav lietojams dēļ bremzes, ir šķīsta patiesība, lai gan pamatā tas pats AOSP vien ir, tikai stipri sadirsts no Samsung puses.

    #308298
    migors
    Participant

    Jāsaprot ka versija 4.4.2 ir pilnīgi cits androīds. To nevar pat salīdzīnāt ar versiju 4.3. Nooptimizēts speciāli ierīcēm ar mazāku ramu. UZ GS3 strādā kā raķete. Iphone lietotāji ir spiesti atzīt ka ir pat ātrāk kā IOS

    #308299
    nevertell
    Participant

    Stipri sadirst no samsung bet gandrīz tas pats AOSP ? Paradoks.

    #308300
    RicoPico
    Participant

    Nujanu! AOSP ir tīrs, Google publicēts, atvētais Android kods. Samsungs savu buildu ir piestūmis līdz lūpai ar bloatware, modifikācijām un nosaucis to par TouchWiz. Custom ROM ražotājs paņem to pašu kodu un uzaudzē minimālu stafu, liekot akcentu uz lietošanas ērtumu un ātrdarbību. Paņem un salīdzini ROM *.zip failu svaru. Oriģinālajam ROM tas būs zem viena GB robežās, custom ROM- ap 200 MB.

    #308301
    iKey
    Participant

    Paga paga, lai to kameru piešķiltu, ir vajadzīgs KitKat andža

    #308302
    RicoPico
    Participant

    Jā, uzliku Android 4.4.2 versijas SlimKat ROM. Viss taisnība- performance ir awesome- darbojas ātrāk nekā gaidīju. Tiešām raķete, lai gan RAMu ēd 78%- tieši tāpat kā 4.1. Un arī Googles kamera tagad instalējas.

    #308303
    RicoPico
    Participant

    Migors wrote:

    Zvanu ieraksts strādā perfekti.

    Migor, kādu appu Tu lieto šim nolūkam?

    #308304
    migors
    Participant

    Call Recorder ir pats labākais apps no visiem. Pazīstu izstrādātāju un viņš teica ka uz GS3 strādājot vislabāk. Pat bez custom roma apps raksta no līnijas, tikai ar saukšanas signāliem, bet ja norūto un uzliek kaut ko citu tad raksta perfekti, tikai no sarunas sākuma. Galvenais ka otra puse ir dzirdama ļoti labi. Plus visu bāž iekšā dropboxā

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skvalex.callrecorder

    #308305
    RicoPico
    Participant

    Eu, a šitas gan ir nopietns ierocis. Pa taisno no audio kodeka piedāvā ierakstīt… Cepur nost devam.

    Pirms tam uz Sammy ROMa lietoju “CallX Call Recorder”. Tagad, kad pārslēdzos uz AOSP tipa ROM – CallX sagāja tūtā un piedāvā ierakstīt tikai no mikrofona.

    Nupat patestēju Migora ieteikumu uz default setingiem- raksta ok, tikai otra puse varēja būt skaļāka… Migor, no kurienes Tu pats ņem Audio (ALSA/Kernel)?

    Paldies par ieteikumu! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā