Šodien iznācis Windows 10 Threshold 2 (jeb SP1)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Šodien iznācis Windows 10 Threshold 2 (jeb SP1)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161520
    samurajs
    Participant

    Microsoft ir turējis vārdu, un ar šodienu sāk izplatīt atjauninājumu Windows 10 Threshold 2, kuru žurnālisti jau iedēvējuši par Service Pack 1. Patiešām pēc jaunievedumu skaita atjauninājums ir SP vārda cienīgs. Sign-off godu izpelnījās laidiens 10586.3, kurš ir pārkompilēts “insaideriem” izplatītā jaunākā testa “builda” 10586 variants.

    Starp jaunumiem ir gan tīri kosmētiski uzlabojumi (personalizācija, krāsaini logu virsraksti), gan tādi, kas slēpjas dziļi zem pārsega (Cortana iemācīta pazīt rokrakstu, ieviests Intel Speed Shift efektīvam darbam ar 6. paaudzes Skylake procesoriem utt.) Tagad pat aplikācijas vairs nebūs noklusēti jāinstalē uz C diska; sistēma šim nolūkam piedāvās izvēlēties konkrētu partīciju vai datu nesēju.

    Vislabākais visu jaunievedumu uzskaitījums ar bildēm publicēts Windowscentral.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_cortanaink10565_1.jpg[/img]

    #321356
    dolārzīme
    Participant

    Būtu labāk Kortanai ‘iemācījuši’ vairāk valodas t.s. arī Latviešu, savādāk ja esi ārpus tām 6 vai cik tur supportētām valodām, tad diezgan bezjēdzīga opcija kura vienkārši sēž sistēmfailos un neitiek izmantota.

    #321357
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    Tagad pat aplikācijas vairs nebūs noklusēti jāinstalē uz C diska; sistēma šim nolūkam piedāvās izvēlēties konkrētu partīciju vai datu nesēju.


    😀

    DauņOS vai NedapistenOS! Kā to kroplību varētu nosaukt? 😀

    Drīz būs labojums? – Keyboard shortcut lai nonāktu Network adapteros?

    Vai nākošais labojums būs papīra grāmatiņa-saraksts ar visiem .cpl failu atšifrējumiem? 😀

    Pizģec, caur ausīm izpisto dauneļu OS.

    #321358
    jezus
    Participant

    latviešu valoda nočakarējās pēc update, tildes tastatūras pieanists arī neiet

    #321359
    russo
    Participant

    Nezinu, kas tas par gļuku šodien bija – aizgāja pa pieskari visi sagrupētie shortcuti iekš start menu. 15min, lai visu no jauna sagrupētu.

    #321360
    Stat1CX
    Participant

    Man viss process notika nesāpīgi.

    #321361
    Crow
    Participant

    Man spinālo anestēziju pirms šādām procedūrām soci nesedz…

    #321362
    jonjs
    Participant

    Labi, ka man uz WIn7 šis update neatnāca .:D Citādi visi auto atjauninājumi atslēgti, tagad ej un gudro, kuru var jaunināt, kur nē 😀 Es agrāk domāju, ka bardaks ir tikai tajā sfērā, kurā es strādāju izrādās tas BARDAKS ir visai globāls. Un tas nav forši 😀

    #321363
    shadow118
    Participant

    Man arī viss ok, vienīgais dažiem failu tipiem bij default progas atlekušas atpakaļ un lec paziņojums, ka CPU-Z nav saderīgas ar šo windows versiju (kaut gan viņs strādā :D), bet tie galīgi sīkumi

    #321364
    akms47
    Participant

    Tādas m@aucības vēl kāds lieto?

    #321365
    jezus
    Participant

    tagad vairs nelietošu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā