Dators pats izslědzas un ieslědzas

Sākumlapa Forumi Software Windows Dators pats izslědzas un ieslědzas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157606
    Egils
    Participant

    Labdien!

    IeslÄ›dzu datoru, paiet kãdas 5 min un vins pats vienkarši izsledzas bez shut down…tad pÄ›c aptuveni 3 sekundÄ›m atkal ieslÄ›dzas… paiet dažas sekundes vai paris min. un atkal izsledzas un atkal ieslÄ›dzas…tã visu laiku.

    Kas varětu bût par problěmu?

    #293065
    Element
    Participant
    #293066
    Egils
    Participant

    Esmu ienãcis caur savu veco HTC wildfire. Nemoki mani velvairak un atbildi.

    #293067
    grisha
    Participant

    Man ledusskapim arii ir shaada funkcija. Element jau tev iedeva linku.

    Mums viss jaaziilee? Kaarteejais, kas iedomaajas ka vinja dators ir pasaules naba. JAaziilee, kas par datoru, kaads OS, kaads lkjuudas pazinjums u.t.t.

    #293068
    Aldis
    Participant

    Agrāk man žilitons līdzīgi darija.. 😮

    bet pie rokas nebija nekādi HTC telefoni.. šā vai tā – tie bij jauki laiki! 🙂

    #293069
    Andron MacBeton
    Participant

    Kompi jāatrāda datoriķim. Vienīgais variants.

    #293070
    WordPad
    Participant

    Manējais gan ne, tikai sastinga dēļ pāris gļukainiem kārtridžiem. 🙂

    #293071
    Egils
    Participant

    Tak Windows sadala ierakstiju. Pc normãli aiziet sistema, tik ir tã problěma.

    Tervetniekus nepiedãvãšu McB. Vari kãrtÄ›jo reizi nolikt rtu, jo esmu datorikis, bet skola ne dušÃ£ neiemaca.

    #293072
    Egils
    Participant

    Súda*

    #293073
    deriksx
    Participant

    Lai slavēta mūsu izglītības sistēma.

    Un vēl brauc virsū ķīlim ka nevajagot lielas reformas.

    🙂

    #293074
    Crow
    Participant

    Reformas bijušas nebijušas. Atbilstoši šā laika prasībām vairs nav ne spējīgu mācīties, ne spējīgi mācīt, un tā ir vairāk vai mazāk visā pasaulē. Deģenerācija uzvarēs, noriets ir sācies.

    Kā tas redzams no šī topika…

    Egil, ja nevēlies palīdzību, lūdzu, ej prom.

    #293075
    m_janis
    Participant

    Ja gribi, lai kāds tiešām palīdz, dod vairkā info. Vismaz kādu erroru izmet pirms restarta (atslēdz automātiski restart, tad izlasīsi), vai kas labs Event Viewerī redzams, kas notie, pastrādājot no kāda Libve CD. Zīlnieku te nav.

    #293076
    valters.vasilis
    Participant

    Piekrītu, pamēģini Live CD!

    #293077
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu neesi datoriķis, tu esi simulants nejēga kurš nākotnē taisīs valsts iestādēm izdevumus. Pagaidām tu to nodari pats savai mātei.

    #293078
    KristoZ
    Participant

    Latvijas izglītības sistēma ir tālu no pilnīgas, bet tas tikai nozīmē to, ka tās “tukšumus” tev ir jāizpilda pašam. Tas attiecas ne tikai uz IT nozari, bet arī uz visām pārējām.

    Lai vai kā, ja zini, kas ir BIOS, tad paložņā pa to un paskaties mātesplates un CPU temperatūras. Ja kaut kur, datoram “tukšgaitā” darbojoties, temperatūra pārsniedz 65 grādus, tad iespējams, ka tā arī ir tava vaina. Ja paspēj ielādēt operētājsistēmu, vari provēt palaist https://www.cpuid.com/softwares/hwmonitor.html , ar ko varēsi iegūt detalizētāku pārskatu par temperatūrām.

    Kaut ko vairāk ar tādu tavu attieksmi palīdzēt būs grūti.

    #293079
    Faks
    Participant

    šis dienas bija vis labākās pietam vel ja pat tagad iedot man klasiku es viņu vairāk spēlēšu nekā šito visu bling bling ^^

    #293080
    Andron MacBeton
    Participant

    Jūs vel Burn-in testus iesakiet!

    #293081
    usins
    Participant

    Izskatās pēc temperatūrām. Vari droši iztīrīt kompi, paskaties vai visi ventilatori griežas. Vēl vari memtest palaist (bet tad dators restartējas), vēl vari hdd pārbaudī (neesi apteicis par erroriem), jo citreiz Windows vide izslēdzas, ja HDD bojāts un nespēj svaīgus dll vai exe palaist, ķipa drošība.

    Bet spriežot pēc topika, meklē kādu, kuram ir pieredze.

    #293082
    Egils
    Participant

    Esmu ticis pie cita PC uz brīdi. Tātad ko varu pastāstīt.

    – pirms šis problēmas ir bijis tā, ka sēžu pie datora un pēkšņi izlec zilais ekrāns ar kaut kādu erroru. [ļoti reti].

    – temperatūras jau sen esmu nočekojis un ar visam viss ir kartībā.

    Man pašam bija doma, ka pie vainas vai nu OS vai HDD, vakar notestēju, ka OS pie vainas nav. Tā kā iepriekš man ir metušies tie zilie erroru logi, varetu būt, ka tas ir HDD?

    P.S. – McB: man ne vienu mīļu brīdi nav interesējuši datora dzelži, bet gan grafika un programēšana, tā ka vari savus komentārus paturēt pie sevis…vari iet noriet kādu citu.

    #293083
    Stat1CX
    Participant

    Un kur ir BSOD kļūdas kods? Jau 16 posti un kā nav redzams tā nav 😀 Ja reiz mācies grafiku un programēšanu, tad kādā sakarā tu saki ka esi datorķis? 😀 Datoriķi ir tie kas nodarbojas ar datoru remontu, tas ko tu tur dari ar datoriķi nav pilnīgi nekāda sakara 😀 80% programētājiem, datorgrafķiem utt nav nemazākās sajēgas kas ir dators, kā tas ir būvēts, kādi ir tā darbības principi utt un attiecīgi kā veikt tā remontu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā