Dators pats izslědzas un ieslědzas

Sākumlapa Forumi Software Windows Dators pats izslědzas un ieslědzas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #293084
    Andron MacBeton
    Participant

    Kārtējais gramslis kurš nejēdz NEKO NEVIENÄ€ jomā.

    Kā tu secināji ka OS nau viana ja pat neproti apskatīties BSOD?

    Kā tu zini ka ar temperatūrām viss ir kārtībā? Paskatijies kautkādā Everestā? 😀

    Klauns tu esi, ei takš uz cirku!

    #293085
    Egils
    Participant

    Ieliku citu HDD, instalēju jaunu OS un vienalga PC izslēdzās un atkal ieslēdzēas. Tātad ne HDD ne OS nav pie vain as.

    Nav un nebūs tas sūda BSoD kods. Nejēdzu no ta nekā. Temperatūras skatijos BIOSā. Sīkāk nevaru, jo PC slēdzas ārā, kas jau ir ši problēma.

    Ja kādam ir kādas pretenzijas par apmācībām skolās, tad griezieties kur citur, nevis mani te apdiršat. Es savu nākotni nesaistu ar dzelžu kramēšanu. To ko skola būs iemācījusi [cik jau nu būs], priekš sevis noderēs… talāk mācīšos, kas patiešām mani vairak saista. RTU piedāvātā datoriķa profesijā ir daudzas lietas apkopotas, tas ir kā pamats no katra pa bišķim, lai saprastu, kas interesē un tiekties tālāk uz vienu atiecīgu nozari. [vismaz man] ta ka pietiks garīgi slima McB komentari vai vel kāda cita.

    Ja kādam vel ir kādas idejas, tad esmu gatavs tās uzklausīt.

    #293086
    Stat1CX
    Participant

    Barošanas bloku pārbaudīji?

    #293087
    Andron MacBeton
    Participant

    Kā nejēga atšķirs ejošu barokli no pussprāguša?

    #293088
    Egils
    Participant

    Tiko ieliku barošanas bloku no cita ejoša PC un problēma nemainās. Tātad nu jau atkrīt baroklis, HDD, OS. Kaut kas dziļāk pamatplatē vai CPU?

    #293089
    Egils
    Participant

    ÄŒalis kam ir ap kaut kādiem 30 gadiem un kurs neko džīvē nav sasniedzis, kā tikai ticis policijas uzskaitē un draudējusi nepieskaitāmība pie garīgi veselajiem, uzdrošinās saukt mani par nejēgu?

    #293090
    cesedy
    Participant

    Tev dators izslēdzās pirms vai pēc draiveru ieinstalēšanas?

    #293091
    Egils
    Participant

    Pārcilāju RAMus, mēģināju ieiet safe mode, vienalga nelīdz.

    cesedy: PC izslēdzas, kad viņam labpatīkas. Tiko kad problēma parādijās, tad vinš slēdzās laukā uzreiz pie pamatplates logo parādīšanās. laikam tajā vietā arī draiveri ielādējas.

    tagad lielākoties dators izslēdzas, kad OS cenšas ielādēties [tajā brīdī, kad Win 7 krāsainasi logo paradās] vai kad ievadu usera paroli un nospiešu enter vai kad esmu tiko iegajis windows vidē, viss smuki ielādējies, tad pēkšņi izslēdzas. Tātad pie visdažādākajām vietam.

    Tad kad es liku instalt jaunu OS, saspiedu tur next next next un atstāju stāvot to logu [ https://ej.uz/instal ] . PC vnk stāveja un nekas laukā neslēdzās, bet, kad es liku, lai jau instalējās jaunā OS, tad tajā loga, kur rāda pa punktiem ko viņš pieinstale, pie otra punkta izslēdzas.

    #293092
    cesedy
    Participant

    BIOS startup laikā draiveri neielādējas, tajā brīdī tiek pārbaudīta vai visi dzelži darbojas. Un izskatās, ka kaut kas nedarbojas. Kaut kas man liek domāt, ka tā varētu būt video karte.

    #293093
    Egils
    Participant

    Kāpēc tu domā, ka video karte, ņemot vērā to, ka visu rāda, kā vajag?

    #293094
    Stat1CX
    Participant

    Tas ka visu rāda nenozīmē ka ka video karte ir dzīvotāja. Tavā gadījumā vienīga iespēja kā atrast kas pie vainas ir ar izslēgšanas metodi, tas ir mainīt visus dzelžus pa vienam, līdz atrodi kurš ir pie vainas.

    #293095
    Egils
    Participant

    Nu skaidrs. Žēl, ka man nav otras videokartes. Domāšu, ko tālāk. Noteikti pēc problēmas atrisināšanas ierakstīšu šeit. Paldies, kas centās palīdzēt.

    #293096
    cesedy
    Participant

    Ne vienmēr ir tā, ka vai nu iet, vai nu neiet. Un ja tev matesplatei ir pievienotas kādas papildus ierīces, piemēram, tīkla kartes, papildus skaņas karte vai kas tamlīdzīgs, tad atvieno tās un atstāj tikai nepieciešamos, t.i., procesors , cieto disku un videokarti. No perifērijas ierīcēm atstāj tikai klaviatūru un peli. Un tad vari palēnām sāk noskaidrot, kas izraisa šo problēmu. Iesaku arī piefiksēt vai USB ligzdas ir kārtīgi salodētas. Ir piedzīvoti varianti, ka lodējumi ir atnākuši vaļā un tad sākās prieki.

    #293097
    valters.vasilis
    Participant

    P.S.

    Will it blend testu arī var uztaisīt 😀

    #293098
    Foxsk8
    Participant

    Paņem patestē operatīvās atmiņas, vienkārši aizņemies no kāda drauga un paskaties kas tad notiek. Ieteiktu tev uzreiz pamainīt video karti un operativās atmiņas. Otrs variants ir sabeigta mātesplate, bet par to stipri šaubos. Sāc ar ramiem, kā dabo jaunus, kaut vai 512 MB mazo iemet un skaties kas notiek. Parasti zilos logus mēdz mest visvairāk video karte kā arī rami. Kā jau tev šeit ieteica: Sāc ar izslēgšanas metodi, un paņem palaid memtestu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā