Vai vēl kādam ir problēma ar āzemju trafiku netam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vai vēl kādam ir problēma ar āzemju trafiku netam?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155121
    migors
    Participant

    Jau divas nedeļas man ir nopietna problēma ar ārzemju netu. Ļoti zems upload un dawnload, bet galvenais pārāk liels pings. Agrāk pingojot uz mail.ru vienmēr bija 28 ms. Tagad jau divas nedēļas 120 ms un vairāk.

    Mans interneta provaideris ir optiline un vairāk kā gadu kopš to lietoju nekad nekādas problēmas nebija. Zvaniju un viņi saka ka tā šobrīd ir globāla problēma ka lielākai daļai porvaideru ir tāda proba!?

    Vai tā varētu būt? Un vai vēl kādam ārī ir tā pat?

    Es gan šo problēmu jūtu kad pēc smagas darbadienas gribu uzspēlēt quakelive.

    Un kad skatos youtubi.

    #276786
    krisbuk
    Participant

    Man ir šādas problēmas ar torrentiem no ārzemēm. Seederu dauz ātrums nožēlojams.

    #276787
    Aldis
    Participant

    Globāla problēma bij principā Amīšiem – kad visi ābolzombiji vilka lejā updati iOS-am. Nus, no eiropas tas pats, varbūt tur Tev pēdējās dienās bij lēns trafiks.

    Un šiem mazajiem kantorīšiem šad tad gadās mistiskas problēmas, Uz lattelecom-a neko neesmu novērojis tādu, gan darbā, gan mājās.

    #276788
    bumbulis
    Participant

    Uz to pašu mail.ru ar 10 paketēm pingojot:

    min 72ms, max 80ms, avg 74ms

    Mūsu provaiderim nets nāk no telias.

    #276789
    migors
    Participant

    Tas ir stipri par daudz. Tā kā es bieži geimoju quakelive maskavas serveros tad es parasti pārbaudu pirms pieslēgties. Uz Maskavu šobrīd no Latvijas iet tiešā optika un pings nedrīkst būt lielāks par 30 ms, vismaz jau 3 gadus cik es to daru pings vienmēr no dažādiem provaideriem ir bijis tāds.

    Viss jau būtu labi, bet bļin tie krievi mani šauj nost. Agrāk es viņus visus močiju kā tādus tarākānus 🙂 Spēlējot ar tādiem profiņiem pinga starpīpa 20 ms jau ir problēma

    ja kas tad testēju no darba Rīgā klusajā centrā un te arī pings izaudzis no 30 līdz 120 ms.

    #276790
    Aldis
    Participant

    man kaut kā šitā… Minimum = 38ms, Maximum = 48ms, Average = 44ms

    #276791
    Ceplis
    Participant

    Š odien 31-33ms.

    #276792
    usins
    Participant

    jap 33ms

    laikam beidzās glbālie nemieri. laikam jāvelk vēl viens optiksias pāris uz RUS, norge, lietuvu un igauniju…. lai drošāk 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā