Twitter šodien paliek četri gadi!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Twitter šodien paliek četri gadi!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150845
    reGative
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/haogongxa0uumijii4qx.jpg[/imgl]Š odien sociālajam tīklam Twitter jau ceturtā dzimšanas diena. Precīzi četrus gadus atpakaļ, 2006. gada 21. martā servisa dibinātājs Džeks Dorsijs (Jack Dorsey) aizsūtīja savu pirmo “tvītu”, kas arī bija sākums vienam no sociālajiem tīkliem. Kopā ar Dorsiju Twitter radīšanā piedalījās Bizs Stouns (Biz Stone) un Evans Viljams (Evan Williams).

    No sākuma bija domāts, ka lietotāji atbildēs tikai uz vienu parastu jautājumu – Ko Tu dari?, bet šodien Twitter pārvērties par vienu no pasaulē aktuālās informācijas avotiem, un šī informācija ir īsa un kodolīga, sastāv no 140 simboliem. Ne par velti reizēm šo sauc par “Interneta SMS”.

    [imgr]https://www.bildites.lv/images/haogongxa0uumijii4qx.jpg[/imgr]

    Īsums, ērtība un operatīvisms ļāvuši šim servisam kļūt starptautiskam. Pagājušajā mēnesī Twitter apmeklēja aptuveni 50 miljoni cilvēku. Ziņo, ka termins “Twitter” drīzumā būs pievienots “Collins English Dictionary” angļu valodas vārdnīcā.

    Avots

    #231200
    Kefīrs
    Participant
    #231201
    daGrevis
    Participant

    reGative wrote:

    Ziņo, ka termins “Twitter” drīzumā būs pievienots “Collins English Dictionary” angļu valodas vārdnīcā.

    Protams, “jāmaitā” valoda… :lala:

    #231202
    reGative
    Participant

    domāju, ka kāda daļa no notepad.lv lietotāju noteikti lieto twitter. 🙂

    #231203
    daGrevis
    Participant

    reGative wrote:

    domāju, ka kāda daļa no notepad.lv lietotāju noteikti lieto twitter. 🙂

    Iet runa par to, ka ja tagad “Twitter” un “tvītošana” ir oficiāli, korekti vārdi, tad ir..

    Tā ir vistiesāka valodas bojāšana! :mod:

    #231204
    nevertell
    Participant

    Jā, ‘Grevi, latviskosim. ÄŒivināšana.

    -“Eu, tu jau izlasīji jauno D_L čivinājumu, ka viņš sēž uz poda un viņam iet grūti ?”

    -” Nē, es beidzu sekot viņa čivināšanai jau tad, kad viņš pateica, ka viņš ienīst sairusu bet grib būt kopā ar džastinu bīberu”

    Piekrītu, ka tā ir valodas bojāšana, bet tā ir neizbēgama. Visas valodas, kas tagad pastāv, izveidojās “bojājoties” vecajām, “pareizajām” valodām. Tā pat ir ar visu pārējo kultūru. Un labāk ir nelatviskot, savādāk skolā mācīs, ka caur palaistuvi var izpildīt dažādas datorfunkcijas.

    #231205
    daGrevis
    Participant

    Nu jā, tam gan piekrītu… Labāk lai ir tvītošana, nevis čivināšana. Dievs pasarg’! 😀

    #231206
    Aldis
    Participant

    Sveicam tvitteri! 🙂

    #231207
    shady
    Participant

    Man tā čivināšana kaut kā nav iegājusies. Nesen uzinstalēju TweetDeck, pāris reizes palaidu un tā arī stāv uz desktopa ikoniņa….

    #231208
    samurajs
    Participant

    Tas ir priekš cilvēkiem, kam nav ko darīt. Nav laika čivināt…

    #231209
    shady
    Participant

    Arturs Mednis savā blogā ir uzrakstījis interesantu rakstu: Kas ir Twitter, kur tas dzīvo un ko tas ēd.

    Te ir labs citāts:

    Quote:


    Lūk, šādas četras stadijas piedzīvo twitterotāji:

    1. “Daži mani draugi kaut ko stāstīja pat Twitter, tad vēl šis raksts… Jāpačeko.”

    2. “Kaut kāds stulbums! Kam tas ir vajadzīgs! Man nav ko teikt! Booooring!”

    3. “Beidzot es iebraucu; dažiem sāku sekot; kaut ko rakstu… Cilvēki man sāk sekot!?”

    4. “Jupī-jē-jupī-jou! Man tas patīk! Tas ir daudz vienkāršāk kā es domāju, un jautrāk arī!”


    Es esmu otrajā stadijā iestrēdzis:D

    #231210
    drunk_lizard
    Participant

    jautaajums d***iem, kuri izmanto to meeslu: – jums tas ko dod?

    #231211
    daGrevis
    Participant

    shady wrote:

    Arturs Mednis savā blogā ir uzrakstījis interesantu rakstu: Kas ir Twitter, kur tas dzīvo un ko tas ēd.

    Te ir labs citāts:

    Quote:


    Lūk, šādas četras stadijas piedzīvo twitterotāji:

    1. “Daži mani draugi kaut ko stāstīja pat Twitter, tad vēl šis raksts… Jāpačeko.”

    2. “Kaut kāds stulbums! Kam tas ir vajadzīgs! Man nav ko teikt! Booooring!”

    3. “Beidzot es iebraucu; dažiem sāku sekot; kaut ko rakstu… Cilvēki man sāk sekot!?”

    4. “Jupī-jē-jupī-jou! Man tas patīk! Tas ir daudz vienkāršāk kā es domāju, un jautrāk arī!”


    Es esmu otrajā stadijā iestrēdzis:D

    5. Sāk jau apnikt… Nemaz nav pārlieku lielā jēgā. Ehh 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā