Cik daudz 1TB trafika ir priekšs mājaslapas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cik daudz 1TB trafika ir priekšs mājaslapas?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158449
    Wuu
    Participant

    Es saprotu, ka daudzums atšķiras starp mājaslapu un apmeklētāju skaitu. Bet manā galvai šis skaitlis nedod nekādu informāciju. Š obrīd ir superīgs darījums priekš priekš virtuālajām mašīnām. Tomēr manām vajadzībām, video failu izvietošanai un straumēšanai 1Tb neliekas nemaz tik daudz.

    Piemēram notepad.lv varētu izdzīvot ar 1TB trafika?

    #298996
    samurajs
    Participant

    Mmmm… kādā laika periodā 1 TB? Mēnesī?

    #298997
    Foxsk8
    Participant

    Uz sitiena tev nepateikšu, cik mēnesī patērējam. Galvenais skaties uz virtuālā servera jaudu arī. Iedos tev ar 512MB ramu, varēs aprauties.

    #298998
    root
    Participant

    1TB trafika ir aptuveni tas pats, kas 10 klausītāji 24/7 mēnesi no vietas klausās 320Kbps radio strīmu. Vai arī 300 cilvēki 24 stundās ar to pašu rate. Atkarīgs no mērķa – video straumei tas nav liels un nav arī gluži mazs daudzums – 1TB var nostrīmot vienu DVDRip (~700MB) filmu ~1500 reizes. Atkarīgs no tava plānotā lietojuma.

    Cik noutpads menesī patērē – labi ja pāris gigas. Varbūt mazliet vairāk, bet noteikti zem 10.

    Un par RAM runājot, foxis atkal runā čerez līkajām rokām – tas, ka tev šitais phpbb norij 2 gigas uz 1/2 apmeklētāju, nenozīmē, ka tā ir visiem. Ar 512MB var ļoti labi turēt diezgan palielas lapas. Strīmam vispār rāmis ir diezgan maz vajadzīgs, vairāk CPU un tīkls.

    #298999
    Aldis
    Participant

    Tāda izmēra portālam kā notepad.lv atliektiem galiem pietiktu ar 10-15GB trafika mēnesī. 1TB ir diezgan padaudz. Atkarīgs vēl cik ātri viņi tērējas, ar video failiem, vai lejupielādēm, iztērēsi ātri, ar parastas lapas uzturēšanu lēni.

    Par video runājot – lai nebūtu jātur tāds svars uz servera, kas vainas youtube? 🙂

    #299000
    Wuu
    Participant

    Paldies visiem, jāņem būs ciet. Cena uz jaunā hosta 6x mazākā, nekā šobrīd maksāju 😀

    Aldi Youtube smird pa gabalu, esmu pats pamanījis, ka es vairs neskatos vido tanī servisā. JO NE SŠªDA NEVAR ATRASTS UN MAN 90% GADĪJUMÄ€ IESAKA MĒSLAINUS VIDEO NESAPROTAMÄ€ VALODÄ€. Apmēram tā.

    #299001
    usins
    Participant

    Es jau domāju, ka trafiks netiek skaitīts. Bet laikam tomēr vēl ir palikuši kantori, kas to dara.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā