IDE HDD uz flash karti

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) IDE HDD uz flash karti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150426
    web33
    Participant

    Ir kāda iespēja IDE HDD pārtaisīt,parveidot (ar softu,tool) ,lai dators to atpazītu ka usb flash karti ?

    #225459
    ob1
    Participant

    ar kādu domu, t.i., kāpēc tas vajadzīgs?

    #225460
    drunk_lizard
    Participant

    ob1, vai tad neredzi, kas jautaa? taadiem iemeslus nevajag…

    #225461
    web33
    Participant

    ob1 wrote:

    ar kādu domu, t.i., kāpēc tas vajadzīgs?

    specjālu OS uzmest kas domāts usb kartēm .img formāta ,it kā ir 4gb flash karte,bet pa mazu tur min:8Gb

    #225462
    ob1
    Participant

    Tad nav problēmas – nopērc kastīti, kurā ielikt to IDE HDD un piespraud pie USB.

    P.S. Hmm, a kas tā par OS?

    #225463
    web33
    Participant

    ob1 wrote:

    Tad nav problēmas – nopērc kastīti, kurā ielikt to IDE HDD un piespraud pie USB.

    P.S. Hmm, a kas tā par OS?

    Nu tik daudz es ar zinu :),bet iespējams ir kāds softs,tools ar ko pamānīt pc

    kkāds linux nenormāli tūnētais .

    #225464
    Andron MacBeton
    Participant

    😀

    paņem to img un ar dd uzraksti uz HDD!!!!

    Ja nau absolūti nekādas sajēgas par lietām tad ko darīs ar to nenormāli tjūnēto linuxu?

    Tjūnēts llinux aizņemtu zem 1gb nevis virs 4gb! Lāmuri, kuriem paredzēti āmuri.

    #225465
    ob1
    Participant

    ķirzak, Tev bija taisnība…

    #225466
    web33
    Participant

    ob1 wrote:

    ķirzak, Tev bija taisnība…

    Paldies par palīdzību 🙂

    #225467
    Holmss
    Participant

    Normāls škūnings 😀 Virsū noteikti pāris kde un gnome versijas + dajebkādas programmas par kurām spēj iedomāties.

    #225468
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā vot tas besī Linuxos. Tikko te provēju uz jIBMemiskas 500MHz celkas ar 256Mb uzlikt dažus Linuxus. Disks 6Gb Seagate, par free space nesūdzos, bet nu kāda huja pēc man vajag uzreiz pie setupa visu to nenormālāko sūdu sainstalētu? Nahuj man kaukādi Screensaver, un visādi jaunie draiveri ja setups pats redz uz kā es instalēju! blyad! visiem tiem Ubuntiem un PCLinuxOsiem ir padsmit versijas, bet reāli ne ar ko neatšķiras! Tā jau kad uzliek un izmet lieko tad iet daudzmaz ok, bet NAHUJ vajag pašā sākumā to visu?! Pie tam Linuxiem ir APTITUDE!!! un Synaptics! Ko vajadzēs to uzliks! Tāda sajūta ka arī tos Linuxus taisa kaukādi briļļaini lutauši. Vismaz instalus toč. Tādi dauneļi kuri bez projektu vadītāja nejēdz neko. Nu saprotiet par ko es runāju, ja? Tādi paši kā tie DVD izmēra XP “ražotāji”.

    #225469
    Wuu
    Participant

    macbeton, turies tālāk no linuxa.

    #225470
    Andress
    Participant

    Wuu, turies tālāk no interneta.

    #225471
    aoma
    Participant

    web33 wrote:

    Nu tik daudz es ar zinu :),bet iespējams ir kāds softs,tools ar ko pamānīt pc

    kkāds linux nenormāli tūnētais .

    Radības kronis, dies pasarg, turies pa gabalu no datoriem. Viens no brīnumbērniem, kas domā, ka Linux ir panaceja visām problēmām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā