HDD pārbaude?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) HDD pārbaude?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160793
    3Dklucis
    Participant

    Man te uz vietas divi HDD viens 3.5 un 2.5… Vaidzētu pārbaudīt !Ar kadu softu būtu vēlams to darīt ,ee pie reizes uz “hard disk bad block”

    3.5 nebūtu žēl izsviest,bet 2.5 itka labi vai kadus 2 gadus stradajis ,laptops palika lēns un bridīnaja lai savāķ datus ,zino problēmas ar HDD ķipa bojāts

    2,5 HITACHI SATA 320GB

    #316513
    samurajs
    Participant

    Profesionāļi to dara ar Victoria, kas ietilpst Hirens Bootdisc.

    #316514
    LooNeY
    Participant

    MHDD

    šos visus testus var dabūt caur hirens boot CD

    #316515
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā jā jā, ar Hādētjūnēm, Viktorijām un Deģeneratoriem!

    Un nekādā gadijumā nelietot ražotāja programmas un smartctl! NEKÄ€DA GADIJUMÄ€!

    #316516
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tikai debili dauņi lieto ražotaja tūļus, jo tie ir visvienkāršakie. Tāds advancēts softs kā Victoria laikam tev nav pa smadzenēm?

    #316517
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē nu kā ta ne, vajag vajag lietot Viktorijas, Emīlijas, Annas un Jekaterīnas!

    Un īsti vīri pie aizdomām par mirstošu disku vispirms 3reiz izbrauc ar atdzīvinošo Deģeneratoru! Un tikai kopē nost datus.

    #316518
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pēc sevis nespried par visiem! Ja SMART dati nav labi, tad parasti arī disks ir kandidāts uz steidzamu nomaiņu. Un datus normāli cilvēko nokopē nost vispirms. Deģenerators moderniem diskiem (kuri ražoti pēc 1994. gada) arī neko glābt nevar. Fufelis tas viss ir. Tāpat kā betona vienmēr neapmierinātā pļūtīšana.

    #316519
    Ralfie
    Participant

    Nesaprotu, par ko betons sprauslā.. rezultāti tādi paši..

    #316520
    Andron MacBeton
    Participant

    Par puišeļiem ar zvirbuļa smadzenēm, kuri uzdodas savā ciematā par datorspeciem.

    #316521
    Ralfie
    Participant

    Ja es ieraugu Smart warningu diskam, metu laukā (vai uz garantiju).. kaut vai reallocated sektori parādās, nafig.. nav vairs uzticams! Vienalga taču kāda proga, kas māk diskam smart ierakstus nolasīt.. hdtunepro, viktorija vai hdd guardian (arī tas pats smartctl gui)..

    #316522
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nu kā tu nesaproti!? Ja tu SMART datu nolasīšanai izmanto kādu citu tooli, tu esi puišelis ar zvirbuļa smadzenēm, kas tikai tēlo datorspecu savā ciemā! Tieši tāpat kā ja tu .TXT failu atver ar Notepad++ nevis parasto Notepad.

    Kādreiz domāju ka betons nav tik debīls un vēl spēj saprast ka vieni un tie paši dati ir vieni un tie paši dati neatkarīgi kāds softs viņus nolasa un izvada uz ekrāna. Izrādās ka nē. Varbūt ja es arī izdzertu daudz 7grādīgā alus, arī ar gadiem kļūtu tikpat gudrs.

    #316523
    APOC
    Participant

    +1 betonam

    #316524
    samurajs
    Participant

    Zaķīši, uz GUI kas tikai parāda SMART datus, nevajadzētu vienmēr paļauties. SMART’am ir tāds niķis uzkrāt false positives. Ja kādreiz HDD bijis slikts kontakts, barošanas svārstības vai cita ķibele, gadās ka saraksta SMART atmiņā nezin ko, un tos falšos datus izdzēst nevar. Tāpēc jau skanējam ar Viktoriju vai līdzīgu tūli. Tas ir ilgi, bet vismaz objektīvi.

    #316525
    3Dklucis
    Participant

    EEE Man hitachi jau skenejas4 stundu –Maz vērts talāk skenēt?! https://lejup.lv/f/552424d07ee69unmvihv1428432080.JPG

    #316526
    3Dklucis
    Participant

    ja ilgi gan jau no 17:30 ka jau uzlikts…un tikai 50,4 procenti noskaneti

    #316527
    3Dklucis
    Participant

    Puišeļi varbūt,bet ko teiksi par apgabal policistiem kuriem ap50gadu un parinstalējot nones visas bildes un pec tam taisnojas ka HDD pagalam- tikai izradijas ka HDD ne vainas :D!

    #316528
    LooNeY
    Participant

    Apsveicu, tavs cietnis ir beigts(420 vispār nenolasāmi bloki + entie tūkstoši bloki ar bloka atrašanu lielāku par pus sekundi), glāb kas vel ir saglābjams un vari cieto uztaisīt par sienas pulksteni jo datorā tam vairs nav vietas! 😉

    Cietnis ar kaut vienu bloku kuram ir ‘seek’ lielāks par 500ms ir metams ārā, ja ir vispar nenolasāms bloks tad vēljovairāk, protams vēl ir sadomazo gājieni ar cietņa apcirpšanu ja šis viens vai vairaki sliktie bloki ir pēc kartas sākumā vai beigās, bet nu ja ir vairākās random vietās tad vienīgā vieta cietajam ir miskastē vai kā kads sienas aksesuārs.

    #316529
    3Dklucis
    Participant

    vis man caur USB pieslēgts -Nu ja es ar ta domāju jo ieks laptopa baltijas 7 windu jau pie instala nevilka..un krievu kautkadu vilka bēt vislaik bridinaja par cietna boja eju-Dati jau izvilkti vakar….Zel,bet neko darīt…..

    Tad tu saki nav ko tērēt laiku gar vinu!?

    #316530
    LooNeY
    Participant

    ar ‘windows versijām’ un cietņa dzīvību ir ĻOTI maz sakara, bet jā vari mierīgi taisīt no tā cietņā smirģeli uz kura asināt nažus 😉 ….

    https://www.youtube.com/watch?v=ZNJRehl6YpI

    #316531
    3Dklucis
    Participant

    Jā kur tad es FLEXI likšu! Tad izmetams…….Sis porķika HDD nepavilks ….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā