Okarte: Jauns logo un pazemināti tarifi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Okarte: Jauns logo un pazemināti tarifi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149399
    iKey
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_okarte_1.jpg[/imgl]Mobilais operators LMT 21. augustu bija izveidojis par OKartes dienu, un tajā dienā bija lērums ar dažādiem jaunumiem.

    Pirmkārt: 21. augusta noritēja Okartes nakts skrējiens, kurā varēja piedalīties jebkurš interesents. Vispārībā, tas jau laikam nav nekāds jaunums, jo LMT nakts skrējienu reklamēja jau labu laiku atpakaļ.

    Otrkārt: Tas jau ir patīkams jaunums Okartes lietotājiem – pazemināti tarifi līdz pat 86% (!!!), tādējādi stāvot blakus konkurentu priekšapmaksas kartēm.

    Treškārt: Kā jau virsrakstā minēts, Okarte ir tikusi pie jauna logotipa, kurš pēc manām domām ir ļoti vienkāršs un lakonisks.

    Un pats pēdējais: Okartei ir jauns mājaslapas dizains. Daļa tiks atvēlēta noderīgai informācijai par pašu karti, bet pārēja – ta saucamajam “blog-hosting”, kur lietotāji varēs ievietot savu saturu: bildītes, klipi, teksti un citas lietas

    Avots: 1; 2

    #209089
    Atlets
    Participant

    Reklāmraksts. Man logo liekas prasts un tizls. Pasākums gan bija puslīdz foršs un interesants, vienīgi organizācija bija, maigi sakot, galīgi garām.

    #209090
    samurajs
    Participant

    Mjā, GPRS datu pārraidei tarifu plānam O!Dati cenu samazinājums man sanāk pat ap 8 reizēm… nav slikti.

    Un Okartes draugi turpmāk runās par 1 sant./min. Arī patīkami. Zvanot uz citiem tīkliem gan nekas nav mainījies.

    #209091
    lilmoder
    Participant


    #209092
    Evers
    Participant

    Tiem, kam ir jau sakrājušies atlaižu līmeņi atlaides vēl smukākas 🙂

    #209093
    Loading
    Participant

    Kamoon. Tad jau visi raksti, kur tiek apskatiits kas jauns, ir reklaamraksti?

    #209094
    izredzētais
    Participant

    njā, tagad priekšapmaksu karšu lietotājiem būs visai grūti izvēlēties starp bifri un okarti .. 🙂

    tiem, kuriem patīk pļāpāt – bifri

    tiem, kuriem svarīgāks ir gprs – okarte

    ..kaut kā tā 🙂

    #209095
    daGrevis
    Participant

    Nu nedaudz tika pareklamēt O! Karte, tomēr… Nekas slikts, domāju… 😛

    Jaunais logotips ir vienkāršāks, kas ir labi, bet tajā pašā laikā tomēr pārāk vienkāršs. Kapēc man neiedeva linku uz mājas lapu, gribēju novērtēt dizainu… 🙁 P.S. Skaidrs, otrais avots.

    #209096
    iKey
    Participant

    datu tarifs man liekas pievilcīgs, bet BiFri ir sanācis nosēdēt pat 40 MB par 30 santīmiem, it īpaši, kad esmu uzgūlies uz HSDPA un kko pasmagu pumpēju

    #209097
    TokRa
    Participant

    Okarte ir Latvijā vienīgais produkts, kuru var piereģistrēt.

    #209098
    Aldis
    Participant

    TokRa wrote:

    Okarte ir Latvijā vienīgais produkts, kuru var piereģistrēt.


    Kur?

    — Un es palieku pie Amigo (Tarifi kautkā izdevīgāki rēķini kā gribi, starp draugiem jau sarunas bij 1sant/min jau pirms gadiem 2viem) Un otrs pie kā turos jau gadu ir BiFri (Pēdējā laikā ar savējiem un vienu ārzemju klientu pļāpāju caur to)! 🙂

    #209099
    TokRa
    Participant

    Aldis

    Es ar to domāju iespēju kļūt par Okartes reģistrēto lietotāju. Sīkāk. Un nozaudējot sim karti, ierasties klientu apkalpošanas centrā ar pasi, nevis drudžaini meklēt papīrīti ar sakotnējo PIN1 kodu, kuru var teorētiski var uzzināt arī kāds cits.

    Tāpat, Okarti var papildināt reizi gadā un aizmirst par to. Labs veids kā nepazaudēt numuru, ja tas ir no svara. BiFri jāpapildina vismaz ik 3 mēnešus.

    #209100
    Aldis
    Participant

    daži +/- 🙂 Un BiFri arī takš var reģistrēties, accauntā pārskatīt sarunas [cik ilgi un kā esi runājis], sūtītās SMS, kā arī pieslēgt vai atslēgt kādu pakalpojumu! 😀

    Nu mjā, un ja ņem to ka papildināšana ik pa 3 mēnešiem 1x… hmm.. Es personīgi abas kartes papildinu visamaz 1x mēnesī 🙂

    Mjā, un Amigo viss grozās ap orģinālo PIN, kā arī laikam Zelta Reņģei iz Govs3!

    #209101
    FireFoxsitis
    Participant

    Nesen uzzināju par logo maiņu braucot pa Rīgu! Tā man labāk patīk! 🙂 Bet mani šokē procentu daudzums! :o:)

    #209102
    TokRa
    Participant

    Aldis wrote:

    Un BiFri arī takš var reģistrēties


    Un ko tas BiFri gadījumā maina? Ta ir pašapkalpošanās, ne vairāk. Atjaunojot numuru tāpat tiks prasīti sakotnējie kodi — arī tos var pazaudēt vai nejauši darīt zināmus citiem.

    #209103
    rajah
    Participant

    Aldis wrote:

    TokRa wrote:

    Okarte ir Latvijā vienīgais produkts, kuru var piereģistrēt.


    Kur?


    https://manslmt.lv/lv/

    jaunais logo man nepatīk, pārāk prasts

    #209104
    TokRa
    Participant

    jaunais logo man nepatīk, pārāk prasts

    Es nelietoju logo 🙂

    https://manslmt.lv/lv/ ir pašapkalpošanās, nevis reģistrācija.

    #209105
    samurajs
    Participant
    #209106
    rajah
    Participant

    TokRa wrote:

    jaunais logo man nepatīk, pārāk prasts

    Es nelietoju logo 🙂

    https://manslmt.lv/lv/ ir pašapkalpošanās, nevis reģistrācija.


    [img]https://bildites.lv/images/30n0igk13a7kw3ltlf_thumb.jpg[/img]

    a šitas kas ir, ne reģistrēšanās? :devil:

    #209107
    samurajs
    Participant

    Patiešām man tur izdevās reģistrēties… Ko tad viņi čakarē smadzeni, ka ar pasi kaut kur jāiet???

    No otras puses – kas tā par reģistrāciju bez personas koda? Faktiski, lai tikai atjaunotu karti nepieciešamības gadījumā – ar vārdu-uzvārdu arī pietiek…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā