Iznācis Opera 15 Stable latviešu valodā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis Opera 15 Stable latviešu valodā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158444
    samurajs
    Participant

    Iznācis jaunas paaudzes interneta pārlūks Opera 15. Līdz ar Presto dziņa nomainīšanu uz Blink radikāli izmainījusies pārlūka darbība – šoreiz tikai uz labo pusi. Par jaunievedumiem Notepad jau savulaik rakstīja, tāpēc neatkārtošos. Atliek vienīgi izmēģināt stabilo laidienu darbībā. Aicinām Notepad lasītājus sniegt atsauksmes par Opera 15!

    Opera 15 pieejama arī latviešu valodā. Un programmas ikona kļuvusi modīgi plakana. Sola, ka turpmāk jauni Opera laidieni būšot ļoti bieži – tāpat, kā tos laiž klajā konkurenti Mozilla un Google.

    Lejuplāde – mājaslapā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_o15_2.jpg[/img]

    #298959
    MyNegation
    Participant

    * Priekš win un mac

    #298960
    dzhonsons
    Participant

    Lietoju Opera Next kopš tā otrā laidiena. Bugu (vismaz acīm manāmu) nav un lietotprieks ir liels.

    #298961
    shadow118
    Participant

    Nav bookmarks, nav custom search un to start page pat nevar atvērt jaunā logā. Izskats patīk, bet laikam palikšu pie 12.15 🙁

    #298962
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kautkas man te nepatīk.Ä€trums labs,bet kur bokmarki.Un kas tie par lieliem rāmjiem pašā priekšā,kā tos samazināt.

    #298963
    shadow118
    Participant

    tie lielie rāmji ir viņu versija par bookmarkiem un viņus nevar samazināt

    #298964
    dzhonsons
    Participant

    Kam vispār nepieciešami bookmarki kā tādi (vizuāli uzskatāmi), ja neskaita to foršumu, ka, rakstot adreses laukā kādu lapu, tā smuki parādās pilnā garumā un atliek vien nospiest Enter?

    Btw, zem operas pogas taču ir bookmarku importers – importo no vecās operas gan bookmarkus gan lietotājvārdus un paroles.

    Ä€, Zilzil, rokas nost no speed-diala! Un samazināt var, pievienojot vairāk lapu.

    #298965
    shadow118
    Participant

    tas importers tos bukmarkus sabāž Speed dial’ā un nekas tur nesamazinās, vnk saraksts turpinās uz leju.

    Bukmarkus piemēram es izmantoju tā, ka man ir bookmark josla, kur ir redzamas tikai ikonas (apmēram 50), no manām biežāk lietotajām lapām, 1 klikšķis un jau atveras lapa un pat nav nekas jāraksta (middle click un atveras jaunā logā)

    Vot šitā man izskatās iekš 12.15

    [img]https://www.bildites.lv/images/zakeqqqzwh31fq4s6t7y.png[/img]

    A jaunajā ar vienu klikšķi nu nekādi netiek cauri un tas speed dial nav pārskatāms

    #298966
    shadow118
    Participant

    Principā tuvākais Operai funkcionalitātes ziņā tagad ir Maxthon

    #298967
    Raivix
    Participant

    Pamēģināju. Aš prieks bij brauzēt netu. Darbība tiešām raita un plūdena, un arī RAMu patērē mazāk nekā Chrome. 🙂

    #298968
    Anonīms
    Neaktīvs

    dhzonson grāmatzīmes jau nav priekš tam lai uz viņām uzspiežot smuki rakstītos ,bet gan lai es pēc mēneša atcerētos kur bija laba lapa.Tagad būs jāraksta blociņā.speed diālos domāju tik daudz nesalīdīs.Izmēģinājis gan nēesmu.

    #298969
    dzhonsons
    Participant

    Importers speed-dialā sabāž tikai iepriekš tur esošās lapas. Bookmarki paliek bookmarki (domājams, pavisam drīz būs arī tava ļoti mīlētā bookmarku josla :))

    Btw, man speed dials pilda to pašu funkciju (tiesa, nav pogas “atvērt jaunā tabā”), ko tava grāmatzīmju josla (šobrīd tieši 100 lapas un daudz uzskatāmāk, kā vadīties pēc miljons vienādiem favikoniem) 😉 Bet nu, katram savs.

    #298970
    dzhonsons
    Participant

    Kā jau minēju augstāk – man speed dialā atrodas tieši 100 lapas. Pārējās man ir iekš bookmarkiem – ja kaut ko vajaga atrast, man adreses joslā atliek sākt rakstīt īsto atslēgvārdu un lapa ir manā acu priekšā (lielakai daļai lapu ir apraksts. ja vajaga IT forumus – rakstu “datori” un izlec attiecīgie, ar atslēgvārdu saistītie, portāli). Var jau būt, ka jums tas ir pārlieku liels čakars, bet tādu metodi esmu izkopis kopš sen seniem laikiem 🙂

    #298971
    shadow118
    Participant

    Man uz 12.15 Speed-Dial vispār tukšs stāv. Par tām vienādajām ikonām, nez, man tik daudz tur neatkārtojas, tāpat zinu, kas zem kuras stāv.

    Vēl viena fīča, kas nav jaunajā Operā (un ko vispār citos pārlūkos neesmu manijis) – tabu preview, tjip ja uzbrauc ar peli uz neaktīva taba, parādās maza bildīte

    #298972
    Anonīms
    Neaktīvs

    ziniet lai ar esmu vec operists ,bet patiešām speeddial var sagrūst daudz bokmarkus.Ja nebūtu pārbaudījis neticētu,pie 50 es apstājos.

    #298973
    pele
    Participant

    Lejupielādēju no viņu mājas lapas priekš linux ubuntu, beigās izrādījās ka tas domāts amd sistēmām, kaut vai pielādēs sistēma tika noteikta automātiski. Programmatūras centrā pieejama tikai 12 versija.

    #298974
    Anonīms
    Neaktīvs

    priekš linux vēl nav

    #298975
    cesedy
    Participant

    Ä€trums ir tikai pieaudzis, bet man, kā ~8 gadus vecās Operas lietotājam, ir ļoti nepierasts.

    P.S. Man vienīgajam draugiem.lv pēkšņi parādījušās Google reklāmas?

    #298976
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pamatā jau tas pats ir .Trūkst vienīgi bookmarki,un vēl traucē milzīgie speed-dial.Bet tā laikam pierašanas vaina pēc gada sajūtas mainīsies.

    #298977
    aoma
    Participant

    Ir pieejams paplašinājums – Bookmark Manager, kas ļauj darīties ar grāmatzīmēm kā ierasts, kārtot pa mapēm, dzēst, pārvietot utt., bet grāmatzīmes pēc noklusējuma var likt tā saucamajā krātuvē. [img]https://fotohost.lv/images/ru7n4l0a3cxh0hapr680.jpg[/img]

    Futuremark rezultāts:

    [img]https://fotohost.lv/images/hb1fkpa5v2g9yid7gp.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā