Apple iesūdz CERN par Higsa bozonu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Apple iesūdz CERN par Higsa bozonu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156805
    Jaunzems
    Participant

    Kā zinām, vakar ar five nines iespējamību tika atklāts Higsa bozons, bet, kā izrādās, Apple jau ir bijuši patenti uz to. Copypasta:

    Apple to Sue CERN over Higgs Boson

    Apple has sued CERN to block appearance of the collaboration’s highly anticipated Higgs Boson in the United States.

    The Cupertino tech giant is looking to receive an injunction on the grounds that the Higgs Boson infringes on at least two Apple patents.

    According the complaint, which was filed in a California court earlier today and posted online by disgruntled scientists, the Higgs Boson clearly infringes on rotating displays and unified search technologies owned by Apple.

    Apple’s complaint claims “it is clear that infringement can be shown with respect to these patents based on the current record.”

    CERN, unsurprisingly, is having none of it. “CERN believes Apple’s request is without merit,” a CERN spokesperson told the Swiss Times in a statement. “We will vigorously oppose the request and demonstrate to the court that the Higgs Boson is unique and distinctive.”

    Apple’s move to block the Higgs Boson in the United States is just latest in a long line of patent disputes between companies that use computers in their work. Last month, Apple filed a motion against the National Weather Service over its iCloud patents.

    CERN unveiled the Higgs on US Independence Day, in a move thought to be a deliberate swipe at Apple. Perhaps the most anticipated sub-atomic particle this year, it’s the final piece in CERN’s popular Standard Model lineup following the Graviton S2.

    The Higgs features around 190 GeV of non-configurable mass, a zero-spin display, and a enough decay routes to populate a small mall. It is expected to run on Android Jelly Bean.

    Apple’s Higgs boson complaint cites press reports saying CERN has already created more than four hundred Higgs Bosons — meaning it could cause “irreparable harm” to Apple were these bosons to enter the US.

    Do you think Apple has any ground to stand on here, or is this a frivolous complaint? Weigh in below.

    [spoil][img]https://i.imgur.com/xE8bK.png[/img][/spoil]

    #287581
    Foxsk8
    Participant

    Interesanti. Un cik pats Apple nav citus patentus pārkāpis. Vispārībā jau fakts kā tāds, ka jebkura ierīce, etc, izmanto fizikas formulas, paņemienus, arī to pašu ķimiju utt… Tad jau beigu beigās ja filozofija aiziet tālāk, tad reāli sanāk, ka ķimija un fizikas elementi veido beigās ierīci, so sanāk tā, ka fizikas un ķimijas formulas un pieņemtie zinātnes elementi, darbības ir patentētas? 😀 Diez kam tad pieder patents uz h2O 😀

    #287582
    Raivix
    Participant

    Kas pie velna tam Apple noticis? Ko viņi grib? Tagad kur tik WEBā ieej, tur Apple kaut ko iesūdz tiesā, kāds nozog viņu patentus… Vai tiešām nevar dzīvot mierā? Mūždien viņiem kaut kas slikti.

    #287583
    Jaunzems
    Participant

    Tas ir humors, sarkasms, satīra, ironija, cinisms, pasvītrot nepieciešamo.

    Nopietni? Varbūt the Onion arī lasat pa nopietno?

    #287584
    Crow
    Participant

    [img]https://i.imgur.com/d04zf.gif[/img]

    Ai, cik daudz ir pataloģiski slimu stulbeņu pasaulē 🙂

    Dieva daļiņas, kas, lūk, tagad zinātniski pierāda dieva eksistenci, dieva daļiņas stikla burciņā iekš eBay.

    Un diemžēl – ļautiņi, kas drukā savus gudros pekstiņus, jācer, tāpēc, ka izlasīja tikai virsrakstu…

    #287585
    Kualds
    Participant

    To tu pats arī parādi, jo ar to nepierāda Dieva eksistenci! Tās daļiņas vienkārši tautā tā sauc! [img]https://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120213055636/uncyclopedia/images/5/52/Double-facepalm.jpg[/img]

    #287586
    Crow
    Participant

    O, vēl viens *** analfabēts, kam spuldzīte ne tikai nedeg, bet aizmirsta ieskrūvēt jau pie dzimšanas.

    Nepierāda, nav to mērķis, pats Higss, būdams ateists, šādu dieva piesaukšanu nicina, un es tieši izsmeju šo apgalvojumu, nevis atbalstu. Ja tev tas neaiziet, tad vismaz nelien un nevem te…

    Kuda mir kaķitsa…

    #287587
    Raivix
    Participant

    Sorry, tādas samazgas kā Onion vispār neciešu.

    #287588
    samurajs
    Participant

    Paziņoju, ka es nelegāli valkāju Apple patentētās apenes (ar aizkosto ābolu uz dibena). Man bail no Apple advokātiem, tāpēc es tās nevienam nerādu.

    Un ja kas – šodien ir piektdiena! [img]https://www.bildites.lv/images/vw6f665lzna5meovx19.gif[/img]

    #287589
    E-500
    Participant

    Ä€bolu maitas, zinātni bremzē, ar saviem patentiem…

    #287590
    E-500
    Participant
    #287591
    piwchix
    Participant

    Tas double-facepalm iederētos šajā līmenī. 😀

    #287592
    Crow
    Participant

    Ai, ejat jūs visi cirst. Es jau eBayā uzliku bidu uz veselu Nutellas burciņu ar bozoniem:

    https://www.ebay.com.au/itm/Higgs-Boson-Particles-AKA-God-particle-/170872205811?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item27c8c6f1f3

    Man būs, bet jūs paliksiet gribot 😀

    #287593
    Evers
    Participant

    Tak šitā ziņa nav nopietna, vai arī ir?

    #287594
    Kualds
    Participant

    Nav nopietna!

    #287595
    faq
    Participant

    Es sāku apsvērt variantu sākt atkal gulēt ar 18gadīgām. Uzzināšu vairāk par apkārtējo pasauli, kā lasot notepad.lv komentārus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā