Vai akceptējam ķirbīšu svētkus?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Vai akceptējam ķirbīšu svētkus?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157383
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_halloween_1.gif[/imgl] Š odien pārnācu mājās, un vēl nebiju pat noģērbies, kad pie durvīm atskanēja zvans un jocīga ķiķināšana aiz tām. Nu, protams, biju pavisam aizmirsis, ka ir pienākusi tā diena, kad varu atbrīvoties no skapī iegūlušiem saldumiem, tos izdalot kaimiņbērniem. Labi ka man puikas nepieprasīja izņemt iekšas kādam nelaimīgam ķirbim, lai pēc tam to pildītu ar svecēm. Eh, būtu manā bērnībā tāda iespēja kā, kaut reizi gadā, tikt pie saldumu pilnām kabatām. Pozitīvi svētki bērniem, bet, kad ieraugu cienījama vecuma pārīti ar nenosakāmas izcelsmes apģērbu un mistiskām ķēpām uz sejas, paliek jocīgi, un secinu, ka šie svētki nav priekš manis. Kāds ir jūsu skatījums uz šitādām izdarībām?

    #291656
    Triggers
    Participant

    Diemžēl Mārtiņdienu jau vairs atceras tikai retais.

    #291657
    shady
    Participant

    Kā tad, ja mājās ir sākumskolnieki un bērnudārznieki – to vienkārši nevar aizmirst 😀

    #291658
    Participant

    Šªsiņus arīdzan visi aizmirsuši. 🙁 🙁

    #291659
    samurajs
    Participant

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_halloweenblackcat_1.gif[/imgr]Uzskatu ka Halloween ir īsti piemēroti svētki šim tumšajam, drūmajam gadalaikam. Tāpēc tiek svinēts pēc pilnas programmas ar izgrebtu ķirbi un visiem citiem aksesuāriem 😀

    #291660
    shady
    Participant

    Apskatīju tavas bilžas – labās 😀

    #291661
    WordPad
    Participant

    Nah… mani kaut kā atbaida šitie svētki. >:]

    Kaut arī mājinieki no krasi negatīvas attieksmes pirms pāris gadiem, šogad pat, domāja, izgrebt ķirbi.

    #291662
    Nelabojams
    Participant

    Huļi Helovīns? 😀

    #291663
    Ceplis
    Participant

    Kārtējie tirgotāju svētki!

    #291664
    Crow
    Participant

    Sabojāja pilnīgi jebkādu potenciālu pirms četriem gadiem španā, kas noķēzīja durvis ar jēlībām (vai skaitās, ka izjokoja?), jo nedevu nekā. A nedevu tāpēc, ka nemācēja pasniegt sevi. Tad nu tagad nevienam neveru vaļā, bet ja neatlaižas, rupji pasūtu trīs druvas tālāk.

    Tirgotāju svētki arīdzan. Bet visi svētki jau vairāk vai mazāk ir tirgotājiem par labu.

    #291665
    usins
    Participant

    Jā jā, aizmirsuši gan 😀

    Tur tā lieta, atceras tos svētkus, kuru var viegli padarīt par biznesu un iegūt peļņu.

    #291666
    aoma
    Participant

    Ignorēju, kā visus importētos komercpasākumus.

    Ziemassvētkus joprojām svinu klusi, ģimenes lokā, uz Jāņiem gan parasti mani aizšlepē līdz zaļumballei, tad es vieglāk pielaužams 😀

    #291667
    Kualds
    Participant

    Kāpēc man būtu jāakceptē/jāsvin kaut kādi amerikāņu svētki? Varbūt vēl sāksim svinēt 4. jūliju? Var redzēt, ka veikalings labi strādā un parauj līdzi arī mazāk attīstītās tautas masas.

    #291668
    Jaunzems
    Participant

    paldies visam, kas tur augšā! beidzot idiotu svētki ir pagājuši

    #291669
    Crow
    Participant

    Juanzems wrote:

    kas tur augšā


    Eid Mubarak! [img]https://www.bildites.lv/images/jf8bf1p73opz74yc730w.gif[/img]

    #291670
    Jaunzems
    Participant
    #291671
    Evers
    Participant

    Nemaz nepamanīju, ka tādi bija.

    #291672
    Aldis
    Participant

    Aha.. Gribēju ar teikt +1 par bilžām.. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā