Kādu metodi vislabāk pielietot termopastas uzlikšanai uz CPU?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kādu metodi vislabāk pielietot termopastas uzlikšanai uz CPU?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154331
    Garinsh
    Participant

    Atkal tas, kas tēmas nosaukumā. Papētot informāciju interneta resursos nekas skaidrāks nepaliek, metodes ir daudz un dažādas. Tāpēc jautāju jums, kādas metodes izmantojat un kāpēc?

    #271694
    Willis
    Participant

    Kādu iegādājies? Arctic Silver® 5 vai Céramiqueâ„¢ 2 ?

    #271695
    Garinsh
    Participant

    Š ķiet, ka iegādāts pirmais Ceramique, jo otrais laikam Latvijā nemaz vēl nav pieejams.

    https://www.salidzini.lv/search.php?q=C%C3%A9ramique&cn=&cl=

    Pēc Artic Silver instrukcijām jāizmantojot vertical line metode, bet daudzos citos saitos lasīts, ka labāk izmantot blob jeb pea metodi. Tāpāt daudzi vēl joprojām termopastu izmērē vienmērīgi pa visu procesoru, bet tas radot gaisa burbulīšus, tāpēc neesot tik labs variants. I`am confused.

    #271696
    samurajs
    Participant

    Nepieciešams uzklāt plānu, vienmērīgu kārtiņu, lai starp čipu un radiatoru nekur nepaliek gaisa burbuļi, bet arī lai pārāk daudz termopastas neizspiestos ārpus malām. Metode nav kritiska; lieto to, kas labāk patīk – var izspiest tieši no šļirces, izmantot ko miniatūrai koka špakteļlāpstiņai līdzīgu utt.

    #271697
    Willis
    Participant

    Kā tad nav pieejama, M79 bodē visu laiku ir Arctic Silver 5 , pastai ir vien pluss, pēc dažām dienām, ja pasta pat nelīdzeni uzklāta, tā sasilstot izlīdzinās.

    Galvenais pikučiem nepiekraut .

    #271698
    Garinsh
    Participant

    Artic Silver 5 ir, jā, bet Ceramique numur 2 gan laikam nav pieejama, tāpēc droši vien esmu iegādājies pirmo, bet gan jau būs laba diezgan. Vienkārši termopasta un visas komponentes jau ir pasūtītas un atceļos pie manis piektdien, jo nedzīvoju Rīgā.

    #271699
    drunk_lizard
    Participant
    #271700
    KristoZ
    Participant

    😀 Es gan parasti lieku svaigus – tajos vairāk vitamīnu.

    #271701
    faq
    Participant

    Man vienīgajam ienāca prātā doma “Ar locekli un maigi”? Vai arī esmu tik advancēts, ka šādas man pašsaprotamas lietas šķiet citiem kas kvantu fizika. Vai arī vienkārši vairs nemāk kād socializēties ārpus ineta. Tādēļ stampājam topikus par jebko un par visu.

    #271702
    Mūjābels
    Participant

    Man vislabāk patīk ar trīspirkst perpendikula metodi.

    Un ja jau esam pie tēmas – atslaucīt pakaļu vislabāk ir ar slīpsviras triangulātu.

    #271703
    Garinsh
    Participant

    Troļļu iebrukums… Neesmu to nekad darījis, tāpec prasu šeit. Š ķiet loģiski prasīt šādas lietas IT portālā, ne? Acīmredzot vairums šeit piedzimuši par IT guru un visu zin un prot, ar to arī apsveicu. Paldies tiem, kas atbildēja nopietni.

    #271704
    Kon
    Participant

    nez .. es vnk būtu ierakstījis jūtūbē atslēgvārdu un aidā 😀

    “Ar locekli un maigi” .. s hujom po gubam povaditj 😀

    #271705
    msh
    Participant

    Pilnīgi saprotami – ja galva strādā, tad tai jāspēj pašai izdomāt 😀

    #271706
    jazzer
    Participant

    https://www.youtube.com/watch?v=o7rPqCvCt0g&feature=related

    daru tā un neredzu iemeslu kaut ko sarežģīt

    #271707
    karlis
    Participant

    Ar kredītkarti, viegli un eleganti…

    #271708
    samurajs
    Participant

    Nē nu tas tiešām trolliskais humors – nav jau kosmiskā tehnika, ja tik lielu nozīmi jāvelta termopastas uzklāšanai 😀 Mūsdienu termopastas ir ļoti plastiskas un pašas aizpilda visus negludumus. Darbnīcās parasti uzspiež no šprices X veidā un neko nelīdzina.

    Ja rodas šaubas – pakontrolējam temperatūras.

    #271709
    ruukjis
    Participant

    Starpcitu, kāpēc tāda fanošana par Arctic Silver 5? No visām top pastām šī ir pašā lejasgalā, Arctic MX-2/3 ir krietni labākas, pat lētā Xilence X5 ir labāka.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā