ELKO grupa aicina darbā Noliktavas darbinieku.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi ELKO grupa aicina darbā Noliktavas darbinieku.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158842
    RicoPico
    Participant

    Ja Tavā paziņu vai draugu lokā ir kandidāts, kurš labprāt strādātu noliktavā, lūdzu, iesūti CV līdz š. g. 15. oktobrim.

    [img]https://notepad.lv/userpix/1481_darbs_1.jpg[/img]

    [img]https://www.supermicro.com/a_images/wheretobuy/c_ElkoGroup.gif[/img]

    Evita Cinglere

    Personāla asistents

    AS ELKO Grupa

    Toma iela 4

    Rīga, LV – 1003, Latvija

    Tel: + 371 6709 2336

    Mob: + 371 2992 0175

    e-pasts: [email protected]

    web: http://www.elkogroup.com

    Š ogad ELKO atzīmē savu 20-to gadadienu! Š o 20 gadu laikā

    ELKO ir izaudzis par vienu no vadošajiem IT produktu vairumtirgotājiem

    Austrumeiropā, un var lepoties ar profesionālu darbinieku komandu un

    uzticamiem partneriem visā pasaulē. Paldies visiem par ieguldījumu

    mūsu unikālā veiksmes stāsta tapšanā!

    #302179
    garaisezis
    Participant

    kādēļ Latvijā ir prakse darba devējiem nevienā sludinājumā nenorādīt atalgojuma summu? Bet kad par to interesējas darba ņēmējs, tā tiek nostādīts neērtā situācija, jo jāatbild uz jautājumu, kāda būtu tava minimālā alga par ko būtu gatavs strādāt. Tādēļ nav brīnums, kad arī pieņemtais darbinieks strādā, tā kāds ir viņa atalgojums. Vienkāršāk izsakoties stiepj gumiju un nav pat ieinteresēts uzņēmuma darbībā.

    Palabojiet, ja es kaut ko nepareizi te uzrakstīju? Varbūt jau par 10 gadiem ārpus LV esmu ko palaidis garām.

    #302180
    _Mo3_
    Participant

    Man draugs, jau tur strādā kādus gadus piecus noteikti, tieši par pārzini un alga, ja nemaldos ir ap pieciem simtiem! Pozitīvi tas, ka ir pieeja elko sistēmai!

    #302181
    garaisezis
    Participant

    viss, man pietiek, braucu mājās…

    #302182
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ienākošo kravu apstrādes grupas vadītājs? 😀

    Tas ir apliecinājums ka tur ir bardaks un vietnieks vietnieka galā. Tāda iestāde var dabūt visādus hamburger flipperus.

    #302183
    RicoPico
    Participant

    Protams, ka vairāku simtu darbinieku uzņēmumā nevar būt divi priekšnieki uz visiem, tādēļ ir izveidoti vairāki vadības līmeņi. Noliktava ir sadalīta divās daļās: Pieņemšana un izdošana, kur katrai daļai ir sava vadība, bet abām daļām kopā- viens vadītājs, kuram ir savs direktors, kurš atbild par departamentu kopumā. Loģiska struktūra.

    #302184
    garaisezis
    Participant

    Vakar bija labs garīgais, aizsūtīju savu CV…

    Lūk arī atbildes Vēstule

    #302185
    Crow
    Participant

    A kas ira? Priekš gruščika tas ir daudz. Pat demotivējoši daudz.

    #302186
    garaisezis
    Participant

    Es par to pašu ja tā ir domāta kā nedēļas alga, ja mēneša, tad sorry, pēc Nodokliem sanāk vēl no savas kabatas piemaksāt par īri jeb darbā sākt zagt. Nejau visi un visiem ir iespēja dzīvot pie Mammām un tētiem algu notriekt vienā dienā, tētis pēc tam gan jau mašīnā benzīnu ielies, mamma siltu skābeņu zupiņu pados un vēl varbūt omīt kādu piecīt pagultē noglabājusi…

    Sāku rakstīt savu izdzīvošanas plānu…

    200ls īre, tas ir kopā ar visiem rēķiniem vidēji, ziemā iespējams vairāk

    50ls transports, sabiedriskais jo ar auto jau nekur tālu un daudz nepabraukāsi, tam klāt tad jāskaita apdrošināšana, amortizācija utt.

    100ls pats minimālākais priekš pārtikas

    20ls higēnas lietas

    20-30ls apgērbs, nav jau no asbesta, nonēsājas tak arī

    25ls internets, telefons

    20ls sadzīvisiek pasākumi un citi tēriņi, bez kuriem varētu iztikt, bet nevar, dvēsele prasa (alus un cigarettes)

    to es tā uz ātro uzmetu £ pārvēršot par Ls pēc kursa 0,75 un reizinot ar 4.5(nedēļas mēnesī) tie būtu mani vispieticīgākie tēriņi ja dzīvotu viens pats. Par laimi ir sieva, tātad, ietaupījums vismaz 25%

    #302187
    Crow
    Participant

    Liec mierā nodokļus. Bruto – svars ar burciņu, neto (zināms arī kā “ņešto”) – svars bez burciņas. Tas vēl ir dāsni.

    Un teorētiski gruščikam nemaz nepiedien dzīvot ūķī ar 200+ latu īri. Un arī uz pārējiem izdevumiem jāekonomē. Dvēseles degvielai mazliet vairāk, bet maizītei mazāk. Un kājām jāstaigā, citādi resns paliksi. Un vispār ņehuj bija apsievoties, ja kaza… *ahem* tātad… kaza tikai ēst prasa, bet pienu nedod. Vēl kazlēni gadīsies, būsi afigennais paraugtētis. Tad visa mēnešalga būs ilgtermiņa ieguldījums pamperos, kuros savukārt jamais regulāri krāmēs savu “īstermiņa ieguldījumu”…

    *cough* *cough*

    #302188
    RicoPico
    Participant

    Ezi, Tu smagi brauc auzās ar saviem aprēķiniem. Š āds cipars/mēn. NETO ir ļoti OK priekš piedāvātās amata kategorijas. Latvijā, protams. Par UK šeit neiet runa.

    Labāk paspried par iztikas minimumu Latvijā, un tanī iekļauto preču grozu. Tur ir daudz vairāk par ko šokēties.

    #302189
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu man tak bija taisnība – hamburgeru fliperis!

    Kāda jēga no noliktavas darbinieka kurš nesaprot kas pa kravām kam ir domātas?! Nu saņems 3 konteinerus ar Edimax switchiem un nedomājot sāks krāmēt pa plauktiem! I neuzdos jautājumu priekšniecībai – vai tik te nau kaukas aizdomīgs?! Vai arī redzēs ka iet prom palete ar svaigiem serveriem uz TP-Link rūpnīcu, tjipo – garantiju 😀

    #302190
    RicoPico
    Participant

    Ar tik seklu attieksmi Tev tikai tranšejas dot rakt. Ar trulu lāpstu, lai nesavainotos…

    #302191
    garaisezis
    Participant

    cik esmu stradajis panoliktavām, visur ir sava sistēma, pēc kuras strādā. Būtībā pēc datora redzi kur brīva vieta, tur noliec, ieskanē un aizmirsti. Nakosais kas bus komplektētājs pasūtījumam atiecīgi ja ko savajadzēsies, paskatās pēc programmmas kur ir un brauc pakal. teiksim lailes saliktas pec alfabeta burtiem, stāvi pēc cipariem, piemeram EA12B, tatad piektā aile, labajā pusē pēc kārtas 12 palete, otrajā stāvā…. protams, ja kāds mudaks ko ir sajaucis, un ir vairākas vienādas preces, nāksies uzart visu saimniecību.

    #302192
    aoma
    Participant

    Būtībā ezim ņefigā nav ясно, kāda “medusmaize” viņu sagaida priekšdienās, pensijas fonds arī attīstītākajās valstīs ir slogs strādājošajiem un agri vai vēlu, pat “priekšzīmīgās” valstis nonāks pie sasistas siles.

    Ja es būtu jauns un sprauns, pie tam praktiski bez jebkādas izglītības, par tādu algu varētu tikai priecāties, no savas šodienas dzīves pieredzes man atliek tikai pasmīnēt.

    Bet mani apbrīno šādu jefiņu prasības, takš “kruķījies” tālāk savā “auslandē” un nebrēc uz dievu.

    #302193
    Kon
    Participant

    Tā līmeņa atalgojums ir pieņemams, ja dari savu sirds lietu.., ja pūrā ielikts talants jeb ir neizmērojama mīlestība pret darbošanos noliktavā, tad sapņu atalgojums. Citos gadījumos vajadzēs motivējumu .. piemēram neglītu sievu, ļaunus bērnus un pelēku dzīvokli tikpat pelēkā mikrorajonā.

    #302194
    msh
    Participant

    Tavā tekstā ir viena neprecizitāte – tu saki “latvijā”, bet te ir runa par darbu rīgā. Ja man būtu darbs ar tādu aldziņu manā ciemā – par mitekli es muterei mēnesī noskaitu 40 lašus un zinu ka viņa mīnusā paliek labi ja uz 20 lašiem – es pat varētu iztikt, bet tā kā par laimi man vidēji tomēr ir jūtami vairāk, tad es ne tikai veikalā skatos uz cenām tikai lai būtu drošs ka nepārsitu kabatā esošo summu [un es neļuļķēju un nedzeru, zato man ir neveselīgi ēšanas paradumi], bet arī varu atļauties tādu vaļasprieku kā automašīna, kurā paliek viss, ko es nenoēdu. Ko var izdarīt ar tādu aldziņu kā šitentajā darba piedāvājumā dzīvojot rīgā, man nav ne jausmas – droši vien dzīvot kaut kādā ūķī, skaitīt katru kapeiku un mīties uz darbu ar velosipēdu vai iet ar kājām.

    #302195
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atnāc pastrādā manā vietā! Es gribētu redzēt vai sapratīsi pat vienkāršāko “tāsku”.

    Š itie sīkie triperi…

    #302196
    RicoPico
    Participant

    Baigi interesanti… Sludinājumā ir rakstīts, ka “ja tavā draugu vai paziņu lokā…”, bet katrs topika lasītājs uztver par pienākumu sludinājumu adresēt sev, un pēc tam apvainoties un čīkstēt, ka “nu nē, pa tādu algu nestrādāšu”. Jau sākotnēji paredzēju, ka te visi līdz pēdējam ir pašpasludināti ģēniji ar astoņām izglītībām, un kur nu Jums par noliktavas darbinieku. Negaršo- neēd! Cits ar prieku apēdīs.

    Turklāt cietā alga nav viss, ko piedāvā uzņēmums saviem darbiniekiem.

    #302197
    RicoPico
    Participant

    Ohoo, Tev ir arī darbs? Traki… Un ar ko nodarbojies? 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā