Pozitīvo emociju fotokonkurss turpinās!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Pozitīvo emociju fotokonkurss turpinās!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150053
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_28_konkursslogo_1_1.jpg[/imgl]Jau gandrīz puse konkursam atvēlētā laika ir pagājusi, un tāpēc varu veikt nelielu ieskatu tā norisē. Patreizējais dalībnieku skaits diemžēl ir mazāks nekā varētu vēlēties. Acīmredzot novembra drēgnums un tumsa neraisa vēlēšanos atraut dibenus no iesildītiem datoru sēdekļiem, lai ietu ielās ķert momentus. Vēl citi (kā jau tas bieži konkursos pierasts) atliek piedalīšanos uz pēdējo dienu.

    Tiem, kuri jau iesūtījuši fotodarbus, varu tikai izteikt atzinību. Visi darbi ir patiešām interesanti un pozitīvas emocijas raisoši.

    Tā kā daži cilvēki, iespējams, vēlētos piedalīties ar zemākas kvalitātes (telefona kameras) bildēm – nu, mēģiniet! Iespējams, ka jūsu bildes iekļūs Notepad labāko foto galerijā. Vienīgi cīņā par Grand Prix gan varēs piedalīties tikai tie fotodarbi, kuri atbildīs Noteikumiem.

    Vēl varu “pa kluso” pačukstēt vienu lietu: konkursa jautājumā labāk atmetiet savu datoriķa loģisko domāšanu, un ieslēdziet otru smadzeņu puslodi! Jo rezultātus vērtēs arī cilvēki, kam nav tieša sakara ar IT.

    Lai veicas!

    #218930
    Daivana
    Participant

    Nav avansa .. es mu bēdīgs 🙁

    #218931
    Mopsis
    Participant

    Es neko vairāk par 4mpx nevaru dabūt, tāpēc piedalīties nevaru. 🙁

    #218932
    Jaunzems
    Participant

    kāda vajadzība no tiem 5MP? normāla bilde sanāk jau no 2MP.. optika – galvenais

    #218933
    Wuu
    Participant

    Jaunzems wrote:

    kāda vajadzība no tiem 5MP? normāla bilde sanāk jau no 2MP.. optika – galvenais


    Vēlāk gribēs liela izmēra plakātus štancēti un tur tavi 2 mp izplūdīs kvadrātos.

    #218934
    RicoPico
    Participant

    Wuu, starpcitu, no Tava avatara ir iespējams uztaisīt 1x1m lielu plakātu, praktiski nezaudējot kvalitāti. Kā? ūūū… Maģija, vecīt! 😉

    #218935
    rasty
    Participant

    Nu es pa 3mp vairāk nevaru.. Man i viena tiešām jauka bilde, bet neatbilst noteikumiem.

    #218936
    Wuu
    Participant

    RicoPico, pamēģini pasūtīti kaut vai tādu mazumiņu kā vizītkarti un uzzini cik pikseļi ir vajadzīgi, neticēsi maģija vecīti.

    #218937
    ob1
    Participant

    Ieteikums – ja nepietiek Mpix, taisiet kolāžas, 3-4 bildes dažādos rakursos, smuki var salikt un būs tie Mpix. Ceru, ka žūrija neiebildīs.

    #218938
    samurajs
    Participant

    ob1 – es iebildīšu! Jā, salikt kopā 4 telefona bildes var, bet no tā viņas labākas nepaliks. Neskaidras, izkropļota perspektīva, nepareizas krāsas, trokšņi tumšajās vietās – kā no tiem lai tiek vaļā?

    Žūrija jau pieņems konkursam, bet cik lielas cerības tādai bildei uzvarēt?

    Vai tad tiešām tik lielas problēmas aizņemties vismaz ziepjtrauku, ja kādam vēl nav?

    Demonstrēju vienu paša bildētu izteikti pozitīvu bildi no avārijas, kur 60 t dzelzceļa celtnis zobus (riteņus) rāda 😀 Bildēts ar 1,3 MPix tipveida telefona kameru. Kas darās tumšajās vietās?

    [img]https://www.bildites.lv/images/49je6lpi8z0rqeac1xxq_thumb.jpg[/img]

    #218939
    Daivana
    Participant

    ir avanss 🙂

    #218940
    rasty
    Participant

    Man i viena ar ezi vasarā fočēta bilde ar n70 kameru.. Tā to4 daudziem patīk.. Bet žūrija piesietos.. Ob1 par kolāžu, laba ideja.

    #218941
    Foxsk8
    Participant

    rasty: Kāpēc, gādā tik bildi uz attiecīgo konkursa e-pastu.

    #218942
    KristoZ
    Participant

    foxsk8, vai otrais konkursa noteikumu punkts – par bilžu uzņemšanu konkursa norises laikā – nav vairs tik svarīgs?

    No arhīviem arī es varētu atrast dažu labu kadru… 😉

    #218943
    samurajs
    Participant

    KristoZ – bildes, kurām nebūs ievēroti Noteikumi, vienkārši nepiedalīsies Grand Prix izcīņā. Sūtīt jau var; visas interesantākās saliksim foto galerijā tepat Notepadā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā