PC komplektācija

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU PC komplektācija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151947
    Ugons
    Participant

    Tātad ir doma iegādāties jaunu PC ar budžetu līdz 500Ls, nepieciešams samērā jaudīgs ar ilgu resursu, vai arī tādu ko varētu viegli uzlabot.

    Pašlaik esmu izvēlējies šādu sastāvu [img]https://www.bildites.lv/images/jo91nk70y8z0uxeshq7.jpg[/img]

    Kādi ieteikumi, ko varbūt varu vēl uzlabot?

    #245089
    Crow
    Participant

    Kādiem nolūkiem vajag jaudīgu? Spēlēm vai darbam?

    Turklāt iesaku komplektāciju salikt iekš Dateks. Pēc tam, ja tā gribēsies un detaļas būs pieejamas, pašu pirkumu varēs izdarīt arī citur.

    #245090
    Ugons
    Participant

    Crow wrote:

    Kādiem nolūkiem vajag jaudīgu? Spēlēm vai darbam?

    Turklāt iesaku komplektāciju salikt iekš Dateks. Pēc tam, ja tā gribēsies un detaļas būs pieejamas, pašu pirkumu varēs izdarīt arī citur.

    Tā arī aptuveni tika darīts mērķis, ir gan baudāmi uzspēlēt spēles, gan arī darboties ar 3D un vēlāk arī programmēšana.

    #245091
    Crow
    Participant

    Nu tad es saliku šo to ekur, mazliet pāri 500, bet es jau nekad neprotu iekļauties budžetā :lala:

    Kliketi-klik

    2U bodītē, protams, viss sanāk lētāk… šeit pasākumu sadārdzina UD4 plate, kurai ir SLI atbalsts. Jo UD3 nav.

    Kliketi-klik

    #245092
    Ugons
    Participant

    Crow wrote:

    Nu tad es saliku šo to ekur, mazliet pāri 500, bet es jau nekad neprotu iekļauties budžetā :lala:

    Kliketi-klik

    2U bodītē, protams, viss sanāk lētāk… šeit pasākumu sadārdzina UD4 plate, kurai ir SLI atbalsts. Jo UD3 nav.

    Kliketi-klik

    Labi, bet ar ko tieši Intel un NVIDIA ir labāki par AMD

    #245093
    _Mo3_
    Participant

    Crow wrote:

    Nu tad es saliku šo to ekur, mazliet pāri 500, bet es jau nekad neprotu iekļauties budžetā :lala:

    Kliketi-klik

    2U bodītē, protams, viss sanāk lētāk… šeit pasākumu sadārdzina UD4 plate, kurai ir SLI atbalsts. Jo UD3 nav.

    Kliketi-klik

    vai tik mūsdienīgam datoram, ar 2GB operatīvās atmiņas nebūs taka par maz?

    #245094
    ob1
    Participant

    Reku salasīju bāzes komplektu:

    Spied šeit

    (421Ls)

    #245095
    Ugons
    Participant

    Man gan priekš mātesplates vajadzētu arī SPDIF un derētu kāds USB 3

    Un 2Gb operatīvā tiešām būtu par maz.

    Jautājums vai manai komplektācijai (1. posts) pietiks ar 600w

    #245096
    ob1
    Participant

    ar 600W vajadzētu pietikt… bet tu esi aizmirsis par dzesēšanu… sanāks ļoti dārga mikroviļņu krāsns. 🙂

    #245097
    Ugons
    Participant

    ob1 wrote:

    ar 600W vajadzētu pietikt… bet tu esi aizmirsis par dzesēšanu… sanāks ļoti dārga mikroviļņu krāsns. 🙂

    Keisam ir vieta trim 8cm ventiem, kā arī termometrs un ventu RPM regulēšana.

    Bet jā par tiem kā atsevišķu preci biju piemirsis.

    #245098
    nevertell
    Participant

    Ob1, varēji jau nu pielikt vismaz 1 gb versiju gtx 460, un vismaz x3 proci. Visādi citādi ļoti balansēta kaste geimošanai.

    BET, ja vēlāk gribēsi SLI, tad vajag par 50 latiem dārgāku plati.

    #245099
    Crow
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    vai tik mūsdienīgam datoram, ar 2GB operatīvās atmiņas nebūs taka par maz?


    Pastāvīgi desktopa gadžetā ielūkojos, cik īstenībā rij. Ikdienas lietošanā un vairumā spēļu pilnīgi pietiek.

    Piedevām, man ir atslēgts Page File. Galu galā, vēlāk varēs piekrāmēt, cik uziet, tas ir tikai budžeta jautājums 🙂

    Ugons wrote:

    Labi, bet ar ko tieši Intel un NVIDIA ir labāki par AMD


    Ezim skaidrs, ka Intel i5-760 izbirstē jebkuru AMD četrkodolnieku visos caurumos. GTX460 gan ir tāda cepeškrāsns vairāk. Taču par 5770 labu tiesu niknāka un nekā cita attiecīgajā cenu segmentā pagaidām nav.

    #245100
    ob1
    Participant

    nu labi, Crow, ir tas i5 ātrāks, ir. Bet kāda jēga, ja lielāko daļu tas netiks pilnībā noslogots? Un cena – gan procim gan mātei krietni augstāka nekā AMD. Par saekonomēto naudu labāk paņemt niknāku videokarti.

    Tas komplekts, ko iepostēju ir tāds kā bāzes modelis. Pēc vajadzības var audzēt, piemēram, ielikt niknāku video.

    Par SLI – esmu daudz redzējis, ka tauta paņem SLI māti ar domu, ka pēc tam piepirks otru karti… bet nekad neesmu redzējies, ka viņi patiešām to otro nopērk. Paiet pusgads, parādās jaunas kartes un galu galā izdevīgāk iznāk paņemt jaunu videokarti nekā pirkt otro.

    #245101
    nevertell
    Participant

    Nezinu gan, ja nākamās kartes būs 1,5 reižu ātrākas, tad tās, kas tagad maksā 150 pēc tam maksās 100 latus, bet jauda būs 1,9 reizes lielāka. 1,7 ja ņem ati.

    #245102
    Crow
    Participant

    Tas jau atkarīgs no tā, ar ko cilvēks galu galā arī spēlēties gribēs. Fakts jau ir, ka pagaidām spēļuki CPU neēd. Izņemot GTA 4, kur arī benķmēri parādīju (i5-750 @ 73%). Bet nākotnē, tā uz gadiem trim, teiksim?

    Par to SLI es ar šaubos. Bet to cilvēkam pašam lemt – nav jau tā, ka kāds ar koku stāv klāt un saka “jāņem SLI or die()!” :p

    #245103
    Ugons
    Participant

    Vēl jautājums, kā ar overclock.

    #245104
    Wuu
    Participant

    Ugons wrote:

    Vēl jautājums, kā ar overclock.


    Rekur 369 Ls ar visu OC un 4 kodoliem 🙂

    dateks.lv

    #245105
    nevertell
    Participant

    Man liekas, ka runa gāja par cpu OC, un priekš tā vajag normālu kūleri, nevis stock pirdienpūtēju.

    #245106
    Crow
    Participant

    Es tagad tā nesaprotu – a nafig tas overclock vajadzīgs? o_O

    Kaut kam par maz tiešām būs? Drīzāk krāna garumam… Toties videokartēm modē tagad ir factory overclock. Ja ar visādiem super-vapor-lightning-maximum ir par maz, tad jāiet kārties eglēs. Bet RAM overklokot nemaz nav vērts.

    Kaut kad sen atpakaļ cienījamais džedajs to jau minēja, man šķiet, ka ikdienas lietošanai drīzāk piederētos underclock un undervolting. Kā sacīt jāsaka – apkārt staigāt tomēr ērtāk, ja tas krāns netraucē, mhh…

    #245107
    nevertell
    Participant

    Crow, ikdienā ar modernu datoru tas TIEŠ Ä€M NEKUR NEDER. Bet ar aizvēsturisku divkodolnieku ar wine mēģinot dzenāt Source spēlītes, tas noder riktīgi. Protams, nav jau tā, ka tas padara nespelējamu spēli spēlējamu, bet tie ekstra ef pē es ļoti palīdz. Ja ne pat fps, tad minūtes iekš kompilācijas laika milzīgiem sorskodiem vai pat kerneļiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā