TPB pārpirkšana gatavojas izgāzties

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas TPB pārpirkšana gatavojas izgāzties

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149498
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_thepiratebay_2.jpg[/imgl]Sakarā ar plaši izreklamēto bittorent trekera ThePirateBay pārpirkšanu un pārvēršanu legālā trekerī parādījušās jaunākās ziņas, ka darījums var arī nenotikt. Kā zināms, trekeri plānoja pārpirkt kompānija Global Game Factory (GGF) par 7,7 miljoniem USD.

    Tagad izrādās, ka kompānijai nav naudas, un tās šefs Hans Pandeya vēl palicis parādā Zviedrijas valsts ieņēmumu dienestam 110.000 $ nodokļu maksājumus. Līdz ar to ir apķīlāti šā kunga auto un motocikls, un Hansam uz darbu jābrauc ar autobusu.

    Vēl Global Game Factory jāsagādā 7,8 milj. USD, lai pārpirktu firmu “Peerialism”, kurai jāapgādā trekeris ar jaunākajām un vismodernākajām failapmaiņas tehnoloģijām.

    Tā kā uz TPB pārpirkšanu cerību palicis maz, un “negantie pirāteļi” joprojām var baudīt nelegālās failapmaiņas priekus…

    Avots 1, 2.

    #210833
    laurix
    Participant

    “Un “negantie pirāteļi” joprojām var baudīt nelegālās failapmaiņas priekus…”

    Pēc šī var saprast ka tev viss ir legāls ? 😀 Vai arī tu pats esi “negants pirātelis” ? 😀

    Ceru ka tā arī paliks, ka TPB nenopirks, jo tur ir daudz kas labs, krekots, kas nav LV trakeros. 🙂

    #210834
    ehex
    Participant

    Tas bija likumsakarīgi. Man jau pašā sākumā bija aizdomas, ka tas viss izgāzīsies.

    #210835
    Burkaans
    Participant

    TPB labs trakeris, bet vienigais minus, ja kautvai 1500 seederi aatrums nekad nav lielaks par 60kb/s… :/

    #210836
    laurix
    Participant

    Burkaans wrote:

    TPB labs trakeris, bet vienigais minus, ja kautvai 1500 seederi aatrums nekad nav lielaks par 60kb/s… :/

    Ir gan, man ir MK2, un šad tad pat ir maksimālais ātrums 560 kb/s

    Un devējos nav neviena LV

    #210837
    Burkaans
    Participant

    laurix wrote:

    Burkaans wrote:

    TPB labs trakeris, bet vienigais minus, ja kautvai 1500 seederi aatrums nekad nav lielaks par 60kb/s… :/

    Ir gan, man ir MK2, un šad tad pat ir maksimālais ātrums 560 kb/s

    Un devējos nav neviena LV

    nu man ir 10mb/s nets un no lv velku ar 2 mbs. bet tagad no TPB velku filmu (5600 seeds) – max 87 kb/s :/

    #210838
    Athlons
    Participant

    jums gan nerullē neta ātrumi… 😀

    #210839
    iReinis
    Participant

    Ha…varēšu tālāk kačāt, bez problēmām. Turklāt, nekādu problēmu man nav, ne ar ātrumu, ne ar ko citu. 🙂

    #210840
    usins
    Participant

    nu kam ir pagrīdes proaideri, tiem ir kā i ar ārzemju netu. ltk piedāvā stabilu pieslēgumu. Kaut tas arī brīžiem ir uz 50% zemāks kā LV teritorijā. Man neko nemaina, ka kāds nepārpirks Pirātu ostu. Ja tas būtu potenciāli pelnošs projekts, tad google to sen iegādātos vai vienkārši sponsorētu…

    #210841
    laurix
    Participant

    Kā jau teicu, man ir MK2, un lūk ātrums. Problēmu nav arī man. 🙂

    [img]https://upl.ihack.lv/img/dbc8d0184f180ffe2788f2bf8f594d54.JPG[/img]

    #210842
    waplet
    Participant

    Vienreiz win xp pa 5 min novilkaas… Es biju shokaa

    #210843
    Crow
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/twwfshep9rojuimgixti.png[/img]

    Kā stāsta TorrentFreak, GGF ir ne tikai totālā pakaļā ar visu pirātlīča pārpirkšanas pasākumu minēto iemeslu dēļ, bet nu arī GGF kompānija šo pašu ģeķīgo neizdarību dēļ ar blīkšķi izsviesta no AktieTorget (zviedru nacionālās akciju bodītes). Tas attiecīgi nozīmē, ka jāsavāc divtik vairāk piķa, nekā bija runāts.

    Ek, vēl viena jauka komēdija no pirātlīča puses. Long Live The Pirates!! 😀

    #210844
    mrrr
    Participant

    nabaga hans :)))

    #210845
    daGrevis
    Participant

    Em, par to ātrumu, izmantoju vai nus savu nekam nederīgo Lattelecom 2Mbit, vai savu tele2 (to balto USB štruntu), man ātrums ir, vienmēr, nu ja ir seeder’i, ap ~240kB/s! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā