rutera konfiguresana

Sākumlapa Forumi Software Windows rutera konfiguresana

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151970
    AnFiks3
    Participant

    Vecaa labaa spele Mu.online + web .

    web iet redzu no locahosta varu ieiet viss kartiba , bet serveris neiet jo vaina ruuteri butu loti jauki ja kads pro palidzetu ielist mana kompi un izpalidzet jakas mans skype nick presly88

    #245432
    root
    Participant

    Vai tad jau nepietiks *** ko? 🙂

    ______________________________

    Brīdinājums! Cilvēks prasīja palīdzību. Ja nevari/negribi palīdzēt, izvēlies paklusēt, nevis izmanto aizvainojošus tekstus.

    #245433
    Aldis
    Participant

    nedrukāšu Tev te ne uz kādu skaipi.. sorrij 😛

    Ja iepostē tad lasi – uzzini savu ruutera modeli, defaulto paroli, tiec web vai ssl kontroolee, sameklee port forwarding, iedod no savas ip 80 [majas lapu] un to Mūū [govs speeles portu] iz savas ip uz aaru.. visa lielaa maaksla, ja ruuteris ir tavs, un maammai esi pajautajis atlauju ko tadu darit! 🙂

    #245434
    Anonīms
    Neaktīvs

    Protams cilvēks nepieminēja 1 “sīkumu”. Starp ADSL routeri un kompi vel ir pieslēgts kautkāds Edimax WAN/LAN, un taisa vel vienu iekšējo subnetu.

    Problēma tiek risināta

    #245435
    Aldis
    Participant

    shmarniids, nu re, tu uz skaipi drukaa, forumaa paliks pustuksj posts bez atrisinaajuma.. 😛

    #245436
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu tādas lietas nevar forumā. Cilvēks nesaprot kas tur un kā ar tehniskām lietām. Skype vien jau ar nelīdz, TeamViewer tika mocīts.

    P.S. Izdarīts. Vel kādam kautko risināt?

    #245437
    root
    Participant

    Apsveicu shmarniidis, esi godam nopelnījis “espalidzejupokemonaminternetāizveidotvelvienutrisdienumeslainospeljuserveri” nozīmīti 🙂 Man jau nav nekas pret palīdzēšanu, bet…

    #245438
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nekas nekas, nenīdi, pokemons atrada jaunu problēmu. Netaisos risināt.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā