Apple iPhone 5C izgāzies – ražošana samazināta uz pusi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple iPhone 5C izgāzies – ražošana samazināta uz pusi

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158854
    samurajs
    Participant

    Pēc analītiķu domām, Apples iecerētais “budžeta iPhone”, kurš beigās izrādījies tikai 100$ lētāks par daudz veiktspējīgāko iPhone 5S, ir izgāzies zema pieprasījuma dēļ. Kompānija samazinājusi ražošanu no 300,000 līdz 150,000 ierīču dienā. Pēc ekspertu datiem, ASV plastmasnieku pieprasa 3,4 reižu mazāk, un pasaulē atšķirība ir vēl lielāka – 3,7 reizes.

    ASV mobilie operatori reaģēja vēl ātrāk, un klientiem ar 24 mēnešu līgumu iPhone 5C cenu samazināja uz pusi jau pirms kāda laika, piedāvājot arī dažādas akcijas. Latvijā brīvajā tirdzniecībā patreizējā vislētākā iPhone 5C cena ir 388 Ls.

    ASV un pasaulē aktivēto jauno iPhone skaits pirmajās 48 stundās:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_5s_vs_5c_us_1024x522_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_5s_vs_5c_global_1024x522_1.jpg[/img]

    Avots

    #302314
    LooNeY
    Participant

    A ko gribēja?… 5c – iekšas vidējās klases un pat zem un pa ~400ls…. reali pa 400ls var nopirkt normālu augstās klases viedtelefonu ar Andri….

    Ja reali tiešām tagadejais 5c maksatu 200ls(vidējās klases viedtālruņa cena) ta vēl būtu ok.. bet 400ls(200ls vairāk) tikai tapēc ka kropļi augsā grib uzvārīties un peldēties naudas vannā…. F U! un šo vārdu kombināciju arī parāda statistika! āboļfanāti joprojām pirks viņu flagmeni vienalga cik reāli/nereāli uzlabots ir… un galvenais ka ir jaunākais kabatā.. like who gives a…. bet ”budžeta” klases beigās nemaz nav budžeta klases un neviens negrasās pa tādu summu pirkt ja var daudz ko labāku nopirkt!

    Bet nu šī visnotaļ interesantā kompānija mani vairs nepārsteidz… 😀

    #302315
    Tretjakoff
    Participant

    Pilnīgi piekrītu. Cena ir pilnīgs “fail”. Tas tak ir diezgan loģiski, ka iPhone pircējs pirks premiumu 5s, ja cenas ir gandrīz līdzīgas, jo “krāsiņas” korpusam var panākt daudz lētākā veidā. Nu un ar tādu cenu kāda ir tam 5c konkurentu klientus toč nesavāks. Te tev nu bija, švaki analītiķi viņiem tur, nu galīgi nebij’ grūti saprast to, ka 5c nostādīšana tirgū ar tā cenu/jaudu utt būs stipri vien avantūristiska.

    #302316
    Participant

    Vājprātīgais dizains ar jauno UI kopā veido kaut ko psihodēlisku vai bērnudārzam radītu. Nepirktu pat par 250ls.

    #302317
    Peteris Skabarga
    Participant

    A es staigāju ar savu Nexus 4 pa 120ls, un pie*khem* par ī telefoniem.

    #302318
    msh
    Participant

    Es tikmēr staigāju ar 3310 kabatā un man ir khe khem par jocīgiem cilvēkiem, kuri nesā simtus latu vērtus priekšmetus apkārt.

    #302319
    Quagmire
    Participant

    Nezināju, ka jauni Nexus 4 tagad tik lēti maksā.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā