Xbox One spēlētājus par lamāšanos «nesaudzīgi banos»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Xbox One spēlētājus par lamāšanos «nesaudzīgi banos»

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159053
    samurajs
    Participant

    Microsoft nolēmis cīnīties pret apvainojumiem un rupju lamāšanos Xbox One spēlētāju vidū. Protams, kas darās aiz dzīvokļu mūriem, Redmondai paliek noslēpums, bet pakalpojums “Upload Studio” tikšot cenzēts. “Upload Studio” darbojas kopš pagājušās nedēļas, un tanī spēlētāji var augšuplādēt iepriekš ierakstītus spēļu sižetus ar mērķi tos forumā apspriest un analizēt. Ja videoklipos atradīs kādus mīļvārdiņus , vainīgais tiks uz vismaz 24 stundām izmests no sistēmas. Tēma intensīvi tiek apspriesta Redditā, Polygonā un Xbox forumā (sk. avotus).

    “Es uztaisīju video un pateicu nepieklājīgu vārdu,” raksta lietotājs MacedonianWolf. “Kaut arī patiesībā nebiju domājis lamāties; lietoju tikai nickname no vārda Ričards [dick]. Pēc tam man bija liegts kaut ko augšuplādēt.” Tomēr turpināt spēlēt tīklā viņam neliedza.

    Microsoft izteicās konkrēti: “Uzvedības kodeksu un tā izpildi mēs uztversim ļoti nopietni. Mēs vēlamies radīt drošu un tīru izklaides vidi mūsu lietotājiem.” Š obrīd vēl nav paziņots, kas nodarbojas ar augšuplāžu uzraudzību un moderāciju.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rUeDMBE7gQ8[/youtube]

    Avoti 1, 2, 3.

    #303971
    Quagmire
    Participant

    huļi?

    #303972
    RicoPico
    Participant

    Tos konsoļu video arī kāds pēc tam skatās? Priekš kam?! o_O Konsolisms, laikam, ir kāda slimība. Pārāk daudz neloģisma un absurda vienā mazā kastītē.

    #303973
    poisins
    Participant

    Es, laikam, esmu stulbs, jo neiebraucu tavā rakstītajā.

    Tu brīnies, vai kāds tos video, kas filmēti uz konsolēm, pēctam arī skatās? Mož pabrīnamies, par to, ka kāds skatās arī PC spēļu video. Zinu vairākus cilvēkus, kas skatās kkāda čaļa veidotus video, kur šis spēlē DayZ.

    Tas, ka cilvēki skatās tādus video, kurus tu neskaties, nenozīmē ka visi pārējie ir slimi, bet tu – normāls!

    Paldies par uzmanību!

    #303974
    RicoPico
    Participant

    Quote:

    “skatās čaļa veidotus video, kur šis spēlē DayZ”.

    Nafigam?! 😀

    Nesaprast man konsoles fenomenu. Agrāk kapāt Mario uz Famikoma bija stilīgi. Ne seivu, ne video, un man arī krāsu teļļukam nebija. Tīrs azarts. 😀

    #303975
    Y
    Participant

    Nafigam Tu te pimpojies (dick) ar savu mario. Ja pēc dendy konsoles neesi neko modernāku spēlējis, tad nebāz to svešā caurumā tik primitīvi.

    Tā, es to pateicu. Izmantoju rupju vārdiņu, lai prezentētu sekojošo scenāriju, un tas nevienam par sliktu nenāk. Kas vecajai content reitingu sistēmai vainas.

    #303976
    RicoPico
    Participant

    Esmu bāzis caurumus degunā ne vienu reizi vien. Nu nepaķer mani mūsdienu konsoles. Pieņemu, ka par gaumi nav ko strīdēties, tā ka lienu alā un nevaukšķu daudz. Lai pavaukšķ zemāk atrodamais video.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=EfWFUl9eFqo[/youtube]

    #303977
    Y
    Participant

    Tikai pigors jau nav par konsolēm, bet spēļu video, ne tā? Arī datoristiem tādi ir un katram ir pamatots iemesls, kāpēc lai tos skatītos. Lietotais atslēgvārds “walkthrough” visu paskaidro.

    #303978
    yix
    Participant

    kāda jēga ja nevar lamāties? Spēlei zūd jēga.

    #303979
    akms47
    Participant

    Vispār jau raksts ir par banu, ko var dabūt par lamāšanos Xbox forumā.

    Video šarēšana te ir pieminēta tikai kā papildus fīče.

    Bet tu jau Rico bez “līšanas pudelē” nevari, ka tik kādu kašķi sameklēt.

    Varbūt labāk paķircini Zolitudes traģedijas vainīgos, varbūt kāds labums būs, varbūt atrausies problēmas.

    #303980
    RicoPico
    Participant

    Paužu sašutumu publiskajā telpā. Tie kas kašķējas, vienkārši pakļaujas provokācijai. Paš vainīg, ka nevar nervus apvaldīt! 😀

    Par Zolitūdi runājot, būtu labāk paklusējis. Ka pats netiec aprakts ar betona slāni. Š ī nav tēma vazāšanai apkārt, tā ka izturies ar cieņu pret notikušo!

    #303981
    jurgenz
    Participant

    Es nez, es skatos gameplay video. Ir divi veidi.

    1. Apskatos, vai vēlos to spēli iegādāties, kāds tad īsti izskatās tas gameplay

    2. Humorvideo, youtubē sekoju šim džekiņam.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hNT3ftchV-Q[/youtube]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā