Audio pastiprinātājs dūc

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Audio pastiprinātājs dūc

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154113
    Wuu
    Participant

    Man ir 1kw monobloks un viņam ir viena nesmuka problēma, kad nekas pie viņa nav pievienots viņš tumbas izdod izteiktu dūkoņu. Piemēram man uz datora atslēdzas audiokarte ik pēc pāris minūtēm, kad nekas neskan un sākas tā dūkoņa. Nav zemējums vai kas?

    #270011
    samurajs
    Participant

    Nuja – fons iet ieejās. Pamēģini apmānīt stiprekli – ieejā (abos kanālos) pieslēdz pa rezistoram 1-10 KOhm starp signāla vadu un korpusu. Tas samazinās ieejas pretestību, un fonam būs mazāk iespēju rasties.

    #270012
    mildaa
    Participant

    Tā varētu būt, ja ieeja paliek “karājoties gaisā”, kad nekas nav pieslēgts ieejai, kurai ir augsta jūtība vai ieejas pretestība. Tik pat labi, tā var būt nepietiekama barošanas filtrācija, pažuvuši elektrolīti u.c. Var arī pamēģināt pārspraust barošanas vadu rozetē, pagriežot to par 180, reizēm šis joks nostrādā…

    #270013
    RicoPico
    Participant

    Man tas fons (dūkoņa) parādās, kad izslēdzu kompi. Tiklīdz šatdauņojās, tā sāk dūkt kā resna kamene. Bet, par laimi, man ir paradums pastūzi slēgt ārā kopā ar PC. Tā ka mani īpaši nekrata tā dūkoņa standbayā. Komplektācija- liels Kenwood daudzkanālu resīveris (100W uz izeju) (iegūts savulaik par litru jāgerīša), un divi Radiotehnikas S70 bumbāstiki (atņemti vectēvam, ieskaidrojot, ka, lai klausītos LR1, pietiek ar parastu radio).

    #270014
    Wuu
    Participant

    Paldies, paskatīsimies brīvdienās.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā