10 mīti par FireFox

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas 10 mīti par FireFox

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #205498
    Wuu
    Participant

    Bet man firefoxā jau no sākuma nav nekādu kaku…

    #205499
    samurajs
    Participant

    Kas kuram kaka… :p

    #205500
    Professor35
    Participant

    linx

    daļa tavu apgalvojumu ir galīgi garām lūk kāpēc

    1)FireFox ir pilnīgi bezmaksas – man un vēl miljoniem citu tas ir juridiski bezmaksas, logotipu var nomainīt tādus šablonus(themes) esmu jau redzējis,

    4)FireFox ir stabils – ir gan piemēram man uz FF ir 20 adoni jeb kā tu saki spraudņi un vienalga viss stabili darbojas arī atverot vienlaicīgi 30 tabus pie kam es uz FF 3.5 esmu uzmontējis arī šo versiju nesaderīgus spraudņus, vienkārši vajag būt taisnām rokām

    5.6. FireFox ir drošs – un ir arī drošs jo drošiba nozīmē ātrumu kādā tiek aizvērti atklātie drošības caurumi un FF drošību uzlabo tikpat ātri kā citām populārām programām. Visiem brauzeriem ir caurumi, bet jo brauzeris populārāks jo vairāk gribētāju tos atrast un kuri tos arī atrod, Operā tos vienkārši mazāk meklē. Runājot par minētajām kļūdām spraudnis NoScript aizsargā no tiem kas gribētu šo kļūdu izmantot un vienkārši var neapmeklēt aizdomīgus saitus priekš tā ir citi spraudņi.

    #205501
    izredzētais
    Participant

    professor35, man uz dažādiem datoriem FF mēdz nokārties ik pa laikam.. reizēm pat visai regulāri 🙂 jāsaka, ka pat IE mēdz būt stabilāks..

    arī chrome bieži mēdza krašot.. pat nepamanīju kā atteicos no chrome, pārejot uz w7 to pat neuzinstalēju. agrāk chrome slavināju bez apstājas 😀 ātrs jau viņ š bij, bet ad-block tomēr ir pārāk liels stimuls izvēlēties FF..

    pēc visai ilga pārtraukuma būs velreiz jānotestē opera…. 🙂

    #205502
    Professor35
    Participant

    izredzētais

    man viss otrādi agrāk izmantoju Makston kas darbojas ar internet eksplorer dzinēju tas regulāri kārās kaut arī tam kā FF bija vairāki forši adoni(plagini) un iespējas kuru dēļ to izmantoju bet tagad izmantoju FF 3.5 portable ru viss normāli strādā.

    Jā iesaku pameiģināt Opera_AC_3.6_SFX viss krutākā Opera kuru esmu redzējis ar daudzām tēmām, java skriptiem, plaginiem stabila ja vajag arī portatīva sakotnēji gan uzinstalējas krieviski bet viegli var pārslēgt uz angļu valodu, ja gribi vari nokačāt no mana servera šeit https://159.148.226.201/Opera_AC_3.6_SFX.exe

    #205503
    brainwash
    Participant

    imho FF ar katru versiju paliek arvien lēnāks un lēnāks. Kaitina tas, ka FF bieži nofrīzo pie adreses pirmo burtu ierakstīšanas kā arī pie dažu lapu atvēršanas (nē, tā nav dzelžu vaina). FF bija ideāls pārlūks savās pirmajās versijās – viegls un vienkāršs. Jāsāk apsvērt cita pārlūka lietošana.

    #205504
    iKey
    Participant

    es esmu Opera lietotājs ar stāžu, un praktiski visi pārlūki patērē RAM atkarīgi no lapas uzbūves un oranžais porāls ir viens no smagāajiem eksemplāriem

    profesor, bet tu nedrīksti lietot logotipu savos projektos, ja vien tas projekts nav saistīts ar firefox

    #205505
    Professor35
    Participant

    ak Dievs

    #205506
    pika4u
    Participant

    vispār jau FF man patīk tādēļ, ka tā ir daudz ērtāka par pārējiem. šķiet viss ir savās vietās un ātri atrodams, pat ja nezini ko īsti meklē 😀 sēžu uz tā ZZ neta bet atmetu operai ar roku, jo nezināma iemesla dēļ katrreiz izejot notīriijās visa kešatmiņa, tākā no tā turbo režima man labums=nulli. iespējams tas ir wecā w7 builda dēl

    #205507
    ob1
    Participant

    brainwash wrote:

    imho FF ar katru versiju paliek arvien lēnāks un lēnāks. Kaitina tas, ka FF bieži nofrīzo pie adreses pirmo burtu ierakstīšanas kā arī pie dažu lapu atvēršanas (nē, tā nav dzelžu vaina). FF bija ideāls pārlūks savās pirmajās versijās – viegls un vienkāršs. Jāsāk apsvērt cita pārlūka lietošana.

    Lēnāks paliek nevis FF (patiesībā tas paliek ātrāks), bet tavs windows.

    #205508
    _Mo3_
    Participant

    kā gan negribētos atdzīt, taču arī esmu vīlies FF 3.5 versijā, jo tiešām tā krašojās, ne pa jokam, man tev vienā lapā ir tāda ta ka datu bāze ar tabulām utt, tad nu ar 3.0.12 viss bumbās, savukārt uzliekot 3.5.0 vai kaut jau 3.5.1, man tā lapa momentāli uzkarās jau pie daļējas tās ielādes uz kādām sekundēm 10-15 un tad atkal viss okej, taču kā tu pievieno kādu ierakstu un uzspied “OK”, tad lapa atkal nokrašojās pie ielādes. Karoč nācās vien pāriet atpakaļ uz 3.0.12, jo vnk nebija iespējams strādāt 🙁 kā arī to solīto ātrdarbības uzlabojumu neesmu pamanījis 🙁

    #205509
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    Wuu: štrunts par to unite, bet Opera 10 ir kļuvusi jēdzīgi sakonfigurējama, startējas stipri ātrāk par jaunajiem FF, un man patīk tā Turbo fīča. Ja kāds taisās lietot priekšapmaksas mobilo internetu, kur jāmaksā par katru MB kā Z.Zivtiņai – tas sapratīs Turbo vērtību.

    Es nav Operas fans ar stāžu, sēžu uz FF3.5, bet pēdējā laikā lietoju Operu aizvien biežāk.

    Viņi, LŠªDZU DIEVS, noņemtu To viņu uver kruto dizainu un es lietošu kā sekondāro pārlūku… 🙂

    #205510
    rajah
    Participant

    daGrevis wrote:

    Viņi, LŠªDZU DIEVS, noņemtu To viņu uver kruto dizainu un es lietošu kā sekondāro pārlūku… 🙂


    https://my.opera.com/community/customize/skins/

    Bļ.. ja tu no šīs apdaru kaudzes vēl nevari izvēlēties sev piemērotu, tad es nezinu kas tu par …. esi.

    Pogas visas ir pārvietojamas, rīku joslas pārvietojamas, atslēdzamas.

    #205511
    brainwash
    Participant

    ob1 wrote:

    brainwash wrote:

    imho FF ar katru versiju paliek arvien lēnāks un lēnāks. Kaitina tas, ka FF bieži nofrīzo pie adreses pirmo burtu ierakstīšanas kā arī pie dažu lapu atvēršanas (nē, tā nav dzelžu vaina). FF bija ideāls pārlūks savās pirmajās versijās – viegls un vienkāršs. Jāsāk apsvērt cita pārlūka lietošana.

    Lēnāks paliek nevis FF (patiesībā tas paliek ātrāks), bet tavs windows.

    Ooo, visuvarenais datorspeciālists ierunājās, nu nevajag dzīt muļķības, nevajag.

    #205512
    Professor35
    Participant

    ja kādu neapmierina FF ātrums uzlieciet tam vis augstāko priortāti kā procesam es to daru ar programmu AnVir tas mazliet palīdz

    #205513
    iKey
    Participant

    profesor, un pēc tam ir jābrīnas kādēļ winda bremzē, jo lielaka prioritāte ir uzlikta web pārlūkam, un svarīgiem sistēmas procesiem nekā nepaliek

    #205514
    Professor35
    Participant

    ZuliXP

    nē man nekas nebremzē resursu pietiek

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā