Adblock Plus saraksts Latvijas lapām

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Adblock Plus saraksts Latvijas lapām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153647
    anonymous74100
    Participant

    Es esmu izveidojis Adblock Plus sarakstu Latvijas lapām.

    Lai uzlabotu sarakstu man ir vajadzīgi cilvēki, kas to lieto.

    Sarakstam var pieteikties uzklikšķinot “Pierakstīties / Subscribe” manā blogā vai no “Adblock Plus Preferences”, Filters -> “Add filter subscription”

    Ceru uz Jūsu atsaucību.

    #264842
    samurajs
    Participant

    EasyList kopā ar Dr.Evil spamfiltru + dažiem personīgiem filtriem iekš Element Hiding Helper par 99% atbrīvo mani no visa vietējā un globālā spama 🙂

    Nu tad patestēsim šito…

    #264843
    anonymous74100
    Participant

    Ja Tev ir ieteikumi, kādus filtrus pievienot, lūdzu pasaki.

    #264844
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Netaisos nekur reģistrēties. Pietiks ar Fanboy un Easy

    #264845
    anonymous74100
    Participant

    AndrisnoLiepajas wrote:

    Netaisos nekur reģistrēties. Pietiks ar Fanboy un Easy


    Nekur nav jāreģistrējas. Vienārši ABP izmanto īpašus linkus, lai pievienotu sarakstu. Š eit tādus nevar ielikt, tapēc es ieliktu linku uz savu blogu.

    #264846
    Nettwerk
    Participant

    Izmeegjinaasim, bet esmu izveidojis arii nelielu sarakstu, kur tiek blokjeetas reklaamas, manis apmekleetaakos portaalos.

    #264847
    shady
    Participant

    Īstenībā mekad neesmu sapratis, kādēļ reklāma ir tik nosodoša? Ja nebūtu reklāmas, mēs neko jaunu neuzzinātu 🙂 Man reklāma nekad nav traucējusi!

    Piemēram, filmas. Ieraugu reklāmu par filmu netā vai pa TV – es par to painteresējos, ja man tā šķita interesanta. Speciāli tak neeju kino lapās! Nav reklāma, nav info!

    Ja reklāmu uztver kā papildus informāciju, kuru tu pats atsijā, tad to var izmantot savā labā. Pārējie bloķētāji utml var dzīvot tumsā.

    #264848
    anonymous74100
    Participant

    @shady

    Reklāma ir komerciālisma propaganda. Visādi mārketinga salašņas ar reklāmām mēģina tev ieskaidrot kas tev jāpērk un kā jātērē nauda, cenšoties iesmērēt kārtējo mēslu.

    Ja kas manā sarakstā ir arī filtri priekš izsekošanas skriptiem, tā kā tas der netiktai reklāmu bloķēšanai.

    #264849
    shady
    Participant

    anonymous74100 – Ja cilvēks nespēj domāt un izvērtēt, ko viņam vajag un ko nevajag, tad tik tiešām vajag izvairīties no reklāmas.

    Bet ir neskaitāmu nozaru preces/pakalpojumu, kuras tev var noderēt, bet tu visam izsekot manuāli līdzi nespēsi, tas tev prasīs daudz vairāk laika nekā ikdienas reklāmas deva. Un lielu dalu sev vajadzīgo noteikti palaidīsi garām.

    Protams, ja cilvēks neko negrib, nekas neinteresē vai dzīvo ļoti šaurā lokā, tad varbūt…

    Bet fakts kā tāds, ka reklāma (tieša vai netieša) ir informācijas avots, kas pavēsta par ko jaunu pakalpojumos, precēs utt.

    Protams, reklāma var būt neuzkrītoša, uzbāzīga un pat amorāla – dažādi mārketinga paņēmieni. Bet informācija nekad nevar būt 100% noderīga tieši tev, tāpat kā ziņas – vienam ziņa “X” ir kaut kas super, otrs pat nelasa tādu sviestu.

    #264850
    nevertell
    Participant

    Man riebjas, ka man visu laiku skrollojot lec līdzi kāds reklāmas rullis, vai, kā es ieeju lapā, man pa visu lapu rāda pretīgu ģīmi ar “Pērc Š O!” uzrakstu.

    Un tad, ja tu ej uz filmu, pēc tam, kad tu esi noskatījies reklāmu, tu tiešām zini, ka tā ir tava brīvā izvēle ? Es par filmām, kuras gribēšu redzēt, noskaidroju ilgi pirms tās ir gatavas.

    #264851
    anonymous74100
    Participant

    @shady

    Manuprāt reklāmas nav īpaši derīgas, kā informācijas avots. Pārsvarā tajās ir tikai minimāla, virspusēja informācija. Lai iegūtu ko konkrētu ir vai nu uz reklāmas jāklikšķina vai jāmeklē informācija pašam.

    Beztam, man nepatīk doma, ka lapas īpašnieks pelna naudu no mana apmeklējuma. Ja es kādreiz ieraugu reklāmā ko tādu, kas mani interesē, es nekad neklikšķinu, bet gan sameklēju to googlē.

    #264852
    Ralfie
    Participant

    Ahā! Shady! 😀 tagad saprotu kapēc Tu tā mīli “preses relīzes” 😀 hehe

    #264853
    shady
    Participant

    nevertell – Ja es neesmu kinomāns, tad man nav laika tērēt laiku un lasīt regulāri kaut kādus specializētos kino avotus. Bet ieraugot kādu labu reklāmu man rezultātā laiku prasa mazāk uzsit googlē atsauksmes un paskatīt kādus movie treilerus.


    anonymous74100 wrote:

    Beztam, man nepatīk doma, ka lapas īpašnieks pelna naudu no mana apmeklējuma. Ja es kādreiz ieraugu reklāmā ko tādu, kas mani interesē, es nekad neklikšķinu, bet gan sameklēju to googlē.

    Jā, arī portālā Notepad.lv ir reklāmas. Mēs tērējam savu laiku, darbu un pat naudu, lai portālā būtu ko lasīt un apmeklētājiem piedāvātu aizvien dažādākus, interesantākus rakstus, apskatus. Kādi gan mēs esam maitas, ka gribam saņemt savu algu…fui.

    Pieaudz puisīt, neviens projekts, neviena redakcija, neviena avīze, firma utt nepastāvēs, ja tai nebūs peļņa!


    Jā, Ralfie, arī PR ir informācija. Ja tev kāds produkts škiet saistošs, tu par to pameklēsi atsauksmes, papildus specifikāciju. Bet bez PR tu visticamāk nezināsi, ka tāds eksistē, ja neviens medijs pasaulē nebūs publicējis PR. Izņēmums ir testi, bet cik ir testi un cik PR? Nevienmēr var notestēt visu, kaut vai dēl kvantitātes. Un, ja visi domās tā kā anonymous74100, tad nebūs ari kas testē, kur nu vēl nolīgt papildus darbiniekus.

    #264854
    anonymous74100
    Participant

    shady wrote:

    Jā, arī portālā Notepad.lv ir reklāmas


    Es zinu.

    Code:

    ||smartad.lv^
    ||affiliate.dateks.lv^
    ||notepad.lv/partneri/*
    notepad.lv###ja-sh

    shady wrote:

    neviens projekts, neviena redakcija, neviena avīze, firma utt nepastāvēs, ja tai nebūs peļņa!


    Redakcijas, avīzes un firmas ir komerciālas iestādes. Neredzu iemeslu kāpēc interneta portāliem būtu jābūt komerciāliem.

    #264855
    shady
    Participant

    anonymous74100 wrote:

    Redakcijas, avīzes un firmas ir komerciālas iestādes. Neredzu iemeslu kāpēc interneta portāliem būtu jābūt komerciāliem.

    Kas tev liek domāt, ka mēs neesam jeb šis projekts nepieder komerciestādei?

    #264856
    anonymous74100
    Participant

    @shady

    Komerciestādēm parasti ir biznesa plāns. Pasūtījumu rakstu veidošana un pelnīšana no reklāmām tādā parasti neietilpst.

    #264857
    shady
    Participant

    Piemēram, portāls Delfi, – tas ir interneta portāls! Un tici man, tajā strādā pietiekoši daudz cilvēku, kuri saņem sev algas.

    Tas, ka portāls Notepad.lv neizdot drukātu laikrakstu, nenozīmē to, ka to var salīdzināt ar kaut kadu blogu.

    Atļaušos gan neturpināt sīkāk izklāstīt informāciju par portālu,kur nu vēl par biznesa plāniem, bet reklāma medijiem ir viens no galvenajiem ienākumiem, ja runājam tikai par interneta portālu.

    #264858
    Kon
    Participant

    a Es vnk Esmu cilvēks, kuru reklāma neuzrunā. Bloķēju flešku, jo bremzē pārlūku, a tā vienalga, filtru uzliku, bet jūtos tāpat kā pirms tam 😛

    , bet autoram cepums par darbu anyway

    #264859
    anonymous74100
    Participant

    @shady

    Es saprotu, ka daudzi portāli ir komerciāli un pelna naudu, un tur strādā cilvēki. Es vienkārši uzskatu ka tā nevajadzētu būt. Pēc manām domām portāliem būtu jābūt nekomerciāliem, to tos būtu jāveido brīvprātīgajiem nevis algotiem darbiniekiem.

    Ir diezgan redzami, ka mūsu viedokļi atšķiras un tiešām negribu vairs strīdēties.

    Es novērtētu jebkuru palīdzību mana saraksta uzlabošanā.

    #264860
    daGrevis
    Participant

    Pierakstīšos… )

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā