Amsterdamas lidosta uzsāk ķermeņa skanēšanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Amsterdamas lidosta uzsāk ķermeņa skanēšanu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145745
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://images.dailytech.com/frontpage/fp__see_through_security_f.jpg[/imgl] Amsterdamas lidosta Schiphol ir pirmā lidosta, kas uzsāk jaunu drošības pasākumu. Tas ir ķermeņa skenēšana. Š ī drošības sistēma palīdz aplūkot ceļotāja ķermeņa formu zem viņu drēbēm. Sistēma ir izveidota, lai atklātu nemetāla ieročus un sprāgstvielas, kas var tikt paslēptas zem drēbēm.

    Skaneris izmanto sevišķi augstas frekvences radioviļņu impulsus, lai atklātu ceļotāja kontūras (radara princips). Saskaņā ar lidostas dienesta teikto, cilvēki ieiet telefona būdiņai līdzīgā ierīcē un ar izstieptām rokām uz augšu. Tad tiek veikta skenēšana no galvas līdz kājām.

    Nav zināms, kad tas tiks ieviests citās lidostās, bet daudzi cilvēki uzskata to par ielaušanos savā privātajā telpā.

    Te redzama pati ierīce.

    [img]https://images.dailytech.com/nimage/4749_security%20scan.JPG[/img]

    #167841
    usins
    Participant

    Man likties, ka ðeit drîz sâksies skandâli… sievietçm diez vai patiks, ka visiem apsargiem bûs iespçja ieèekot viòu apaïumus.. :rofl:

    #167842
    nitro
    Participant

    usins wrote:

    Man likties, ka ðeit drîz sâksies skandâli… sievietçm diez vai patiks, ka visiem apsargiem bûs iespçja ieèekot viòu apaïumus.. :rofl:

    Nu viirieshiem jau arii nepatiik ja vinju mantiibu aiztiek..

    #167843
    usins
    Participant

    arii fakts, bet tomeer… sievietes aatraak saax bljaut… viirieshi biku pacietiigaaki

    #167844
    samurajs
    Participant

    Jamie sola, ka, ja nekas netiks atrasts – ierakstus nesaglabâs! Cilvçktiesîbas viena lieta, bet ar terorismu joki mazi. Tomçr patîkamâk, ja tevi noskenç nekâ izkrata no galvas lîdz kâjâm…

    #167845
    deivs001
    Participant

    Es jau ar labâk izietu caur tadu skeneri nekâ mocîties izòemt visas metâla monçtas no kabatâm. Pats aiz aizmârðîbas esmu 3x pçc kârtas metâla detektoram gâjis cauri un ar zeíçm lidostas grîdu slaucîjis.

    #167846
    Tvinky
    Participant

    A cik kaitîga ðî skançðana ir uz cilvçka veselîbu?

    #167847
    samurajs
    Participant

    Tvinky wrote:

    A cik kaitîga ðî skançðana ir uz cilvçka veselîbu?


    Apmçram tikpat cik mobilâ telefona lietoðana.

    #167848
    usins
    Participant

    Znachit ietekmçs tîri tâ neko.. jo ðis jau lîdzîgs X stariem, ar kuriem drîkst 1 reizi gada apstaroties un vsjo! bet tâ kâ ðie tik nedaudz cauri audumam iet.. tâ lai miesas var redzçt… nekas bûtisks nebûs, varbût mati sâks krist ârâ (pirmâ apstaroðanâs pazîme), tad parâdîsies âdas slimîbas un tad jau iekðçjiem orgâniem traucçjumi :suck: :suck: :ooo:

    #167849
    Tvinky
    Participant

    Nebraukâju ar lidmaðinu un nebraukâðu tad 😀

    #167850
    Enrike
    Participant

    pupu mizas…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā