ATI videokartes draiveri – Xpress 1250

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio ATI videokartes draiveri – Xpress 1250

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146532
    rajah
    Participant

    Paziņa atbraucis no jūras un Korejā nopircis uber krutu aparātu Samsung Sens G25

    Iepriekš bija Vista, paziņa viņam bija uzlicis XP, bet nebija korekti noņemta Vista nost.

    https://www.3dnews.ru/news/samsung_g25_19_desknout_za_26_tis_rublei/

    Quote:

    CPU Type – Mobile Dualcore Intel Core Duo T2450, 2000 Mhz (15×133)

    Motherboard name – Samsung G15/16

    Motherboard Chipset ATI Radeon Xpress 1100/1250

    Video Adapter – ATI RS600M

    3D accelerator – ATI RS600M

    Nekādi nevaru atrast draiverus videokartei. Vilku jaunākos draiverus Catalyst 8.1 – izmet paziņojumu ka nav tādai aparatūrai draiveru, lai gan šo aprakstā Xpress 1250 ir minēts.

    Tā kā iepriekšējam XP ir derīgi draiveri uzlikti, tad draiveriem ir jābūt – jautājums tikai, kāpēc šie jaunākie NEDER.

    Neesmu nakti gulējis, meklējot draiverus, pieļauju ka kaut ko neesmi ņēmis vērā.

    #175526
    Foxsk8
    Participant

    Man tieši tāda pati video karte. Š…emu no ražotāja lapas un viss ir bijis ok.

    Parasti ņemu šo priekš XP.

    https://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/integrated-xp

    #175527
    rajah
    Participant

    Tur jau tas joks ka neder – izmocījos jau ar vecākām versijām un vienalga neņem – pasaka ka [img]https://img207.imageshack.us/img207/6659/clipboard01vq5.jpg[/img]un ar to viss beidzās.

    Kādu Tu paku liec – lielo vai tās pa daļām? Ja pa daļām, tad kādā secībā?

    #175528
    Foxsk8
    Participant

    Bez video draivera nav dzīves. Varbūt uzliec visu sistēmu pa jaunu. Uzmet formatu un skaties, kas notiek pēc tam. Varbūt tas pirmais, kas ņema to vistu nost, kaut ko netā izdarījis. Bet šaubos vai. Ar roku tu provēji tos draiverus uzlikt? ķipa ar tiem draiveru install failiem. Varbūt, ka tā sanāk.

    #175529
    rajah
    Participant

    Ar roku arī provēju norādīt – nesanāk, pasaka to pašu, ka neder. Galvenais interesanti, ka aprakstā tur pat tai lapā ir pieminēts 1250, a inf failā tāda vispār nemaz nav!!!!!!

    no vistas vairs nav nekā palicies.

    tur bija sačakarētas sadaļas ietajam, ar to viss daudz maz ok

    galvenais ka iepriekšējais džeks ir visu uzlicis uz XP, jo ar Norton Ghost man ir vēl vecā sistēma saglabāta.

    varu jau to atlikt atpakaļ, bet tur īpašniekam var būt problēmas, jo pēc to sadaļu kārtošanas notikās kaut kāds čakars un xp palikās tāds bremzīgs. iepriekšējais licējs nebija visu tur sakārtojis – xp uzlicis uz d diska un daži faili kopējušies bija uz c diska – vopšem bardačoks.

    #175530
    Foxsk8
    Participant

    Izklausās bēdīgi. Vajadzētu mēģināt jaunu install veidot. Nezinu, ja tev kas uz XP bremzē tad iesaku lietot šo te:

    https://notepad.lv/RegTweaks.reg

    Š eit vari nedaudz vienu vecu tēmu palasīt par viņu. Parasti es šādu visiem lieku, un visi ir apmierināti ar ātrdarbību, kā arī gļuki vispār nav novēroti. Pats jau lietoju vairāk nekā gadu šādu salikumu. Lielais XP, plus regtweak.

    Tēma par regtweak.reg:

    Bieži ir dzirdētas tādas runas:

    Kā lai paātrina Windows?

    Gribu, lai dators strādā ātrāk!

    Draugs teica, ka kaut kas ar reģistriem jādara, jāmaina vērtības, bet kā?

    Viss ir pavisam vienkārši. Izmantojot, jau gatavu RegTweak reģistra failu, mēs varam paātrināt Windows XP.

    Ieguvumi

    1. Start izvēlne kļūst ātrāka

    2. Tiek atslēgti visi vizuālie efekti, kas tikai lieki noslogo Jūsu XP

    3. Pie My computer izveidojās ērts saraksts ar daudzām iespējām.

    4. Viss Windows burtiski sāk lidināties.

    Mīnusi

    1. Iespējams, jums nepatiks skats, kā viss tiks samainīts, bet to droši varat dabot atpakaļ.

    Ieteikumi

    Ja neesi droš par šādu regtweak izmantošanu, tad nelādē to un nemēģini neko darīt.

    Notepad.lv neuzņemas nekādu atbildību par jebkāda veida bojājumiem un sekām. Lieto pats uz savu atbildību.

    Links: https://notepad.lv/viewtopic.php?t=140&highlight=regtweak

    #175531
    rajah
    Participant

    izrādās ka tos draiverus viņam ir likuši Korejā, nevis tas kas licis to XP

    korejiešu lapa ir https://zaigen.co.kr a tur ne vella nav angliski vai kādā citā valodā, tikai korejiski. pat ftp serveri nevaru atrast.

    #175532
    Foxsk8
    Participant

    Nāksies vien likt pašam savu LV sistēmu. Ko var zināt ko tie **** šķībacainie tur būs salikuši 😀

    #175533
    rajah
    Participant

    da XP jau angliski bija, man jau tie videokartes draiveri vien pietrūkst, un vēl kaut kādas 3 jautājumzīmes device menedžerī rādās, bet ar tām jau bija ejošs.

    #175534
    Foxsk8
    Participant

    rajah wrote:

    da XP jau angliski bija, man jau tie videokartes draiveri vien pietrūkst, un vēl kaut kādas 3 jautājumzīmes device menedžerī rādās, bet ar tām jau bija ejošs.

    Nejiet jau runa pa latviešu valodu uz XP. Varbūt stulbums, bet kas notiktu, ja tu jau uzmestus draiverus paņemtu no kādas līdzīgas sistēmas, un mēģinātu viņus iebarot. Nē, šis stulbs variants vispār.

    #175535
    rajah
    Participant

    nav jau man līdzīgas sistēmas blakus

    #175536
    rajah
    Participant

    Nu bljin – ībļu bars ! Jau no seniem laikiem pretīgums pret Samsung firmu. Vēl kārtējo reizi pierādījās firmas debilums. Neiespējami normāli bez dzemdību sāpēm visu uzstellēt kā pienākas.

    Iznākums bija šāds – https://www.driverheaven.net/modtool

    Ar šo izlabojās ATI oriģinālie draiveri un uzlikās.

    #175537
    samurajs
    Participant

    Nez kur džekam ienāca prātā pirkt šitādas firmas laptopu? Nav jau televizors! Būsim turpmāk zināt, ka viņu PC nekam neder!

    Fox: ko tu bāzies ar savu regtweak virsū, kad cilvēkam vajag draiveri?

    #175538
    Foxsk8
    Participant

    samurajs wrote:

    Nez kur džekam ienāca prātā pirkt šitādas firmas laptopu? Nav jau televizors! Būsim turpmāk zināt, ka viņu PC nekam neder!

    Fox: ko tu bāzies ar savu regtweak virsū, kad cilvēkam vajag draiveri?

    Viņš jau teica, ka sistēma ir bremzīga. Samuraj, nu pameiģināji viņu uz savu Testa XP kā man soliji?

    #175539
    rajah
    Participant

    bremzīga palikās tad, kad es mēģināju sakārtot tās cietā diska sadaļas. – vienā sadaļā bija palikusi čupa ar Vistas failiem – tos dzēsu nost – Partition Magic bļaustījās ka ir problēmas ar failu tabulām visam cietajām diskam. izlīdzēja šoreiz Acronis. nodzēsu šoreiz nost to sadaļu vispār ar tiem Vistas failiem,

    čalis vispār pats bija drusku podus uztaisījis – nodzēsis ntldr, un pārējos failiņus, ko drošāk labāk atstāt.

    starp citu, iepriekšējais xp licējs bija kaut kā dīvaini sadalījis cieto, tā ka xp uzlikās uz D sadaļas un ntld ielikās C daļā. īsāk sakot viens riktīgs mišungs cietajā.

    tāpēc izlēmu c daļu ar vecajiem vistas failiem nahrenizēt un pielīmēt pie 3.sadaļas, ntldr ielikt īstajā vietā, izlabojot boot.ini lai laižās no īstās sadaļas.

    viss jau bija ok, tikai man par brīnumu Acronis to izdarīja ļoti ātru (PM jau parasti tādas ļoti ilgi dara, tādā ziņā tam es vairāk uzticos, jo negadās tādas problēmas), tas man lika domāt, ka būs podi, kas arī bija. – kompis sāka ļoti bremzēties pie ielādēšanas un “beidzēšanās”. vairs neredzēja flašdisku, pazuda noformējums – parastais zilais skins un vēl dažādas lietas – IMHO, kaut kas vēl ir sēdējis tai Vistas sadaļā.

    #175540
    Foxsk8
    Participant

    Vo to es atdzīstu par pilnīgu mākslu atdzīvināt mirušos. Daudzi vispār uz reiz liek format un daudz nedomā. Uzliek visu svaigu un atdot kasti. protams, ja nav pieminēts backup, utt…

    Vidēji manas liktās sistēmas visdažādāko PC prasmju lietotājiem iet aptuveni gadu bez aizķeršanās. Kā citiem ar OS likšanas statistiku?

    #175541
    msh
    Participant

    Samsungs šitādam brīnumam draiverus nepiedāvā? Parasti tak brīnumu ražotāji piedāvā draiverus priekš saviem brīnumiem…

    #175542
    rajah
    Participant

    vot tur jau tas joks ka nekā nav atrodams

    http://www.samsungpc.com vispār nav ne miņas no G sērijas portabļiem

    a tai korejiešu lapā man nav sajēgas kur ir download vietas, viss ar flaši uztaisīts un saites nerādās īsti.

    #175543
    tastins
    Participant

    rajah wrote:

    Tur jau tas joks ka neder – izmocījos jau ar vecākām versijām un vienalga neņ em – pasaka ka [img]https://img207.imageshack.us/img207/6659/clipboard01vq5.jpg[/img]un ar to viss beidzās.

    Kādu Tu paku liec – lielo vai tās pa daļām? Ja pa daļām, tad kādā secībā?


    vai tev arī devaicemenegerī rāda ka nav atrasta videokartes draiveris? drošvien ka tā nav pareizi, bet kad man izmeta to logu un nevarēju atrast draiveru, es tā arī atstāju! nez… man viss gāja t.i. spēles un izšīrtspēja arī bij uz pašu jaudīgāko…devaicemeng ar netaurē… vai kas ir jādara ja viss notiek? vai arī tas nebūs uz ilgu laiku?

    #175544
    samurajs
    Participant

    tastins: Ja tev rāda, ka nav videokartes draivera, tas visdrīzāk nozīmē, ka tu lieto generic Windows iebūvēto videodraiveri… nu paskaties tak, kāda gada viņš ir?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā