Cienījamie Notepad.lv lietotāji!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Cienījamie Notepad.lv lietotāji!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #175044
    Foxsk8
    Participant

    Visas nepilnības centīšos izlabot. Š ājā versijā vairāk esmu izgājis uz dizainu, nevis uz ērtumu. Tā tas nebija domāts, bet beigās tā sanāca. Tākā koders esmu tikai viens, dažreiz vēl te kāds palīdz, nevaru visu sakodēt, kā ir iecerēts. V1, jau bija morāliski novecojis, tāpēc nācās ko jaunu veidot.

    Par to ātro atbildēšanas fīču, to varētu pievienot.

    Par to, ka komentu skaita krāsa mainās: Itkā jau būtu labi, bet vēl neesmu atkodis, kā to izdarīt. Un arī, kāpēc mums jālīdzinās datuvei?

    Izņemsim to bloku laukā, kur atrodās raksti, kas iet randomā.

    P.S. Iekš V3, būs izlabotas visas nepilnības, jo būs vairāk nekā gada laika versiju izveidot, uzlabot, attīstīt.

    #175045
    Mad182
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Par to, ka komentu skaita krāsa mainās: Itkā jau būtu labi, bet vēl neesmu atkodis, kā to izdarīt. Un arī, kāpēc mums jālīdzinās datuvei?


    1) Tā ir ērtāk

    2) Datuve nav vienīgā vieta, kur tas darbojas.

    Un realizet to var visai vienkārši (tas viewtopic?p=*****#***** taču nāko no komentāra nevis raksta id, vai ne?) – uzliec atsevišķu linku uz cipara ar savu klasi, un a parastajam krāsu sarkanu, bet a:visited melnu. Volā!

    Man tas strādā labi.

    Protams, var taisīt advancētāk, phpbb jau laikam kaut kā glabā infu, ko lietotājs ir lasījis. Nevajadzētu būt sareģīti to dabūt, bet par to tik smalki nezinu.

    #175046
    Foxsk8
    Participant

    Jā, pat nebiju iedomājies. Sākumā, tas derēs. Vienīgā problēma ir tāda, ka vajadzētu advancētāku. Kad kaut kas jauns, lai tā krāsa nomainās pati. Standartā visi ir melni, ja kāds jauns ziņojums, tad sarkana.

    Varbūt varētu izmantot to fīču,, kas rāda neatbildētos ziņojumus. Ja visi ziņojumi ir izlasīti, tad lauks ir tukš, ja ziņojums nav izlasīts, tad blokā ir tēmu saraksts. Nezinu, cik tas būtu ērti un funkcionāli, vajadzēs veikt nelielu testu.

    #175047
    Foxsk8
    Participant

    Uzliku vēl vienu bloku zem Online lietotāji. Tagad varēsim tur skatīties, ir kaut kas neizlasīts vai nav. Iespēja arī visu forumu padarīt kā izlasītu.

    #175048
    NickKarlis
    Participant

    Kopumā viss ir labi, vīlies nēsmu

    #175049
    Jonis
    Participant

    Izskats jau ir labāks, bet tā vēl te daudz ko vaidzētu pielabot. :win: teiktu, līdzīgāk datuvei, jo tur tas viss ir tiešām ērti.

    #175050
    Foxsk8
    Participant

    Iemetīšu kaut kad V3 ekrānšāviņus tiem, kas grib notepadu par datuvi pārvērst 😀

    Daudzi man teica, lai V3, lieku kā V2 😀

    #175051
    shady
    Participant

    Vispirms izlabo v2 bugus un sataisi to līdz ērtai lietošanai, tad domā par v3!

    #175052
    Foxsk8
    Participant

    Tā jau es arī daru. Ja vari, nāc pakodē manā vietā.

    #175053
    DMG
    Participant

    Nu es nez! Man jau šķiet ka tā vieta kur “Nelasīti ziņojumi

    Atzīmēt kā izlasītus” ir vienkārš lieka! Garāku nevarēji uztaisīt? 😀 Tā rinda tagad ir nežēlīgi gara takš!

    #175054
    osh
    Participant

    Jaunus smailijus vajag. Neba nu es tos baigi daudz lietoju, bet uz šiem pat nepatīkami skatīties, kad citi lieto.

    #175055
    Foxsk8
    Participant

    DMG wrote:

    Nu es nez! Man jau šķiet ka tā vieta kur “Nelasīti ziņojumi

    Atzīmēt kā izlasītus” ir vienkārš lieka! Garāku nevarēji uztaisīt? 😀 Tā rinda tagad ir nežēlīgi gara takš!

    Citi saka, ka tādu vajag. Lai zinātu, kas ir nelasīts. Tas jau no tevis paša ir atkarīgs, cik tā rinda būs gara. Negribi lasīt, uzpied Atzīmēt kā izlasītus. Piem tagad pats tikai to lietoju.

    Kā citi vērtē to bloku par nelasītiem ziņojumiem?

    #175056
    Foxsk8
    Participant

    osh wrote:

    Jaunus smailijus vajag. Neba nu es tos baigi daudz lietoju, bet uz šiem pat nepatīkami skatīties, kad citi lieto.

    Smaidiņi būs. Par to neuztraucies.

    #175057
    drunk_lizard
    Participant

    osh wrote:

    Jaunus smailijus vajag.


    tin uz siirupu!

    #175058
    Foxsk8
    Participant

    Itkā uz FF neko nenorauj. Tikai tas varētu būt uz IE un Operu. Labi, būs jāpaskatās. Labāk jau būtu css failu pielāgot, nekā fontu mainīt. Jo man visur sadaļu virsrakstos vienāds definējums. Varbūt, ja pa pāris PX samazinātu, nebūtu nekādas vainas.

    #175059
    deivs001
    Participant

    Man patīk bloks par nelasītajiem ziņojumiem! 🙂

    #175060
    osh
    Participant

    Nav vairs Sīrupā ko darīt. Tur forums jau sen kā aizklapēts.

    #175061
    Foxsk8
    Participant

    Bugu labojumi:

    1. Salabota kontaktu lapa

    2. Ieviesti vairāki jauni smailiņi

    3. Salabota lielu bilžu samazināšana

    4. Nedaudz uzlabots lapas ielādes ātrums

    Labojumi turpinās.

    #175062
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    osh wrote:

    Jaunus smailijus vajag.


    tin uz siirupu!

    Tas bija asprātīgi 😀 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā