COD:MW2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150118
    _Mo3_
    Participant

    heh, tad nu pašam vien vajag ar šajā gadījumā rakstīt topiku, jo tiešām nesaprotu kur vaina. Tad nu tā, aizvakar nokačāju jauno Call of Duty: Modern Warfare 2, pirkt gan negribēju stīmā, jo multiplējers man nav vajadzīgs, bet vnk par single player maksāt negribās. Tad problēma sekojoša, it kā no sākuma novilku versiju, kur multiplējers vispār ir izgriezt un ir tikai SP variants. It kā uzinstelējās, viss okej, tad startējos arī viss labi, uzliku opcijas augstākas, tipa izšķirtspēju 1280 x 1024, ēnas utt. Tad eju kampaņā, viss labi, nelago nekas, izeju treiningu un bamš vnk kompis it kā uzkarās uz sekundēm trīs, tad ekrāns it kā stendbajā ieslēdzās, bet fonā atkal viss darbojās, spiežu pogas uz klaviatūras un peles, dzirdu, kā šauju, staigāju, viss apkārt it kā notiek, bet bildes vnk nav, un kompi atkal pie dzīvības dabūt nekas nepalīdz. Spiežu datora starta pogu un viss normāli izslēdzās, kā jau shutdown pienākās, tad atkal ieslēdzu un domāju, ka vnk kkāds gļuks, bet tad atkal, nu jau pie treininga, tas pats notiek.

    Tad bija doma, ka vaina ir pašā spēlē, vakar nokačāju pilno 11GB variantu, bez instala, tipa atarhivē, palaid un spēlē. Tipa viss okej, tur savukārt, kkāda 3šajā misijā sākās tie paši joki, to vienā vietā, to citā. Tad nu sāku googlēt, atradu, ka tipa grafiskie parametri iespējams jānomet, tad nu nometu visu pa defaultam, arī tas nelīdzēja, tad vel bija ieteicams atslēgt visus procesus utt., to arī veiksmīgi izdarīju atslēdzot visas aktīvās programmas un servisus, ko veiksmīgi panācu ar vienu tūli, taču izrādījās, ka arī tas nelīdz. Tad novilku jaunākos draiverus grafiskajai kartei, jaunu directx, visu uzliku, nu tipa ieejot ar viss okej, bet atkal kkādā misijā uzkarās.

    Pieļauju, ka varētu būt kkāds windowsa gļuks, taču kāpēc tieši šai spēlei, jo piemēram Burnout Paradise iet normāli, kā arī Team Fortress 2, kas gan man ir nopirkts, tāpat arī DoD, CSS, CS, HL2 visas epizodes utt. Būtībā, nevienā spēlē nav bijušas problēmas agrāk 🙂

    Datora parametri:

    Intel Pentium 4, 3.00 GHz (478 sokets)

    ATI Radeon 3650 (AGP)

    1 GB + 512 MB atmiņa (DDR)

    250GB + 160GB HDD (IDE)

    AC 97 C-Media Wave Device (iebūvētā 5.1)

    SyncMaster 913N (LCD)

    Windows XP SP3 Rus VL

    #220155
    RicoPico
    Participant

    Jap- man tas pats. Tikai monitors nevis izslēdzas, bet nofrīzo bildi.

    #220156
    NorKais
    Participant

    RicoPico wrote:

    Jap- man tas pats. Tikai monitors nevis izslēdzas, bet nofrīzo bildi.


    Nav gadījumā tā- bilde nofrīzo uz kādām 5 sec, tad ~5 sec melns ekrāns un tad viss strādā tālāk?

    #220157
    RicoPico
    Participant

    NorKais wrote:

    RicoPico wrote:

    Jap- man tas pats. Tikai monitors nevis izslēdzas, bet nofrīzo bildi.


    Nav gadījumā tā- bilde nofrīzo uz kādām 5 sec, tad ~5 sec melns ekrāns un tad viss strādā tālāk?

    Nē- vienkārši uzkaras bilde. Līdz tikai restarts ar pogu. Pat Task Manager nevar izsaukt.

    #220158
    _Mo3_
    Participant

    nu man tā, spēlē nofrīzo uz sekundēmn 5 – tad atslēdzās monitors, bildes nav, bet fonā dzirdu kā viss notiek un arī pats varu gan šaut utt.

    #220159
    Kefīrs
    Participant

    Varētu būt kāda spēles problēma, un tieši pirātiskās. Daudziem ar mw2 ir problēmas. Varbūt gaidi jaunu paču.

    #220160
    RicoPico
    Participant

    Viscicamāk, ka savdabīga spēles aizsardzības metode. Līdzīgi, kā bija ar GTA4, kur sākumā pirātiskajām versijām bija “Drunk Mode”.

    #220161
    Wuu
    Participant

    Nekādas aizsardzības, tā ir ar katru COD versiju. Vienmēr kāds nolāpīts bugs! Pagājušām COD (MW un WAW) versijām bija problēma ar audio kartēm, kas noveda līdz melnajam ekrānam. Spēle ir veidota uz tā paša dziņa, nebrīnos ka vienkārši slikts vecu dzelžu atbalsts.

    #220162
    Snorx
    Participant

    Nu nez- man krieviskais COD:MW2 iet bez jebkādām problēmām(arī “pirkts” TPB)- meklē vainu, kurš dzelzis negrib sadzīvot ar spēļuku, vai gaidi kādu patchu. Man līdzīgs gļuks bija ar MOH: Airborne, taču pēc pirmā patcha viss skaisti aizgāja.

    #220163
    Gaujards
    Participant

    Tas tavs radeons nav overklokots vai vienkārši baigi nesakarst? Man bija līdzīga problēma, tikai ar video apstrādi – mans 4870 bija nedaudz klokots – arī vienkārši melna bilde, bet dzirdams, ka viss darbojas. Tad nu sāku skatīties temperatūras pie slodzēm (ja nemaldos, ap 100-105 grādiem pēc celsija man viņa karsa). Izjaucu, skatos – termopasta galīgi maz, un jau nedaudz ož.. Uzliku jaunu pastu, atliku atpakaļ veco radiatoru ar ventilatoru, un viss griezās kā bitīte 🙂 Augstāk par 70 grādiem nekāpj.

    Ä€ un vēl saliku keisam ventjikus priekšā pakaļā 🙂

    #220164
    Snorx
    Participant

    Jā par dzesi noteikti paskaties, kaut caur to pašu GPU-Z- man pat neklokots 3870X2 turējās virs 90 grādiem pie vidējas slodzes- negaidīti restarti ar BSOD un freeze bija ikdienišķa parādība. Pat vienreiz pa garantiju aizsūtīju, kad saņēmu servisa papīrus, tad gribējās to leiti, kas viņu testēja, aiz pautiem pakārt- testēts uz PCI-E 1.1 un 4 gadus vecu DX9 spēļuku, turklāt, kad saņēmu atpakaļ karti, tad secināju, ka oriģinālajam ventam otrā pusē šplinte, kas tur asi, ir vienkārši nolidojusi. Atmetu ar roku visām garantijām un arī rāvu dzesi nost- uzliku sakarīgu termopastu un tagad max esmu 67 izspiedis pie pilnas slodzes- pagaidām vienīgie gļuki ir uz video drivera atšaušanos iekš Win7 x64 manīti, bet ļoti reti..

    #220165
    NorKais
    Participant

    Gaujards wrote:

    Tas tavs radeons nav overklokots vai vienkārši baigi nesakarst? Man bija līdzīga problēma, tikai ar video apstrādi – mans 4870 bija nedaudz klokots – arī vienkārši melna bilde, bet dzirdams, ka viss darbojas. Tad nu sāku skatīties temperatūras pie slodzēm (ja nemaldos, ap 100-105 grādiem pēc celsija man viņa karsa). Izjaucu, skatos – termopasta galīgi maz, un jau nedaudz ož.. Uzliku jaunu pastu, atliku atpakaļ veco radiatoru ar ventilatoru, un viss griezās kā bitīte 🙂 Augstāk par 70 grādiem nekāpj.

    Ä€ un vēl saliku keisam ventjikus priekšā pakaļā 🙂


    Man tieši tā arī bija ar CoD:MW un Risen spēlēm, mazlies nodzinu savu 4870 TOP uz leju un vairāk nekādu problēmu…tikai pati karte gan mežonīgi skaļa :mod:

    #220166
    Nau4a
    Participant

    Ko var mūldēt, ka ar pirātiskajām tā ir? Nekad neesu redzējis nevienu prob. Ja nav līkas rokas, tad iet.

    Visticamāk, ka tev videne ir vaina. Man arī agrāk tāda bija. Tāds pats gļuks, kā tev!

    Un tiem, kam ir bijusi HD 3650 ir bijis tas stulbais gļuks. Vienalga kāds ražotājs. Ar tieši to modeli kkas nav. Tagad man ir HD 4700 un nav nekādu problēmu.

    #220167
    Snorx
    Participant

    Nau4a- neviens nesaka, ka ar visām tā ir- ar to pašu Company of heroes- bija pirāts, kurš kārās uz mana dzelža vidēji ik pēc 40 minūtēm. Tiku pie orģināla ar visu oficiālo key+ vēl arī oficiālo addonu utt- pilnīgi nekādu problēmu tieši uz šī paša kompja. Mistika? Jeb līks cracks? Nevajag jau nu būt tik pārliecinātam par citu līkrocību, ja pats neesi nekad ar ko tādu saskāries. Ja neesi problēmu manījis, tad tas nenozīmē, ka tādas nav…

    #220168
    _Mo3_
    Participant

    heh, nu līdzīgi jau runājat, tagad dabūju pie dzīvības. Vaina gan nebija dzesē, bet gan pašos draiveros, izrādījās, ka draiveris vnk vienā mirklī pārstāj darboties. Kaut kas nebija tieši ar jaunākajiem draiveriem, uzliku drusku vecākus, un viss tipa iet akej 🙂

    #220169
    Nau4a
    Participant

    Tad jau labi. Es arī toreiz uzliku driveri janu, bet vienīgais pa 10 min ilgāk gāja. 😀 Nomainīju visas ieksās PC un viss ideaļno.

    #220170
    remzijs
    Participant

    Man bija līdzīgi uz Radeona HD4890, COD 4, Mirror Edges paspēlējot 10 minūtes frīzoja ekrāns un brīžam vnk palika melns uz tas pašas sistēmas uzliku GTX260 iet bez problēmām.Kāds jau sāks bļaut, bet mana pieredze ar ATI kartēm ir pašvaka…

    #220171
    Wuu
    Participant

    remzijs, tā ir spēles vaina. Man bija pilnīgi tas pats ar nVidia un COD:WAW. Viņi pat nespēj to normāli pielāgoti Xboxam. COD:MW bija pat problēma ar AMD procesoriem (WTF?). Es atceros kā pats liku lietotāju radītu fixu, jo spēles veidotājiem pajāti. Un protams nerunāsim par tavām spējam uzstādīti windows sistēmu un līkrocību.

    #220172
    gangstalv
    Participant

    Wuu nevari iedot linku kur to fixu dabūt? gribu pamēģināt, jo ar to cod mw man iet kautkā mistiski.

    COD MW mp man visu laiku negāja. Tad kad uzliku Win7 64itu, prikola pēc pamēģināju un aizgāja.

    Tad pamēģināju uz savas uz Vistas, un ar pēkšņi gāja kau arī pirms tam nestrādāja.

    bet pirms dažiem mēnešiem, atkal vienkārši MP vairs nestrādāja, kaut arī datoru biju izslēdzi uz pāris stundām sleep modā, kā jau parasti, un visu laiku izmeta iw3 has stopped… , kad mēģināju ieslēgt.

    Pamēģināju uz vistas kuru nebiju darbinājis ļoti ilgi un arī vairs nestrādāja kaut arī tai partīcijai pat nebiju pieskāries.

    #220173
    remzijs
    Participant

    Wuu wrote:

    remzijs, tā ir spēles vaina. Man bija pilnīgi tas pats ar nVidia un COD:WAW. Viņi pat nespēj to normāli pielāgoti Xboxam. COD:MW bija pat problēma ar AMD procesoriem (WTF?). Es atceros kā pats liku lietotāju radītu fixu, jo spēles veidotājiem pajāti. Un protams nerunāsim par tavām spējam uzstādīti windows sistēmu un līkrocību.

    IT ģēnījs WUU 😀 😀 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā