dažÄ￾du ražotÄ￾ju auto plusi un mÄ«nusi?

Sākumlapa Forumi Tehnika Auto Lietas dažÄ￾du ražotÄ￾ju auto plusi un mÄ«nusi?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173823
    Scorsese
    Participant
    #173824
    msh
    Participant

    Vai tad te nicks Trust jau ir pieregots? :hmz: :rofl: Jā, Audi nav vīns, pirms 50 gadiem Audi neražoja 😀

    #173825
    msh
    Participant

    Kad es esmu teicis, ka nav pieredzes? Vecāks arī opelis ir, cita lieta, ka no saviem pirmsākumiem deviņpadsmitā gadsimta vidū opelis ražoja šujmašīnas 😀 Audi nodibināja 1910. gadā 😉

    #173826
    Loading
    Participant

    Sid, ja tu man atskaitītus par savu vecumu, tad zinātu, vai tavi rakstītie teksti ir patiešām tavi, vai kā te viens teica, tava tēva 😀

    Nevienmēr, tas kurš ilgāk ir tirgū, tur arī paliek. Opels pieļāva kļūdu izlaižot vāji aizsargātu virsbūvi.

    Kā jums VW vai škoda?

    #173827
    NickKarlis
    Participant

    [img]https://img222.imageshack.us/img222/3343/28488881ht3.th.jpg[/img]

    Š i aptauja pierāda ka mezda nav tik neizturīga un švaka kā jūs domājat! :hmz:

    Un Audi ir tikai septītais!

    Protams te ir runa par samērā jaunām mašīnām!

    #173828
    Loading
    Participant

    Manas domas balstās uz vecām mašīnām. Bet tas, ka ķīnieši veidīgi ir augstu tas mani neizbrīna. Youtūbā redzēju kā testēja motoru, uzlika šampanieša glāzi uz motora, kurš darbojās uz 7`000 RPM. Ja glāzē bija vilnīši, motors brāķis! 😀

    #173829
    Loading
    Participant

    Skaidrs 🙂 Tas par papīru ir tiesa. Ar ar mašīnu paņēmu kokus atpakaļgaitā, tikai skrabiņas. Bet ja būtu tās jaunās mašīnas, tad tur būtu arī bleķi salocīti…

    #173830
    izredzētais
    Participant

    kāds minēja “santīmpisējus” .. kādēļ tik rupji jāattiecas pret ekanomēšanu? nav nekāds jaunums, ka inflācija kāpj un degvaila ir inflācijas galvgalī: https://www.nra.lv/index.php?rid=70727

    mūsdienās ar vien vairāk uzmanību sāk pievērst netikai degvielas patēriņ am, tai pat laikā nodrošinot lielu jaudu, bet arī gaisa piesārņ ojumam: https://www.virums.lv/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=39

    domāju, lieki nav jāmin: jo lielāka mašinas ekanomija, jo mazāk izmešu?

    ne velti nesen lexus nāca klajā ar jauno hibrīdauto..

    #173831
    NickKarlis
    Participant

    Tas ir AutoBild kvalitātes ziņojums 2007 gadā un arī divus iepriekšējos gadus pirmajā vietā bija MAZDA

    #173832
    izredzētais
    Participant

    NickKaralis, jā, varbūt garantijas laiku mazda nokalpo godam, taāu runa neiet par jaunām mašīnām..

    #173833
    izredzētais
    Participant

    uzskatu, ka 10, 9, 8, 7, 6 gadus vecas mašīnas nav jaunas.. 🙂

    visi tie rādītāji ir tā gada izlaistām mašīnām 🙂

    #173834
    NickKarlis
    Participant

    Nē nem vēr arī 4 gadus vecas automašīnas un tik un ta pirmajos komentāros bija teikts ka mazda ir bezmazvai kā lūznis uz ceļa jebkurā gadījumā, bet es par japāņu markām nēsu dzirdējis to ka tās būtu nekvalitatīvas. Protams mašīnas kā 626 nav domātas visādiem gonkščikiem kuri varētu dragāt un dragāt. Lielākās problēmas ir ar rūsu jo piemēram mazdas laikam japāņi ir nolējuši tikai ar krāsu un motori arī iet grīstē, bet pērkot lietotu mašīnu jāpievērš uzmanība kas tev viņu pārdot un kādu tev viņju pārdot :hmz:

    Ja gribbi lietotu tad skaties no Lietuvas(lētāk) vai Vācijas(labāk)

    bet ideāla gadijumā lietotu no Itālijas

    #173835
    marr
    Participant

    Lai nu no kurienes, bet no Lietuvas es lietotas mašīnas es diez vai ieteiktu… lētu un labu mašīnu tur atrast… nu nezinu gan….

    No Vācijas jā, tur var labas atrast.

    Kāpēc tieši Itālija, ja drīkst jautāt? Es, piemēram, esmu dzirdējis, ka no Š veices un Beļģijas mūsdienās labas var dabūt!

    #173836
    NickKarlis
    Participant

    Nu par Lietuvu es saku ka tur ir lēti, bet ir iespējams ka būs dauzītas!!!

    A Italijā padoma kādi tur ir ceļi tur ar mašīnu kautvai ar žigulki ir kaifs braukt, protams citās valstīs arī ir labi ceļi, bet par Italiju ir labākas atsauksmes.

    #173837
    afigel
    Participant

    eu msh ko tu pis kapeiku ar to savu suuda mucu? nopeerc audi a8!!!!

    a to lamaa tik visus par santiimpiseejiem.

    ja tomeer gribi pist kapeiku, tad vismaz uzliec ripuljus savam srotam visus vienaadus.

    :die:

    #173838
    msh
    Participant

    Neesmu pamanījis, ka tu būtu paguvis nomainīt manam a80 ripuļus uz nevienādiem, tātad neko mainīt nevajag :rofl: Tev gan vajadzētu iepirkt biezās brilles, lai var ne tikai saskatīt bildītes, bet arī salasīt, kas pie tām rakstīts 😀

    Arī ar A8 var jāt saņķiku, vajag tikai nopirkt kruto 2.5 TDI, vienam otram ir 😀 Un kā savādāk saukt tos, kas pērk vidējās klases modeļus ar 1.9 TDI [lietotus], ja ne par santīmjākļiem? 😀 Vācietis jau nav muļķis, tādus dīzelīšus pērk lai atmaksātos, tāpēc tie, kas latvijā pērk tādu, kādus 10 gadus veci, ir muļķi un santīmjākļi – ar degvielu varbūt kaut ko ieekonomēs, bet ja to motoriņu nepārlasīs, tad servisus varēs bieži apmeklēt :rofl: Varētu padiskutēt, ar kādu motoru sākas dīzelis normālam vadītājam – ar 2.5 vai 3.0 😀

    #173839
    marr
    Participant

    Atkārtošu to, ko shady jau teica- personiskās nesaskaņas risinam ārpus notepad.lv – šeit risinam diskusijas par tēmu!

    #173840
    msh
    Participant

    Pievienošos marr :die: Man ar afigel arī bija neliela vārdu apmaiņa IRCā. Bet sidiņš uzskata, ka IRC lieto tikai nūbi, tāpēc pagaidām [nu jau 3 dienas] ir mūs pametis :rofl:

    #173841
    Mad182
    Participant

    Nu man pie sirds iet vācu mašīnas, domāju, ka vispiemērotākās mūsu klimatam, un ļoti kvalitatīvas, visvairāk laikam patīk audi. Pašam gan vēl sava braucamā nav, bet uz pavasara pusi plānoju iepirkt Audi Coupe (Type 8B), audi coupes (gan vecās gan jaunās) vispār man vienmēr patikušas pirmkārt jau tīri vizuāli, un arī cena gan pašai mašīnai gan uzturēšanai nav briesmīga, pirincipā jau praktiski viss no sedana/avanta der, un tie ir pilni šroti. Vienīgi pagrūti iekš LV par daudz maz saprātīgu cenu atrast coupi, kura nav izjāta un izlocīta visos virzienos.

    BMW arī manuprāt ir ļoti labas mašīnas (nevajag tikai uz reiz mašīnas markai piesliet braucējus, jo šķiet, ka liela daļa Latvijas BMW vadītāju drīzāk jūtas kā NFS spēlējot, nekā pie stūres sēžot.)

    Tad vēl jaunie VW šķiet ļoti uzticami, ekonomiski un smuki.

    Vēl saab, volvo, pašam gan nekādas personīgas pieredzes nav, bet nu manā skatījumā ļoti kvalitatīvas un uzticamas mašības, tikai, cik zinu, tad remonts/uzturēšana ir krietni dārgāka par, piemēram audi/vw.

    Tagad pašam sanāk brauk ar japāņu/korejiešu/hvz kroplīti daihatsu applause. Nu nepatīk man tie plastmasas šķībacaino auto kopumā.

    #173842
    marr
    Participant

    Man gan liekas diezgan nekorekti japāņu (toyota, mitsubishi, subaru) likt vienā maisā ar korejiešu, ķīniešu (daihatsu, kia, ssang yong)….

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā