Dators darbam ar Photoshp un video apstrādi

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Dators darbam ar Photoshp un video apstrādi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254941
    Evers
    Participant

    Nu nē, DDR2 ir vēsture priekš moderna datora ar skatu nākotnē.

    Willis wrote:

    Vai tad i660 ir labāks par 760 ?!

    Izlasi, ko teicu iepriekšējā savā postā, 660 pirkt varētu tikai tad, ja pietiek ar integrēto videokarti (iGPU), bet tad jau atkal izdevīgāk daudz lētāko i3 paņemti. Pirkt salīdzinoši švaku cpu ar igpu un lietot izdalīto videokarti, tā vietā lai par to pašu naudu nopirktu ievērojami jaudīgāku cpu, būtu cirks. 🙂

    #254942
    Crow
    Participant

    LGA1366 ir triple-channel atmiņa, tāpēc ir izdevīgi ņemt 3 moduļu komplektu. Cik nu tas dod (tur tas uzlabojuma procents mazs bija), bet arī tas ir labi. Īpaši tāpēc, ka vairāk par 6 GB nemaz arī nevajadzēs, visticamāk.

    Nu par tiem ātrumiem:

    1066 @ CL7 = 13.13 ns

    1600 @ CL9 = 11.25 ns

    Ja tik ļoti svarīgi, var pasūtīt to XMP cirst un ar roku iestatīt 1066 @ CL7.

    #254943
    shb-
    Participant

    Ja čalītis gribēs to XMP, BCLK tiks uzcelts uz 1600/8 = 200 (8x ir i7 950 lielaakais mem reizinātājs), tātad procis rukās uz 200×23 = 4.6GHz. Un tur ar gaisu nepietiks. Pie tam visa OC ķēpa (stabilitaates testi, neguleetaas naktis un cita draza). Es iesaku kādu 1333MT/s kit-of-3 :).

    Bet vispār, ko pērties, čalītis ņem i5.

    #254944
    Willis
    Participant

    Es jau arī netaisījos ņemt i660, manā komplektācijā ir i5-760 . Kā sastāv ar RAM, vai nevar sākumā likt 4GB https://www.dateks.lv/prece/50362 un vēlāk papildināt līdz 8GB ?

    Un galvenais, cik jaudīgs baroklis vajadzīgs, 750W ir nesamērīgi daudz!

    #254945
    Crow
    Participant

    Ai, ja i5, tad es eju prom 😀

    Tur pilnībā pietiks arī ar 500W, tikai es kkur nosēju biedra shb- doto linku par barokļiem un slinkums tagad rakāties pa netu, meklēt reviewus.

    Niknāki barokļi pie vidējas slodzes parasti sasniedz augstāku efektivitāti.

    Enīvej – iesaku iekrāmēt SSD priekš OS un kā minimums divus parastos priekš datiem. Cietie jau visvairāk to kompīti bremzē faktiski (ja neskaita spēles), sūds par pārējo. 🙂

    #254946
    KristoZ
    Participant

    Nupat jau gribēju rakstīt – ko jūs tur visi tos terabaitīgos HDD ņemat, nedomājot par sistēmas ātrumu, bet vismaz Crow’s beidzot ielicis ir kādu SSD.

    Bet, Crow, atļaušos arī Tavu salikumu mazliet apstrīdēt. 😀 SATA SSD ir oldskūl – ja grib, lai sistēma lido – jāņem PCIe SSD, apskats šeit. Tie jau pamazām sāk pārsniegt 1000 MB/s slieksni. Latvijā arī var nopirkt, bet es sāku pamatīgi apšaubīt:

    Willis wrote:

    budzets gandrīz neierobežots

    Vai nu tomēr nav tik labi ar tām finansēm, vai vienkārši cilvēks žmiedzas, bet tādā garā salikt uz doto brīdi ideālu darbastaciju – neizskatās cerīgi, maigi sakot.

    Willi, kā tur ir ar to videoapstrādi – nopietnam darbam vai tikai prieka pēc? Renderēšana arī būs? Ja tā, tad ieteiktu pakonsultēties ar kādu, kam ir ar to pieredze, piemēram, m_janis. Lai vai kā, tad ar 6GB RAMa būs par maz, un to i5 proci arī būtu jāmet ārā.

    #254947
    Willis
    Participant

    Goda vārds, man jau galva griežas no visiem ieteikumiem!

    Vai kāds labs cilvēks man varētu iemest linku ar kādiem dzelžiem man ņemt datoru?

    Kādu CPU, kādu MB, kādu RAM un kādu GPU ?

    Ar pārējo es tikšu galā.

    #254948
    shb-
    Participant

    KristoZ >

    Nu es gan neteiktu, ka sata ssd ir oldskūl. Sata3 kopnē ir gana sulas. Pie tam tie 1000MB/s ir kkādi prekešotie transfēri. Un reklamētie 400mb/s ir raid modē (tas revo = ssd1+ssd2+raid kontra on viena dēļa).

    #254949
    WerNeo
    Participant

    Willis. Tā nu tas ir, ietekumu būs daudz. 🙂 Negrozi galvu, izvēlies to, kas pašam patīk no plašā klāsta (cena, dzelži, ražotāji)… un apjukums beigsies. 🙂

    #254950
    Genādijs
    Participant

    man jau ar tas viss šķiet mazliet dīvaini, ja teksts bija par budžetu kurš itkā esot gandrīz neierobežots, tai pat laikā knapinās ar vidējiem dzelžiem.

    #254951
    Nettwerk
    Participant

    nevertell wrote:


    Davaj dod man tādu budžetu un es tev salikšu vismaz 2x labāku kasti priekš fotožopas. Fak it, par tādu naudu var nopirkt CS5 un tev vēl nauda paliktu pāri sakarīgam datoram.

    Netwerk, apple māk ražot tikai lapšus.


    Man nevajag pashbruvetos, un ar pakaljaa garantiju. Apple maak razhot ne tikai lapshus, bet ritiigu darba zirgu, kas ir paredzeets taadam meerkjim un programmatuuru.

    Willis ko tu domaji ar so: “Macintosh es noteikti neņemšu, tā ir pavisam cita pasaule.”

    Kaadaa zinjaa cita pasaule?

    #254952
    Crow
    Participant

    Nettwerk wrote:

    blablablabla…


    [img]https://www.bildites.lv/images/b1pa93uikf3apwsmwt1.png[/img]

    #254953
    Wuu
    Participant

    Nettwerk wrote:

    Man nevajag pashbruvetos, un ar pakaljaa garantiju. Apple maak razhot ne tikai lapshus, bet ritiigu darba zirgu, kas ir paredzeets taadam meerkjim un programmatuuru.

    Willis ko tu domaji ar so: “Macintosh es noteikti neņemšu, tā ir pavisam cita pasaule.”

    Kaadaa zinjaa cita pasaule?

    Apple netik māk ražot datorus, bet gan apkrāp tādus vieglprātīgus kā tevi… Fake and gay…

    #254954
    Willis
    Participant

    Iedodiet lūūūdzu gatavu komplektāciju, CPU Intel Core i5, MB -3.gadi garantija, ātrus RAM un grafisko karti ar labu dzesēšanu.

    Es te nojūgšos pie datora… 🙁 ! Ja jūs zinātu no cikiem es te pie datora neēdis sēžu, noteikti iedotu komplektāciju.

    GANDRĪZ N-TIE KOMENTÄ€RI UN KATRS IESAKA SAVU, ES JAU NEZINU VAI KAUT KO SAPROTU!

    #254955
    Willis
    Participant

    WerNeo wrote:

    Willis. Tā nu tas ir, ietekumu būs daudz. 🙂 Negrozi galvu, izvēlies to, kas pašam patīk no plašā klāsta (cena, dzelži, ražotāji)… un apjukums beigsies. 🙂

    Es saliku šadu dateks.lv/grozs , man vienkārši vajag datoru ar Intel Core i5 labāko procesoru uun pašiem kvalitatīvākajiem dzelžiem, man nevajag SDD diskus, pašā sākumā teicu, ielikt labāko ko var Intel Core i5 XTR https://datori.dateks.lv/datori+core+i5/dators+core+i5+xtr kastē.

    #254956
    Wuu
    Participant

    Nu ņem, Skatīt te

    Bet atzīsties uzriez, ja spēlēm domāts dators, tad jāliek savādāk.

    #254957
    Crow
    Participant

    Goddammit, cilvēk. Vai tev deg tas dators? Tūdaļ jāpasūta, rīt jābūt klāt? o_O

    Š e tev!

    Tādas lietas nevar salikt vienā momentā, īpaši, ja gribi uz ilgāku laiku. Labāko dzelžu salikšana nav viennozīmīga, tur stundām un dienām jālasa netā apskati, jāmeklē raksti par līdzīgu pieredzi, jāsalīdzina. Mēs tak arī nesēžam dateksa noliktavā, ķīlējot tev kompi un nesviežam viens otram ar cietajiem pa pauri, kad kaut kas noiet šķībi.

    :nuke:

    #254958
    Crow
    Participant

    Noeditē kāds tos garos dateksa linkus. Sāk jau besīt, ka cilvēks pats nepaskatās, ko iepostē :nuke:

    #254959
    Willis
    Participant

    🙂 PALDIES tev LABAIS Cilvēk !

    Tas būs manam sponsoram, sev es likšu otru, ļoti līdzīgu.

    Ar ko atškirās šitās divas kartes https://www.dateks.lv/salidzinat?ids=46507,50472 , kura labāk der spēlēm ?

    #254960
    Crow
    Participant

    Tā… vot tagad uzpeld jautājums par spēlēm. Tad nevajadzēs ne divus cietos, ne SSD (ja vien neesi mazliet ķerts).

    Tās kartes ne ar ko neatšķiras, kāds katalogā vnk divreiz ielicis.

    No GTX460 iesaku šo, jo SuperOC sērija rullē.

    Vai kādu no high-end Radeon HD6xxx, bet tur tad jāprasa Wuuškinam, neesmu tajos iebraucis vēl.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā