Dators darbam ar Photoshp un video apstrādi

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Dators darbam ar Photoshp un video apstrādi

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254961
    Willis
    Participant

    Tas ir kolosāli ka ir 3. gadi garantija un Super OC! 🙂 A kas ir Wuuškins ?!

    Es zinu ka latgalē aitu sauc par wušu .

    #254962
    Crow
    Participant

    Š itas ir Wuuškins:

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/33zub52kgx4g04bsapo.png[/img][/spoil]

    Kas zin, varbūt tas par tām aitām liecina par kādu attālu radniecību 😀

    #254963
    Willis
    Participant

    Sorry! Būtu zinājis ka Wuu ir Wuuškins ….

    #254964
    Evers
    Participant

    Quote:

    Tās kartes ne ar ko neatšķiras, kāds katalogā vnk divreiz ielicis.

    Viena pasūtīta vienā bāzē, otra…citā. Kautkad ar brīnījos, domāju, ka varbūt slēpjas kāds āķis – attaisīts iepakojums vai nepilnīga komplektācija, piezvanīju.

    #254965
    WerNeo
    Participant

    Quote:

    Es saliku šādu , man vienkārši vajag datoru ar Intel Core i5 labāko procesoru uun pašiem kvalitatīvākajiem dzelžiem, man nevajag SDD diskus, pašā sākumā teicu, ielikt labāko ko var Intel Core i5 XTR https://datori.dateks.lv/datori+core+i5/dators+core+i5+xtr kastē.

    Labi. Man būtu gan dažas nelielas piebildes par Tavu komplektāciju, bet… lielos vilcienos, vari pirkt, ja pašam tīk. Fotošops ies. 🙂

    Nepatīk kaut kas savā izvēlē, izvēlies, ko te citi piedāvā. 🙂

    #254966
    Wuu
    Participant

    Videokarti viennozīmīgi, https://www.dateks.lv/cenas/25/50453_gigabyte_radeon_hd6850_1gb_gddr5_oc.php

    nVidia i klāt vairs nestāv dēl jaunās fīčas Morphological AA

    [img]https://h-4.abload.de/img/valrumlaasp2d.png[/img]

    #254967
    Stat1CX
    Participant

    Wuu tavs screns un salīdzinājums ir viens liels fail, atradis ko salīdzināt no AA ar MLAA, loģiski ka bilde kurā nav vispār nekāds AA pielietots būs nesmuka un robaina. Salīdzini kādu AA 4x ar MLAA, redzēsi ka nekādas redzamas atšķirības nebūs.

    #254968
    Willis
    Participant

    Es tā arī izdarīju, saliku visu labāko. Sanāca labs – 840.Ls..

    Videokartes dabūšu vienmēr, rīt palasīšu vēl. Š odien kritīšu un gulēšu “bessamaņā .

    #254969
    Wuu
    Participant
    #254970
    mit2
    Participant

    dateks.lv/grozs

    Nu ja budžets gandrīz neierobežots…

    #254971
    Crow
    Participant

    Hmm… it kā jau kruti + bez performance problēmām var forsēt spēlītēm, kas vispār nekādu AA neatbalsta (Unreal Engine 3, I’m looking at you).

    Tikai vot teksts tiek pataisīts par totālu tizlumu.

    [spoil][img]https://img51.imageshack.us/img51/700/nomlaanoaa.png[/img][/spoil]

    [spoil][img]https://img264.imageshack.us/img264/6039/mlaa1.png[/img][/spoil]

    #254972
    Crow
    Participant

    @mit2: ja budžets būtu neierobežots, tad labāk būtu palūkot, kas labs ir pieejams ārzemju bodēs. Līdz mūsu “ņe tu stranu nazvaļi Hondurasom” daudzas labās lietas nemaz nenonāk.

    #254973
    shb-
    Participant

    Anandtech aplūkojot HD 6800 kartes izteicās:

    “Finally, for those of you curious how this is being handled internally, this is actually being done by AMD’s drivers through a DirectCompute shader. Furthermore they’re taking heavy advantage of the Local Data Store of their SIMD design to keep adjacent pixels in memory to speed it up, with this being the biggest reason why it has such a low amount of overhead. Since it’s a Compute Shader, this also means that it should be capable of being back-ported to the 5000 series, although AMD has not committed to this yet. There doesn’t appear to be a technical reason why this isn’t possible, so ultimately it’s up to AMD and if they want to use it to drive 6800 series sales over 5000 series sales.”

    Karo4e MLAA veic video draiveris, saņemot non-AA 2d bildīti un apstrādājot to, izmantojot GPGPU iespējas. Labāks par non-AA protams būs, bet šaubos, ka izskatās kaut uz pusi tik labi, kā “real” AA. Kaor4e tāda knapināšanās . Kāds var piedāvāt bildītes, lai es pārdomātu 🙂 ?

    edit:

    Klau, wo, kāds negrib iesviest GTA IV ar MLAA? GTA4 visticamāk nodiseibloja AA, jo tā jau performance suxoja, mybe MLAA var līdzēt 🙂 ?

    #254974
    nevertell
    Participant

    Shb, nekad neesi dzirdējis par atmiņas reizinātājiem un cpu reizinātājiem ? Pacel vienu, nomet otru ?

    Nebūs viņam nekāda jēga no 16x/16x pci-e, jo šķirbu tur NEJŠªT. Aber stock kūlings i7 ir propellers uz kociņa. Ja gribās klusu, tad vajag āftermārketa kūleri.

    Variācija par tēmu vēl pie tā klāt vismaz gtx 460, ieteicams ir gtx 570/580 karti priekš fotožopas. Un vislabāk jau būtu ņemt nevis ssd, bet gan 1 raptoru skečiem, 2x bekupotus rezultātiem un vēl vienu visam pārējam. SSD ir ātrs, un palaist no tā sistēmu ir forši, bet to ātri vien nobeigs, ja uz tā tiks veikti daudzi rakstīšanas/lasīšanas darbi, kā tas ir ar skečiem.

    UN! Ja budžets ir neierobežots, tad sameklē amazonē evga sr-2, 2x intel xeon x5670, 2x phase-change kūlerus pročiem, 4×580 gtx no evga ar ūdensdzesi, 2x 1200w PSU, 4x ssd būtam tikai, nedaudz raptoru priekš visa pārējā.

    #254975
    Crow
    Participant

    Priekš skečiem, drazas un dažādām temp mapēm var izmantot RAMDisk. Ä€trums, kā smejies, būs 10 – 15 GB/s (nejaukt ar Gb/s) + OC’ojot var izspiest vēl.

    Tādā ziņā izdevīgāka ir LGA1366 – var vairāk iekraut atmiņas (nez kur 4 GB moduļi pašlaik nozuduši? o_O)

    Pravda, ir arī LGA1156 plate ar 6 slotiem, bet tad atmiņas kontrolieris dabūs pasvīst (un tas ir iebūvēts procī, značit pasvīst dabūs pilnīgi viss).

    Tas tā, mazliet vēl nejēdzīgas spriedelēšanas. Willis jau droši vien pasūtījis un tagad saldi krāc – rītā kompis būs klāt 😀


    @nevertell
    : evga sr-2, 2x intel xeon x5670, 2x phase-change kūlerus pročiem, 4×580 gtx no evga ar ūdensdzesi, 2x 1200w PSU, 4x ssd būtam tikai, nedaudz raptoru priekš visa pārējā.

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/md0rbfk1wexd8wccs08y.jpg[/img][/spoil]

    Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks. Es taču esmu tavs labākais draugs, miljonār 😀

    #254976
    nevertell
    Participant

    Viss atkarīgs no tā, ar cik daudz un lielām bildēm vienlaicīgi viņš ir ieplānojis ārdīties. Un ramdiska gadījumā tad tiešām noderētu tie 4 gb moduļi, bet, jo vairāk moduļi sasprausti un jo lielāks ir atmiņas blīvums uz moduļa, jo mazāk varēs klokot.

    #254977
    Stat1CX
    Participant

    Wuu ko tad uz reiz nerādīji perfomnace testus, kādā sakara līkt kaut kādu screnu no spēles kurā pilnīgi nekas nav redzams tik cik vienā screna nav AA otrā ir 😀

    #254978
    shb-
    Participant

    nevertell

    ok, my bad, nedaudz sajaucos ar tiem reiznātājiem ; ). 8x kā izrādās nav lielākais mem multiplier.

    #254979
    Willis
    Participant

    Crow wrote:

    @mit2: ja budžets būtu neierobežots, tad labāk būtu palūkot, kas labs ir pieejams ārzemju bodēs. Līdz mūsu “ņe tu stranu nazvaļi Hondurasom” daudzas labās lietas nemaz nenonāk.

    Diemžēl nevaru pirkt no ārzemēm, tad būs jāmaksā no savas kabatas, bet tā samaksās nodokļu maksātāji . 😉

    #254980
    Wuu
    Participant

    Willis wrote:

    bet tā samaksās nodokļu maksātāji . 😉


    Turiet mani, es par sevi neatbildu :devil:

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 73 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā