Daži interesanti fakti par Skype

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Daži interesanti fakti par Skype

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #202422
    Jaunzems
    Participant

    A kāpēc nevar?

    [spoil][img]https://bildites.lv/images/t1thm8gc7qfw3bg5xnik.png[/img][/spoil]

    #202423
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Lietoju skype jau vairākus gadus. Nekādus gļukus neesmu manījis, resursus arī nerij. Vienīgi nepatīk jaunā versija (4.0), tāpēc pārliku atpakaļ uz 3.8. Cerams, ka 4.1 būs sakarīgāka.


    Apmēram mans variants, tikai es no 4.0 nemūku.

    #202424
    msh
    Participant

    Aldis wrote:


    Kludains


    Kas tur kļūdains?

    Aldis wrote:

    rij nepiedienigi daudz resursus


    Tu ko, inteļa fan – uz P1 sēdi, vai? Savulaik tak intelis sagrūda skypa komandai piķīti, lai tie “pielāgotu intelim skypu”. Man uz sitiena aizņem 50 megus rama.

    Aldis wrote:

    linux versija ir oki – bet windas ir murgs! Nedrosh! Kopsh es skype nelietoju, [jau divus gadus] skype lietotajiem ir bijushi vairakas reizes nobrukushi kompi delj taa ka no skype kkas atnaak! 😀 [protams, nevajag kachaat visu ko met no chatiem] 😀


    Nedrošs ir nevis skyps bet gan windblouz. Uz linukša atsūtītu skriptu bez palaišanas konsolē kā root varētu palaist? Baidos ka nē. Win ir tik drošs, cik tā lietotājam pietiek prāta. Bet ja latvietis poskujā apstiprina herņu ar tizlu, anglisku nosaukumu, tad viņš ir divkāršs idiots. Savulaik ne viens vien kontakts man ir sūtījis “your.sister.naked” vai “your.mother.naked”, bet es esmu latvietis un man neviens neko tādu nesūtītu jebkurā gadījumā. Es gan toreiz paākstījos, vienu nekaitīgu rar failu pārsaucu par vienu no tam herņām ar visu nosaukumu,sūtīju vienam čomam un izlikos, ka neko nezinu 😀 😀

    Aldis wrote:


    Veel nesen vienu tutoriaali uzgaaju, kaa elementaari skypee spambotu uzrazot.. ar pashu skype, vienaa .xml sadrukaa nikus, palaid to kaa publisko chatu… [nikus kautvai tuukstoti var uzguugleet, un tik spamot] 😀 Tad nebriinaties ka jums atnaak shad tad chjats no kkadiem juuzeriem kurus nezinat 😀


    Kodolreaktoru var arī izmantot kodolieroču ražošanā, automašīnu var izmantot lai nobrauktu citus vai lai vestu spridzekļus un uzspridzinātos. Tāpēc aizliegsim AES un automašīnas?

    #202425
    ob1
    Participant

    Vēl viena problēma bija, ka tajā 4.0 nevarēja redzēt vai ir pienākuši jauni ziņojumi, ja skaips minimizēts.

    Tikko paskatījos, ka ir iznācis 4.1, ievērtēšu.

    P.S. Paldies Jaunzem par to fontu izmēru 🙂

    #202426
    Aldis
    Participant

    msh, es saprotu ka tev vnm. ir un būs taisnība! 😀 jau 100x Tu man piesienies un pa daļām parādi ka viss ko es pasaku ir pilnīgi un galīgi nepareizi, un es tev piekrītu (Vismaz publiski mīļā miera labad) 😀

    Arī taviem tekstiem es varētu uztaisīt iztirzājumu, ka nosēstos uz dupša, bet man to vnk.. nevajag! 😀 😀

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā