Diskusija: Rūgtā patiesība par trīsdesmitgadniekiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Diskusija: Rūgtā patiesība par trīsdesmitgadniekiem

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #319779
    flasherr
    Participant

    oo, malacis, ka facebook share pogu pieliki – jau 3k share

    tā turpināt!

    iesaku pielikt vēl draugiem un twitter, būsi slavens 😉

    #319780
    jonjs
    Participant

    Andri radiniekus aiztikt nav solīdi (es taču neko par tavu mammu nesaku pat par tevi neko), lai nepateiktu, ko skarbāku, bet varu atklāt noslēpumu. Mana mamma ir disidente viņai visa šī balsošanas padarīšana no paša sākuma nepatika. Viņa gadus kādus 22 noteikti neiet balsot. Iebalsotie viņas ilūzijas sen jau ir salauzuši, tas ir noveduši skarbajā realitātē. Es gan vēl tur dzīvoju, ilūzijās, jo citu variantu tā īsti nav vismaz pagaidām 😀

    #319781
    Peteris Skabarga
    Participant

    Kalifornija varbūt ir super aizbraukt ceļojumā, dzīvot tur neiesaku nevienam, pārabdzīvotība, pilns ar šķībacainajiem un dzīvojamās platības kosmiskās summās.

    #319782
    Jaunzems
    Participant

    Nekustamo īpašumu tirgus ir sapisti visās ASV lielpilsētās. Ja gribi par 1500$ dabūt kaut ko, kas nav mazs būcenītis zem kāpnēm, tad NYC, LA un citur nav ko meklēt.

    #319783
    iKey
    Participant

    Ja smadzenes šancē, tad nekāda tur augstskola nav vajadzīga. Savā darbā es vienkārši uzdienējos. sāku no vienkārša strādnieka un 5-u gadu laikā kļuvu par datorizētās ražošanas līnijas galveno meistaru – darbs ar CNC un industriālajiem robotiem, un tas viss tepat Latvijā. Alga arī ir 1000 ēriki un lielāka. Saldajā pa kādam komandējumam ārzemēs.

    #319784
    Andron MacBeton
    Participant

    Realitāte arī nav smuka, un tie radinieki ir tie kas tos sūdus ievēl!

    Manējā redz vairs nevēl par kangariem, tik daudz vismaz esmu iepravijis.

    #319785
    dexsters
    Participant

    iKey> Latvijā vai tomēr Rīgā?Š īs ir divas dažādas valstības.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā