draugiem.lv mirst?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic draugiem.lv mirst?

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #242051
    Evers
    Participant

    Vai nu šis video tiešām ir pabiedējis draugiem.lv īpašniekus, vai arī kā citādi, bet iekš draugiem.lv ir tapis ļoti līdzīgs čats Feisbukam 😀

    #242052
    Aldis
    Participant

    Visstulbaakais ir tas, ka iekš draugiem.lv iPhone versija dažiem profiliem pa maksu, dažiem pa brīvu 😀 (Takā es iekš draugiem.lv nēesmu reģistrējis savu tel.nr, man naudu tāpē neprasa) Es pat īsti nesaprot, kāpēc man būtu jāmaksā ja es traukos ielienu caur WiFiju! 😀

    #242053
    krisis32
    Participant

    Man šis atgādina mūžīgo cīņu starp Widnwos vS. Mac !

    DRAUGIEM vS. FACEBOOK Round-1

    #242054
    Aldis
    Participant

    Būtu mēs te vēl daudz krietnāk krieviski runājošie, mēs klabinātu žokļus arī par inbox [amigos], one.lv, un https://vkontakte.ru [kurš ir totāls feisbuks .ru pasaulei] 😀 😀 😀 😀

    #242055
    Genādijs
    Participant

    Facebook vismaz nav kauns atvērt vaļā arī darbā, atšķirībā no draugiem 🙂 Un par draugiem vispār nekad nevienu normālu vārdu neesmu varējis pateikt 🙂

    #242056
    Evers
    Participant

    This video has been removed due to terms of use violation. 😀

    Man profilā skaidri un gaiši redzams, ka tas nav saistīts ar kautkādiem autortiesību pārkāpumiem (dziesma/facebook reklāmas klips beigās) , bet pārkāpts kāds cits noteikumu punkts, diez kāds gan? :lala:

    #242057
    TokRa
    Participant

    Nelietoju draugiem.lv. Facebook arī nelietošu. Pietiek ar RL un forumiem.

    #242058
    izredzētais
    Participant

    Evers 😀 😀 😀

    vaitad draugi tik ļoti sastresojās dēļ neliela video? diezzin vai tu viņ u iemesliem vari oponēt un video atgriezt?

    #242059
    jonjs
    Participant

    Tas ir atkal banālais stāsts par to, kas un kur pelna. Es esmu ar mieru, ja pelna te Latvijā Latvijas cilvēki. Un iet ieskrieties tas, facebook vai twitter.

    Draugiem.lv ieeju katru dienu, paskatos bildes albumos cilvēkiem, ielienu domubiedru grupā, kaut kādu hohmu ierakstu dienasgrāmatā, apsveicu kādu dzimšanas vai vārda dienā. Nekas īpašs tais draugos nav, bet nu tomēŠ— interesanti ir tik un tā.

    P.S.

    Ferma jau apnika 😀 kādu mēnesi atpakaļ.

    #242060
    izredzētais
    Participant

    jonjs, jā, draugiem.lv ir kodējuši latvieši, bet Latvijai viņ i nodokļus nemaksā. kāds tolks sildīt citas valsts ekonomiku tā vietā lai nemaksātu vispār un izmantotu facebook? (viss kas facebook ir par maksu ir spēles).

    #242061
    jonjs
    Participant

    Starp citu šo momentu es nezināju.

    Zem kuras valsts tad šie ir paslēpušies?

    #242062
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    This video has been removed due to terms of use violation. 😀


    Tavā video tak fona bija populāra dziesma.

    #242063
    Evers
    Participant

    Wuu, to jau viņi uzreiz parādīja, tā iemesla dēļ nebija pieejama publiskā statistika un tika teikts, ka iespējamas reklāmu attēlošana pie mana video. Un parasti, ja nepatīk Audio celiņš, tad tas tiek aizvietots ar klusumu vai kautkādiem “stock” mūzikas gabaliem no YT arsenāla. :}

    izredzētais, man viņš no pc sen ir izmēzts, jaunu netaisīšu 😀

    Vispār jāgaida ko Google piedāvās ar “Google Me” , šamie esot secinājuši, ka sūda (Orkut.com) bakstīšana nekam neder un tas tikai patīk brazīliešiem, neskatoties uz to, ka tur ir gan latviešu valoda, gan visādas citas. Cepšot jaunu. Ja izdosies šis pasaules pārņemšanas plāna solis, tad internets, kā sociālā vide piederēs lielajai Iluminātu rokai, tviteris tik kautko pīkstēs vēl.

    #242064
    izredzētais
    Participant

    jonjs, par valstīm precīzi nemācēšu teikt, par to ir pilni forumi, atliek tik googleet 🙂

    evers, man arī vienu video savulaik nobloķēja, atceros ka tur varēja rakstīt sūdzību ka tas ir nobloķēts nevietā & prasīt tā video atbloķēšanu. kā arī ne mūzika, nedz arī reklāmas rullītis nav iegansts video bloķēšanai, kā jau pats teici – mūziku var aizstāt ar klusumu, bet ar reklāmām ir pilna youtube, kādēļ gan tieši šai reklāmai būtu jāizraisa tāda reakcija?

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 94 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā