DVD-room medium error

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas DVD-room medium error

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #299450
    Drongooo
    Participant

    Ar ImgBurn arī neraksta, tāpēc Ashampoo nebūs vainīgs.

    #299451
    shady
    Participant

    Tas tikai neraksta, bet lasa, vai arī nespēj neko nolasīt?

    Tu tā arī par Live disku neko nepateici – sanāca pārbaudīt?

    #299452
    Drongooo
    Participant

    Biju devis ziņu par LIVE CD

    Drongooo : 16 Jūlijs 2013 17:56:30 ProfilsSūtīt vēstuli

    Neesmu darbojies ar LIVE CD, bet tagad pamēģināšu un došu ziņu…

    PS. Palaidu LIVE CD, bet arī tāpat diskā ierakstīt nevarēju. Parādija kautkādu POWER CALIBRATION ERROR

    Diskus lasa, bet teiktu , ka arī ar mokām.

    #299453
    RicoPico
    Participant

    Nu bļin, kaut kas nereāls… 😀 Moš elektrības pievada kabelim kāds bojājums un diskdzinim vienkārši nepietiek jaudas? Baroklī vaina? Nezinu, tikai minējumi….

    #299454
    shady
    Participant

    Hms, slinkums izgūglēt netu, uz fikso atradu šo: https://www.megaleecher.net/Fix_Power_Calibration_Error

    Es vispirms vēl pārbaudītu divas lietas. Es nezinu kāda tev mātene un kāda tev tur komplektācija, īstenība – pagaidām nav svarīgi. Attaisi vāku un apskaties, tev visticamāk ir iespēja piespraust to disku mašīnu pie cita mātes plates konektora. Ja nav brīva slota, tad samaini kaut vai ar cieto disku (tur, kur HDD – piespraud CD-ROM, un attiecīgi savieno HDD pie otra vada – ja to atļauj tava iekārtu komplektācija). Drošības pēc, kā jau RicoPico minēja – samaini ari barošanas pievadus.

    Dod ziņu par rezultātiem.

    #299455
    Drongooo
    Participant

    Sistēmas plate : ASRock M3N78D https://www.asrock.com/mb/NVIDIA/M3N78D/index.asp?cat=&os=&c=

    Kurai ir tikai viens 1 x ATA133 IDE connector, tāpāc ar HDD samainīt vietām nevaru, jo tie visi SATA

    IMAPI CD-Burning COM Service cik saprotu ir tikai Windows XP, to linku arī biju atradis. Tapēc man neder, jo lietoju Windows 7 Ultimate x86

    #299456
    Drongooo
    Participant

    PSU 650W un ar to ir vairāk kā pietiekami.

    #299457
    shady
    Participant

    Hms, nu pieņem, ka esi visu pareizi pārbaudījis, tad vienīgais, kas paliek pāri ir konkrētais IDE kontrolieris uz mātenes vai RicpoPico ideja par barokļa pievadu.

    Es tavā vietā pamēģinātu pieslēgt datoram klāt citu CD mašīnu, kura ir uz SATA. Ja ir pieejams cits dators / baroklis, tad konkretizēt problēmu. Ja patiešām tā ir, tad vari iegādāties SATA DVD-RW rakstīkli vai iegādāties attiecīgu pāreju:

    IDE to SATA – ar šo vajadzētu strādāt, lai gan šādas pārejas neesmu izmantojis attiecībā uz CD-mašīnām, bet domāju, ka problēma nebūs. Var arī klabināt to visu uz USB pārejām.

    Ja turpināsi rakties problēmā, tad lūgums padot ziņu par rezultātiem, lai zinam – kas tad īsti bija par vainu.

    #299458
    Crow
    Participant

    Sen bija laiks izsviest to miskasti. SATA raksteklis, bļin, desmitnieku maksā. Cik laika (un disku?) vajag upurēt, lai nonāktu līdz šādam secinājumam?

    #299459
    Drongooo
    Participant

    Par diskiem nesatraucos, jo tie man ir vairumā un par sabojātām matricām nebēdāju. Starp citu viņas nesabojājas, jo nekas netiek ierakstīts.

    SATA es pamēģināšu, kad uz otru dzīves vietu tikšu pakaļ. Tagad tikai IDE ir pieejami….

    Vēlāk padošu ziņu par rezultātiem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā