Elektrons Liepājā Atsauksmes

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Elektrons Liepājā Atsauksmes

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #192953
    marr
    Participant

    fox, welcome to the real life. Rīgā nav citādi: tas pats lattelecom 10 mbit internets (nezinu kā tagad, bet ilgu laiku tā bija, domāju, ka tagad vairs ne tik ļoti) ir pieejams dažos Rīgas rajonos, bet citos nē. Tajā pat laikā, tur, kur viņš ir pieejams, viņš maksāja tikpat, cik citu rajonu 2mbit.

    Alternatīvi – mobilie sakari – vai Tu redzi veidu, kā antonam no meža vidus būtu iespējams maksāt mazāku abonēšanas maksu, jo redz mājās viņam zona neķer, bet aizkātojot līdz lielceļa (teiksim 10 km) zona ir pilna? Vajag telefonu, izvēlies no tā kas ir.

    Tieši tāpat ar jebkuru tirdzniecības vietu: kāpēc pilsētas nomales tirdzniecības vietā pirkta bulciņa (vai maizes kukulis), kas ražots vienā un tajā pašā maizes ceptuvē maksās mazāk nekā pilsētas centrā esošā tirdzniecības vietā? Jo, piemēram, īres maksa firmai ir dažāda.

    edit: ekstrēms piemērs – kāpēc par kafijas tasīti, piemēram, Dānijā, Kopenhāgenā pilsētas centra kafejnīcā ir jāmaksā 3 LVL, ja Liepājā to var izdarīt pa 50 sant (piemērs).

    #192954
    Foxsk8
    Participant

    Koks ar diviem galiem.

    #192955
    marr
    Participant

    protams.

    #192956
    Loading
    Participant

    Kāpēc Igaunijā laimas šokolādes maksā lētāk nekā Latvijā?

    fox, vēlētos redzēt tevi provaidera firmas vadītāja lomā. Vai tad tu spētu nodrošināt visai liepājai optiku? Nē. Zemnieks nekad nesēs labību mazā pļavā, bet lielā, kur lielāku ražu var ievākt. Domā loģiski! Tik pat labi, varu dusmoties uz RIMI, ka veikals nav uzcelts blakus manai mājai.

    #192957
    Foxsk8
    Participant

    Nu ar manu domāšanu ne vien to vien var panākt. Tad vismaz saviem klientiem nāktu pretī ar cenu samazinājumu, lai nejūtās apdalīti. Vispār jau man ideja arī ir saistībā ar to netu, tātad, cilvēkam nets ir pieejams pa free, bet uz viņa PC stāv speciāls softs, kas piemēram pie softa atvēršanas, kas ļauj lietot netu, parāda 1 minūtes garu reklāmu, tātad, kad ieslēdzam, PC, atveram softu vaļā, parāda mums reklāmu, un alles, es firmas bos pelnu no reklāmas, nevis no neta pa tiešo, ja gribi bez reklāmas un softa, samaksā simbolisku samaksu, etc, nu kaut kā tā. Un neviens jau nesaka, ta tas viss joks ir jātaisa Latvijā.

    P.S. Open source totāli sačakarē cilvēkam domāšanu un labo pusi 🙂

    #192958
    Loading
    Participant

    Es būšu pirmais, kurš pieteikies pie tava interneta 😉

    #192959
    Lords
    Participant

    Es esmu LiepājnieX un lietoju Elektronu kādus 4 gadus Pro paketi – lielāko…nekas nemainījās , nekādas iespējas….

    Tagad lietoju TSR! Personīga pieeja katra lietoāja vēlmēm! Katram sava paketa! Gribu up noņem no down u.t.t

    Gribi 100 Mbs – lūdzu – ja tev ir nauda!

    #192960
    archeens
    Participant

    Lords wrote:

    Es esmu LiepājnieX un lietoju Elektronu kādus 4 gadus Pro paketi – lielāko…nekas nemainījās , nekādas iespējas….

    Tagad lietoju TSR! Personīga pieeja katra lietoāja vēlmēm! Katram sava paketa! Gribu up noņem no down u.t.t

    Gribi 100 Mbs – lūdzu – ja tev ir nauda!

    kas ir TSR?

    #192961
    samurajs
    Participant
    #192962
    archeens
    Participant

    neko par 100mbit mlapā neatradu un vispār baigi plika info 🙁

    #192963
    Andron MacBeton
    Participant

    TSR ņem 1 DSL un sadala uz jūzeriem, protams kā parasti spekulējot ka visi jau vienlaicīgi nekačās. Taču kas notiek ja tu pagadies starp 5 kačātājiem? no DSL ne sūda pāri nepaliek. Iekšējo tīklu ar kaimiņiem viņi nepiedāvā, tātad katrs velk savu tizlo Lost sēriju pats.

    Elektrons cenšas kur var pievilkt to optiku, man ir paveicies tādā ziņā ka darba vietā ir šī optika, tik tiešām jauks ātrums. Pa naktīm un rītiem mierīgi pat atļaujos transmisiju palaist uz pillu 🙂 Un jau pusgadu iet un ne reizi nau pazudis. Ideāls biznesa un/vai kačāšanas nets.

    Taču debīlisms ir tam kantorim ar supportu. Nodeg modems, klients pats aiznes uz Pumpurielu, vecene pat salīdzina ka tas ir īstais, taču NEMAINA! Esot jāsauc montieris! Nu kā tad cilvēks darba laikā var būt mājās? Jo sevišķi vel ja strādā RĪGÄ€? Š…emot vērā ka lielākā daļa elektronam ir mājas lietotāji – pilnīgi nu debīla attieksme. Un ar rēķiniem ar, bet tas cits stāsts. Ostkoms vispār nav uzsaktāms par internetu. Paziņa mocās ar to lohu kantori jo negrib DSL un cits nekas nau pieejams. Tas ir ārprāts. Raustās visu laiku, ātrums knapi puse no solītā. Tagad ticis pie Ostkom “optikas”, ātrums tāds kā bij solīts, bet kabelim 😀 ! Un montieris neprot galu uzkniebt! Viens atnāk savākt kabeļmodēmu, cits ievelk vadu, vel cits uzknieb galus un vel cits konfigurē, taka telekomā.

    Tā lūk… bēdīgi ar netu. Ja vajag upload tādu pašu kā download tad var ņemt Studio7pro, bet nu viņi privātos tā ne visai grib, vairāk tāds biznesa vajadzībām tas nets.

    #192964
    Foxsk8
    Participant

    Studio7 zināms kantoris. Privātos viņi ņem, visādas lauku būdas, kur neviens normāls neta pieslēgums nesniedzās, tur viņiem darbiņš 🙂 Savāc klientus ārpus liepājas. 🙂

    Par ostkom +1, reāli tā arī ir, pašam viņu optika, nu reāli katru vakaru IP mainās, lai gribi atkal pie neta, rausti vadu, restarte PC un tagad domā, IP mainās, vai nets pazudis, vai kaut kas ar PC, murgs.

    P.S. Vismaz no ostkoma var kabeļTV “pizģīt” pa free 🙂

    #192965
    msh
    Participant

    marr wrote:

    fox, welcome to the real life. Rīgā nav citādi: tas pats lattelecom 10 mbit internets (nezinu kā tagad, bet ilgu laiku tā bija, domāju, ka tagad vairs ne tik ļoti) ir pieejams dažos Rīgas rajonos, bet citos nē. Tajā pat laikā, tur, kur viņš ir pieejams, viņš maksāja tikpat, cik citu rajonu 2mbit.


    Ko, ko? 😀 Kā var nebūt pieejams mk3, es kaut kā šaubos ka es nevarētu savu mDSL par mDSL pro uzcelt 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā