Es un Tviteris

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Es un Tviteris

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #302307
    Nelabojams
    Participant

    Quote:

    Tie kas domā «Ko tad es rakstīšu kas citus varētu interesēt?» i labi laikam ka nav twitterī…. Jo neinteresanti cilvēki tur īpaši nav nepieciešami.

    Nē, vēl ir saglabājušies cilvēki, kuriem ir mazliet paškritikas.

    #302308
    Willis
    Participant

    Neizmantoju sociālos tīklus, esmu reģistrējies tikai Facebook un to pašu lietoju tikai lai izlasīt kādas ziņas .

    #302309
    system32
    Participant

    Aktīvi tvītoju @elvismeisters

    Galveno kārt tvītoju to, kas man interesē, un ar laiku ir savācies sekotāju loks, kam arī tas interesē. Un vēl protams ātra saziņa ar uzņēmumiem un tādām lietām 🙂

    No rīta, kad pieceļos, lasu nevis avīzi, bet tviteri, jo sekoju pārsvarā tiem, kas raksta jaunumus, nevis, ka tagad dzer kafiju!

    #302310
    tastins
    Participant

    Tavas gudrības labprāt tur palasītu, tur tas viss tā portablāk…

    #302311
    Foxsk8
    Participant

    Izmantoju lai sekotu dažadiem web blogiem, resursiem, sava veida rss readers, ja pareizi atlasa sekotājus, lasītājus, utt..

    Pasūtu telefonu caur twiiter, ieeju @bitelv uzrakstu problēmas, ja kaut kas nejiet, visu atbild laicīgi, godīgi, vērtīga saziņa ar uzņēmumiem un visticamāk, ka tev atbildēs pēc 5 min twiiterī, nekā uz e-pastu pēc nedeļas, divām. Esmu caur twiiteri pircis bitē telefonus, iedodu kontakta datus, visu nepieciešamo info caur PM un telefons next day pie manis, mājas, nekur nav jājiet, jāzvana, pieved pie mājam 🙂 Tāpēc es tur esmu, jo man ir vērtīgi komunicēt ar uzņēmumiem, no kuriem ņemu pakalpojumus vai interesē kāda atbilde, saistīts jautājums par viņu pakalpojumiem. 40% uzņēmumi, 40% dažādi blogi, resursi, ārzemju saturs, 20% LV hohma, joki, jautrības, ziņas, dzeru rīta kafiju un kasu pautus ieraksti. Žēl tādus sekotājus mest, jo arī tiek kas raksta, un kam tu seko veido to visu tw saturu, un visvairāk nepatīk tādi, kas raksta nopietnas lietas, nopietns profils, zināms cilvēks aprindās piem tajās pašās IT un maļ kaut kādu hohmu vienu brīdi joki, vienu brīdi es dzeru kafiju, un 3 brīdi kaut kas noderīgs. Reāli, vidēji cilvēks to visu drazu kaut vai filtrē, labi ja atcerās 20 – 30 % no tā ko izlasījis soc tīklos, ieraudzījis, jo saturs viņam ir nācis neapzināti, tāpēc tērēt laiku uz to, ko tā pat neatcerēsies nav jēgas. Tas ir tas pats, šoferītis brauc pa ceļu, brauc, brauc, un tagad viņam paprasi, cik bija zīmes dotiet ceļu, cik gājeju pārejas bija tajā ceļa posma, utt.. Š eit vairāk darbojās faktors, daudzi tur ir, man ar vajag, nekā vairāka. Protams, ka twiterī vari filtrēt caur hastagiem saturu, utt… bet nav teikts, ka tur arī nebūs kaut kādas mulķības. Google + tādā ziņā ir daudz labāks, jo tu tur izej ar vārdu, uzvārdu, visu savu info, un protams, ka tur jau tu nerakstīsi, ka kasi “pautus”.

    #302312
    Kon
    Participant

    Kopš pārdevu twittera kontu ar jūtūba kanālu, neesmu tur izveidojis jaunu.

    Starpcitu, kāds atceras šito mēslu? https://www.sekoman.lv/ 😀

    #302313
    Quagmire
    Participant

    Nezināju, ka šis vēl eksistēs, joka pēc pat piereģistrējos – https://sekoman.lv/svonabarab – aktivitāte tur pielīdzināma nullei. 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā