firefox mb

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas firefox mb

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146697
    montieris
    Participant

    sveiki vai ir firefoxa, iespeja uzlikt kad var redzet cik mb vinhs panjem sezot netaa?

    piemeram es sezu notepada, un raknjajos pa lapam, es velso zinat cik mb esmu ieladejis staigajot pa lapam.. vardu sakot cik daudz netu es patereju.. jo es velos zinat kad njemshu bezvadu netu, tur bus doti tik un tik bezmaksas mb menesi limitc.. es velso zinat cik es patereju sedot pa visu dienu mb.. vnk sezot draugiem.lv notepoad, un citos portalos..

    #177048
    drono
    Participant

    Everestā var apskatīties Network sadaļā, cik MB ir saņemti uz nosūtīti caur tīkla karti, kamēr tā ir aktīva.

    Kaut kādi cipari parādās arī tīkla kartes statusa lodziņā, bet tas ir nosūtīto pakešu skaits

    Cik ta’ baitus liela īsti ir tā pakete? :hmz: Viņai izmērs ir nemainīgs?

    #177049
    samurajs
    Participant

    Tīri jēdzīgi kopējo trafiku var izskaitļot pēc tīkla kartes statusa – pakešu skaita. Parasti katra datu paka ir 1 KB liela (lai arī var būt citādi). Pārbaudām ar kādu lejupielādi, kam daudzmaz fiksēts ātrums: ja tas ir 100 KB/s, tad RECEIVED paku skaitam jāpieaug par 100 katru sekundi.

    #177050
    drono
    Participant

    Pēc pakešu skaita gan nez vai tur varēs ko jēdzīgi noteikt. Man, piemēram, rēķnot pēc Everesta baitiem, saņemtās paketes vidējais izmērs ir ap 1200 baiti, bet nosūtītās – ap 100 baiti.

    t.i. paketes izmērs var būt jebkāds, tikai nedrīkst pārsniegt MTU vērtību 1500 baiti (Ethernetam).

    #177051
    samurajs
    Participant

    Nu nosūtītās pakas 100 baitu lielas laikam tikai tad, ja tās būs plikas apstiprinājuma pakas. Darbojoties bittorrent klientam, man sanāca sent un received vienādas – ap 1 KB (pēc Everest).

    #177052
    shady
    Participant

    emm slinkums meklēt, bet ir taču neta kalkulatora plugins, kurš pasaka patērēto apjomu kaut katrai lapai un kopējo….

    #177053
    marr
    Participant

    pameklē https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/search?q=traffic+usage&cat=all -> noteikti atradīsi kaut ko, kas piemērots Tavām vēlmēm.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā