Flash paātrinātājums

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Flash paātrinātājums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150591
    web33
    Participant

    Sveiki !

    Varbūt kāds zin kā online web Flash animācijai paātrināt taimeru?

    Kā pašu flash paātrināt un palēlina to māku,bet iekš viņa taimeri nevar paātrināt ??? palēlina var …!!!!

    (piemērs spēle,lai ātrāk enerģija uzkāpj )

    Vai tas jau vairs nav flash ?!?! Kā tur īsti ir ?!?!? :lala: :lala:

    #227931
    RicoPico
    Participant

    Vareni neizteiksmīgs burtu savārstījums Tev sanāca. Malacis. Un tagad, lūdzu, paskaidro ko Tu gribēji pateikt. Ar konkrētu adresi uz to vietu, kur gribi izvirst.

    #227932
    web33
    Participant

    RicoPico wrote:

    Vareni neizteiksmīgs burtu savārstījums Tev sanāca. Malacis. Un tagad, lūdzu, paskaidro ko Tu gribēji pateikt. Ar konkrētu adresi uz to vietu, kur gribi izvirst.

    Iekš flash spēles ir taimers (alternatīvs dr.lv afrika) tipa kur atjaunojas enerģija ,kā likt tam taimerim ātrāk pukstēt ?

    #227933
    RicoPico
    Participant

    Dr.lv āfrika nav bāzēta uz Flash. 🙂

    #227934
    tox3
    Participant

    Tur varētu nostrādāt īsziņas nosūtīšana :p

    #227935
    web33
    Participant

    RicoPico wrote:

    Dr.lv āfrika nav bāzēta uz Flash. 🙂

    Bet Es tak teicu alternatīvs. Uz flash spēles ir tāds pats taimers ,kā to paātrināt ?

    Iziņas sūta tikai antoškas

    #227936
    tox3
    Participant

    Nu bet tev vajag paātrinājumu, ko var dabūt nosūtot īsziņu

    #227937
    web33
    Participant

    tox3 wrote:

    Nu bet tev vajag paātrinājumu, ko var dabūt nosūtot īsziņu

    Liecies mierā

    #227938
    RicoPico
    Participant

    Man gan šķiet, ka te kādam citam jāmet miers. Domā, ka spēles izstrādātāji ir dumas aitas? Vēl jo vairāk ja tur ir paredzēta iespēja pelnīt uz Tavām sms…

    Anyway, ja par tēmu, tad vari mēģināt ar FireBug rakties cauri sorsei. Tikai nez, vai tas ko dos.

    #227939
    web33
    Participant

    RicoPico wrote:

    Man gan šķiet, ka te kādam citam jāmet miers. Domā, ka spēles izstrādātāji ir dumas aitas? Vēl jo vairāk ja tur ir paredzēta iespēja pelnīt uz Tavām sms…

    Anyway, ja par tēmu, tad vari mēģināt ar FireBug rakties cauri sorsei. Tikai nez, vai tas ko dos.

    FireBug uz flash reāli nestrādā,ir engne tas spēcīgāks bet kko marinē

    Domā, ka spēles izstrādātāji ir dumas aitas? Tas ir domāts easy useriem

    #227940
    RicoPico
    Participant

    Tātad Tu esi tīrasiņu Hard user? Mhm… Nu vismaz wannabe. 🙂

    Man gan šķiet, ka visus tos paatrinājumus, u.c. fīčas Tev lauzt ir bezjēgā. Dati atrodas uz attālināta servera, nevis tiek ielādēti Tavā kompī. Tātad loģiski domājot- Tev jātiek klāt viņu serveriem un datubāzēm, lai izmainītu datus. Слабо? 😉

    #227941
    drunk_lizard
    Participant

    reeciigi

    hardusers web33 (palasiet jamaa ieprieksjeejos postus, ir veerts:> ) izdomaajis attaalinaataa servaka pulkstenim likt tikskjeet raitaak izmantojot flash tehnologjijas.

    un veel saka, ka mums gjeeniju nav… nu ir tak :>

    #227942
    Jaunzems
    Participant

    Palīdz Siguldai atļauju piekonektēties viņu saitei ar CERN. Paātrināsi laika ritējumu ar dažiem blekholiem un reveleišeniem 🙂 🙂 🙂 🙂

    #227943
    Aldis
    Participant

    web33, tu tik nesadusmojies un man caur spēli “Ä€frika” neuzlauz mikroviļņu krāsns pulksteni! Man jau pieteik ar latvenergo ka elektrība noraustas – jams jāpāregulē.. kur nu vēl tu ar savām laika mahinācijām! 😀

    #227944
    web33
    Participant

    Allo jūs vispār lasāt kas rakstīts,te neiet runa par Afrika kukuu

    #227945
    Anonīms
    Neaktīvs

    18+ [spoil]Autors ir dirsā nedapists. Vācies prom no interneta, smadzeņpisli!

    [img]https://api.ning.com/files/HPZah3FnZhnYsOl8tXGb-0o-MymIYrSvCSmPwN7DkzkSJKHM2SrYt3EIf94Ka5d6syU8CwDJCQA3rJ4YHZA7a78XmJ3-FE5y/300movie_JoinTheArmyYouStupidFuck_8Feb09.jpg[/img]

    [/spoil]

    Atvainojiet, nenoturējos… :>

    #227946
    web33
    Participant

    Morpheus wrote:

    18+ [spoil]Autors ir dirsā nedapists. Vācies prom no interneta, smadzeņpisli!

    [img]https://api.ning.com/files/HPZah3FnZhnYsOl8tXGb-0o-MymIYrSvCSmPwN7DkzkSJKHM2SrYt3EIf94Ka5d6syU8CwDJCQA3rJ4YHZA7a78XmJ3-FE5y/300movie_JoinTheArmyYouStupidFuck_8Feb09.jpg[/img]

    [/spoil]

    Atvainojiet, nenoturējos… :>

    Nu jā ,internetā jau liels mutes virinātājs ar visādām pārgudrībām , atnāc pasaki man to acīs .

    Un vēl skaitas (Morpheus e-žurnālists) kaunies bērniņ…

    Atvaino, nenoturējos…

    #227947
    aoma
    Participant

    licies mierā…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā